פרסום העסק שלך עם סרטון סטופ מושן

העולם משתנה לנגד עיננו בקצב מסחרר. עד לפני מספר שנים, שיווק ברשת התבסס בעיקר על מנגנונים קלאסיים כגון מאמרים, תמונות והרבה מלל. גוגל משנה ללא הרף את האלגוריתמים שלה ובחלוף השנים שמה דגש גדול יותר על סרטונים.

כולנו חווים זאת ברשתות החברתיות ובעיקר בחיפושים, כאשר לעיתים התוצאות הראשונות הם סרטוני יוטיוב ולא אתרי אינטרנט רגילים. עובדה זו פותחת בפני בעלי עסקים עולם חדש ומופלא של אמצעי אפקטיבי לשיווק, בניית תדמית, קידום מוצרים ועוד.

סרטוני סטופ מושן

סטופ מושן: לפי הכול, נתחיל מדוגמא אישית

אני מפיקה סרטוני סטופ מושן כבר מספר שנים והתחלתי לעסוק בזה בתור פרילנסרית השנה. בין הסרטונים הראשונים שהעליתי לאתר האינטרנט שלי ולערוץ היוטיוב היה סרטון הפתעה לחתונה של דן והילה, ב18.8.16. בשלב זה של פתיחת העסק, הופעה בעמוד הראשון של גוגל עבור מילות מפתח תחרותיות כגון “סרטון חתונה” “קליפ חתונה” ודומיהן נראה היה לי חלום רחוק.

להפתעתי הרבה, הסרטון קיבל לאחר מספר ימים עשרות רבות של צפיות אורגניות, ואף פנו אליי לקוחות בעקבות הסרטון.

לא הבנתי איך ולמה, ורק לאחר תקופה התברר לי שהסרטון מופיע במקום הראשון בחיפוש מילת המפתח “סרטון חתונה בהפתעה”, לפני אתרים חזקים כגון וואלה ומאקו. אתר האינטרנט שלי מופיע רק במקום התשיעי תחת אותה שורת החיפוש וכך ניכרת העוצמה של שיווק באמצעות סרטון והעדיפות שגוגל מקנה לסרטונים ביוטיוב על פני אתרים רגילים.

חיפוש בגוגל - סרטון חתונה בהפתעה

מהי אנימציית סטופ מושן?

אנימציית סטופ מושן או סרטון סטופ מושן היא טכניקת אנימציה ותיקה ומרתקת שממשיכה לסחוף קהלים ואת המדיה הדיגיטלית. למעשה, אנחנו חשופים כל היום לסרטוני סטופ מושן ללא ידעתנו בפרסומות ברשתות החברתיות ובפרסומות פריים טיים בטלוויזיה.

בטכניקה זו יוצרים אשליית תנועה באמצעות אובייקטים סטאטיים אשר מוזזים מעט בין פריים לפריים.

לאחר שלב הצילום, התמונות נשזרות אחת אחרי השנייה בתוכנת עריכה מתאימה, בשילוב מוסיקה ואפקטים מיוחדים. כל דקת סרטון מכילה כמה מאות תמונות, וככל שכמות התמונות לדקה גבוהה יותר כך האנימציה נראית חלקה יותר.

ישנו מנעד רחב של יוצרי סטופ מושן, החל מחובבנים שיוצרים סרטונים דרך הסמארטפון רק בשביל הכיף, ועד לאולפנים עתירי תקציב שיוצרים סרטים באורך מלא וכוללים מחלקות אנימציה ואת מיטב הציוד. יצירת אנימציה ברמה גבוהה ולצרכים מסחריים היא לעיתים תובענית ודורשת שעות ארוכות של צילומים רצופים עם מרווח קטן מאד לטעויות.

מה שקסום באנימציית סטופ מושן הוא שהשמיים הם הגבול – האפשרויות הן אינסופיות. המגבלה היחידה היא מגבלת הדמיון שלנו בני האנוש. אפשר לשלב בסרטונים מגוון חומרים וצורות, לצלם בזויות שונות ומשונות ולהפיח חיים באובייקטים.

