תפריט
תפריט

האם מיתוג הכרחי?

פוסט אורח. רבים שמעו על מיתוג, אך לא כולם מודעים לחשיבותו. במאמר זה הקוראים יוכלו להבין מה המשמעות של תהליך זה והאם הוא הכרחי כפי שחברות רבות טוענות.

ממתגים אתכם ברשת..

רובינו מכירים מותגים ורבים מאיתנו מעדיפים לקנות מותג על פני מוצר של חברה אותה אין אנו מכירים. מיתוג מבטיח לנו חברה מוכרת, שמפרסמת את מרכולתה על ידי שיווק חכם, חברה שמוצריה מהווים להיט במקומות רבים וחברה בעלת מוניטין מוצלח. כל הדברים הללו אינם בהכרח נכונים, אך מה שחשוב הוא שהצרכן יאמין בכך ויקנה את המוצר או השירות של החברה. תהליך של שיווק באמצעות תוכן, כיום הופך יותר ויותר לחלק בלתי נפרד ממיתוג ברשת.

חשוב לקחת בחשבון כי חברה אשר מחליטה על תהליך מיתוגי עסקי של מוצר או שירות חייבת להצדיק את מה שהיא מפרסמת, אחרת כל העבודה שהיא עשתה הייתה לחינם והיא לא תוכל לתקן מוניטין שאינו מוצלח. נכון להיום הרשת היא אחד מהכלים החשובים ביותר לפעולות שונות של שיווק, אם מדובר על מיתוג מוצר על ידי אתר אינטרנט, סרטון וידיאו ועוד.

מהו מיתוג?

עולם השיווק כולל מושגים רבים, אחד החשובים בהם הוא 'מיתוג'. כאן מדובר על תיאור של שירות, מוצר או חברה בצורה מסוימת, או ליתר דיוק בצורה בה החברה מעוניינת שהוא ייתפס. נכון להיום התחרותיות בכל תחום גדולה מאוד ועל מנת להצליח למכור חשוב ליצור בידול מסוים ולשייך איזה שיק מסוים למוצר אותו משווקים, משהו שאין למתחרים האחרים.

דבר זה ניתן לעשות על ידי השכרת שירותים של מומחים בתחום, אשר יבצעו עבודת הכנה מקדימה מעמיקה מאוד ובהתאם יתכננו את התפיסה הרגשית, השכלתנית ונכסים אותם החברה מעוניינת לנכס לאותו מותג אותו היא מעוניינת לשווק. רק עבודה ארוכה של אפיון מקדים, מחקרי שוק, כיצד החברה רוצה לשווק את המוצר ונקודות חשובות נוספות, ניתן להתחיל ליישם את מיתוגו.

לסיכום, ניתן להגיד כי מיתוג הכרחי לכל עסק קטן כגדול בשוק התחרותי של שנת 2013.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>

הרשמה לרשימת תפוצה

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

המאמרים הפופולאריים ביותר

מאמרים אחרונים

עשו לי לייק בפייסבוק
הרשמה לרשימת תפוצה

400+ כבר הצטרפו – טיפים מקצועיים על SEO ישר לטלגרם שלכם!

דילוג לתוכן