8 דרכים אפקטיביות למצוא כתובת מייל של מישהו

אני חושב שכבר ציינתי פעם או פעמיים במהלך מחזור החיים של הבלוג הזה את העובדה שאני מאוד אוהב לעבוד עם מייל לצורך תקשורת עם ספקים, לקוחות וקולגות מן התחום.

מייל הוא בעיני כלי העבודה האולטימטיבי: הוא נתפס כאמצעי תקשורת מקצועי, מאפשר להגיע בקלות להודעות שטרם נקראו, למיין, לסדר ולתייג תכתובות, הוא מאפשר לבעל העסק לשמר תיעוד לתקופה בלתי מוגבלת של זמן, וכמובן גם מאפשר תקשורת שלא תלויה בזמן סימולטני ונוח ל-2 הצדדים, שזה לפעמים אתגר לא קטן. מעבר לכך, יש בכלי הזה עוד לא מעט יתרונות נוספים אחרים.

מעל הכל, הדבר שאני הכי אוהב במייל הוא התחושה שאתה לא חייב להגיב כאן ועכשיו כדי להחשב כמישהו שניתן לשתף איתו פעולה. הרבה פעמים, כשאני עושה שימוש באמצעים אחרים, כמו וואטסאפ או שירותים אחרים להעברת מסרים מיידיים, התחושה היא שאם לא ענית באופן מיידי אתה נתפס כאדם לא אמין, לא מקצועי, שלא טורח לחזור למי שפנה אליו.

איתור כתובת מייל - איך מוצאים כתובת מייל של מישהו?

תוסיפו לכל זה את העובדה שהשירותים האלו מאפשרים לקבל חיווי על קריאת ההודעה בצד של הנמען והסיפור הופך להיות הרבה יותר חמור.

אז אחרי שהסברתי עד כמה מייל הוא בעיני תצורת התקשורת המועדפת, נשארנו רק עם בעיה אחת: איך מוצאים מייל של מישהו שאיתו אנחנו רוצים לתקשר?

בתחום ה-SEO של אתרים המיומנות הזאת היא סופר חשובה.

אם מצאתם הזדמנות לבניית קישור חזק, סמכותי מאתר סופר רלוונטי ואיכותי, שיוכל לשפר באופן משמעותי את הדירוגים של האתר שאותו אתם מקדמים, ולא תצליחו להגיע לבעלים או המקדם של האתר, רק משום שאין לכם מעגלים משותפים, אתם בבעיה.

בפוסט הזה אני רוצה להציג לכם כמה דרכים שבאמצעותן תוכלו לאתר מייל של גורם מקצועי איתו אתם רוצים להיות בקשר. אני יוצא מתוך נקודת הנחה שטרחתם לבקר באתר שלו וניסיתם לחפש בדף יצירת הקשר או דף האודות את הפרטים הרלוונטיים, ללא הצלחה.

בואו נתחיל.

1. שימוש בשירותי איתור מייל

שירותי איתור מייל, או Email Lookup Services הם שירותים המאפשרים לאתר כתובת מייל של גורם כזה או אחר על פי שמו וכתובת האתר שלו.

ישנו מגוון גדול של שירותים רלוונטים בתחום, ועל פי בדיקות שוטפות שנערכות בכל שנה על ידי Ahrefs, שיעורי ההצלחה שלהם באיתור המיילים נעים בין 58% ל – 91%.

מדובר בשירותים קלים ופשוטים לתפעול, שאינם דורשים מאמץ מיוחד.

עם זאת, חשוב יהיה לציין שחלק מן השירותים האלו מחזירים מעת לעת גם תשובות שגויות, דבר שיהיה עליכם לקחת בחשבון כאשר אתם מנסחים את מייל הפתיחה עם הפניה הראשונית. באופן עקרוני, כדאי יהיה שלא תשלבו במייל הפניה הראשוני פרטים רגישים מידי, שעלולים להגיע בטעות לידי הגורם הלא נכון.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

2. ניחוש, ניסוי וטעיה

דרך נוספת שבאמצעותה תוכלו לאתר מייל רק מתוך שימוש בשם האדם אליו אתם רוצים לפנות וכתובת האתר שלו היא – באמצעות ניחוש מושכל.

איך תעשו זאת?

באמצעות שימוש בקונבציות קבועות.

מאחר שידוע לכם שם הדומיין, הניחו שכתובת המייל מסתיימת בתו @ ולאחריו שם הדומיין.

לגבי החלק הראשון, בצעו ניסוי וטעיה: נסו לשלוח מייל לשם הפרטי, לשם הפרטי בצירוף שם המשפחה עם נקודה או בלי נקודה באמצע, לשם משתמש המורכב מן השם הפרטי ומן האות הראשונה של שם המשפחה, משם משתמש המורכב מן האות הראשונה של השם הפרטי ומשם המשפחה, משימוש בראשי התיבות של השם ועוד.

3. חיפוש מתקדם בטוויטר

טוויטר היא זירה נוספת בה תוכלו למצוא כתובות מייל שהן רלוונטיות מבחינתכם.

מאחר שמשתמשים אשר עושים שימוש בטוויטר, מעוניינים להגן על עצמם מפני איסוף כתובת המייל שלהם על ידי בוטים שונים, הם מרבים להחליף את התו המיוחד @ במילה at ואת התו נקודה במילה dot.

שימוש בפונקציית החיפוש המתקדם בטוויטר תאפשר לכם לקבל את כתובת המייל המקודדת הזו של האדם איתו אתם מעוניינים להתקשר.

השיטה הזאת לא עובדת בכל המקרים, ותלויה, כמובן, בעובדה שהנמען שלכם אכן מנהל חשבון טוויטר ופעיל בו בתצורה שהוצגה.

4. רישום לרשימת תפוצה של האדם המבוקש

דרך מקורית נוספת שבאמצעותה תוכלו לאתר את כתובת המייל של אדם מסוים, בהעדר נתונים גלויים כאלו בדף האודות שלו או בדף יצירת הקשר, היא פשוט רישום לאחת מרשימות התפוצה שלו, לרוב, לאחר רישום לרשימת תפוצה, תחלו לקבל מיילים שונים (ייתכן שהראשון מביניהם יהיה מייל תודה). שימרו את כתובת המייל הזאת וכך תוכלו לעשות בה שימוש.

שימו לב, חלק מן החברות הגדולות עושות שימוש בחשבון מייל המיועד לשליחה בלבד, ולמעשה לא מקיימות תהליך תקופתי של מעבר על המיילים הנכנסים.

5. בקשה ישירה לכתובת מייל באמצעות פניה בטוויטר

לפעמים, באמת שלא צריך להסתבך.

תוכלו לאתר את האדם איתו אתם מעוניינים להתקשר ברשתות החברתיות השונות, ופשוט לבצע פניה ישירה, מנומנסת ואדיבה, עם שאלה מהי הדרך הטובה ביותר לפנות לאותו אדם.

מובן שלא בכל הפעמים תקבלו פידבק חיובי שיאפשר לכם המשך התקשרות עם אותו אדם, אבל מדובר בניסיון שבהחלט שווה יהיה לעשות.

6. פניה לשירות המענה הכללי של החברה

חברות שונות מאפשרות פניה של גולשים ומתעניינים באמצעות טפסי הרשמה כאלו ואחרים או פניה למייל התמיכה של החברה.

אחת השיטות שבהן תוכלו לעשות שימוש כדי לאתר כתובת מייל של מי מעובדי החברה הזאת, הוא פשוט לפנות אל שירותי התמיכה הכללית, לציין מדוע אתם נדרשים לכתובת המייל הזאת, להראות כגורם מכובד ומכבד, שלא ימהר לעשות שימוש לרעה בכתובת המייל הזאת, ולשלוח בקשה מפורשת ומנומסת לקבל כתובת המייל המדוברת.

7. שימוש בפונקציות מתקדמות של Ahrefs

כלי ה – SEO של Ahrefs הוא אחד הכלים האהובים בשוק, ורבים ממקדמי האתרים עושים בו שימוש לצורך מיפוי פרופיל הקישורים הנכנסים לאתר מסוים, ומציאת הזדמנויות שונות לבניה וחיזוק פרופיל קישורים קיים.

אלא של – Ahrefs יש עוד כמה וכמה תכונות שיכולות לסייע בתחום ה- SEO ובפרט בניתוח תכנים קיימים ברשת.

תת השירות content explorer מאפשר למשתמשים ב – Ahrefs לאתר מאמרים שנכתבו ברשת עבור ביטויי חיפוש מוגדרים.

באמצעות סידור התוצאות בצורה טבלאית, ניתן לרכז רשימה של כותבי תוכן שאחראים לתכנים האלו. עוד קצת משחק עם כמה ביטויים רגולרים בגוגל שיטס, וכבר הרכבתם רשימה של אתרים ושמות שאיתם אפשר להתחיל לעבוד.

עכשיו, תפנו לעצמכם זמן כדי לעבוד מול שירות Hunter for Sheets. השירות הזה יאפשר לכם לחולל קונבנציות שונות של כתובות מייל, מתוך רשימת השמות הפרטיים, שמות המשפחה, וכתובות האתרים שהשגתם בצעד הקודם. בקונבנציות האלו תוכלו לעשות שימוש כדי לנסות ולאתר את כותבי המאמרים הרלוונטיים.

8. שימוש ב-Whois

דרך נוספת לנסות לאתר כתובת מייל של מישהו – זה על ידי בדיקת whois של האתר שלו (במידה ויש).

בדיקה כזו מציגה את כתובת המייל של בעל הדומיין, ובמקרים רבים, אפשר דרך זה לאתר את כתובת המייל של בעל האתר.

לסיכום – איתור כתובת מייל של בנאדם

השגת כתובת המייל של פונקציה רלוונטית בתחום שבו אתם פעילים היא צעד חשוב שיכול לקדם אתכם בצורה משמעותית על מנת להשיג את מטרתכם, בפרט אם היא ניסיון להשיג קישור מאתר כזה או אחר.

תחת ההנחה שטרחתם להיכנס לעמוד האודות או עמוד צור הקשר של האדם איתו אתם מעוניינים להתקשר, ללא הצלחה, תוכלו למצוא במאמר הזה לפחות עוד שבע דרכים בהן תוכלו לעשות שימוש על מנת לאתר את כתובת המייל הנכספת. בהצלחה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Buttonחייגו עכשיו