להלן סרטון סטופ מושן לדוגמא:

מדוע כדאי לפרסם את העסק שלכם באמצעות סרטון סטופ מושן?

 • סרטונים נהיו אמצעי מבטיח ביותר לשיווק באינטרנט בכלל ולחיזוק מותג, הפצת מסרים ופרסום מוצר חדש בפרט.
  זאת במיוחד לאור גידול מתמשך בשימוש ברשתות החברתיות ושיתוף המידע.
  סרטונים באופן טבעי מושכים יותר את העין, גורמים להתעניינות ושוקעים בצורה עמוקה במודעות של הצופה.
  סרטוני סטופ מושן מאפשרים חשיפת מידע רלוונטי ללקוחות בצורה קצרה ואלגנטית. אני יוצרת סרטוני סטופ מושן ייחודיים בסגנון הומוריסטי שיוצרים ריגוש ו”באז”. כאילו שמושכים את העין וגורמים לצופים לרצות לצפות ולשתף ברשתות החברתיות. למידע נוסף על שיווק באמצעות סרטונים.
 • סרטון מושקע מהווה כרטיס ביקור של העסק שלכם ומהווה תעודת רצינות.
  לקוחות בוחרים ספק או מוצר עפ”י נראות האתר, המראה הראשוני והאמינות שאתם משדרים. באמצעות סרטון מוצלח תוכלו לשדר ללקוחות את כל אלה ועוד.
 • פרסום “קלאסי” בלוחות מודעות, עיתונים, פרסומות בטלוויזיה וכו’ עלולים להיות עניין יקר מאד. יצירת פרסומת או סרט תדמית עולה עשרות אלפי שקלים – לא מחיר שווה לכל כיס, ובוודאי שלא לעסקים קטנים ובינוניים. בהפקת סרטון סטופ מושן ההוצאה היחידה היא של הפקת הסרטון בעלות חד פעמית בסדר גודל של כמה אלפי שקלים – תלוי מה בדיוק רוצים.
  מרגע שזה הסתיים, כל שנותר הוא לשכב לאחור ולצפות כיצד הסרטון מופץ ונהיה ויראלי ברשתות החברתיות (24/7). יש לציין כי בניגוד לפרסום בטלוויזיה בו נדרש לשלם על זמן מסך לאורך זמן, כאן מדובר על פעולה חינמית לחלוטין. הסרטון מועלה ליוטיוב בחינם ומשם איכות הסרטון היא שקובעת את רמת התפוצה. למידע נוסף על סרט תדמית.

דוגמא קטנה: לקראת תחילת שנת הלימודים יצרתי סרטון חביב סרטון לתחילת שנה – 1 בספטמבר – צידה לדרך.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

היות ואני קרובה בליבי לתחום החינוך רציתי לאחל לאנשי החינוך היקרים שנה טובה ופורייה דרך סרטון. במקרה הזה התזמון היה שם המשחק, ובערב תחילת שנת הלימודים (31.8.16) הסרטון התפשט כמו אש בשדה קוצים. הסרטון גרף 16,596 צפיות בתאריך זה בלבד ו24,043 צפיות עד לשבוע שאחרי.

צפיות בסרטון סטופ מושן

מירב הצפיות הגיע, שלא במפתיע, משיתופים בוואטסאפ:

במהלך חודש ספטמבר, שני לקוחות סגרו איתי עסקה להפקת סרטון אחרי שראו את הסרטון הזה.

אחת מהן הייתה מנהלת בית ספר שהפיצה את הסרטון בקבוצת הוואטסאפ של כל המורות. המחשה נוספת לכוחו העצום של הרשתות החברתיות, היכולת להפיץ מסרים ולפרסם דרך סרטונים מוצלחים.

 • לעיתים בעלי עסקים חפצים להעביר מסר מורכב בצורה חדה ואלגנטית. האפשרויות באנימציית סטופ מושן הן רחבות מאד הן בתכנים והן באורך הסרט. ניתן לשלב מלל בסרטון עצמו בדמות טקסט מונפש לצד אובייקטים אחרים או טקסט שיתווסף בעריכה אחרי הצילומים. אפשר ליצור סרטון קצר במיוחד (מספר שניות בודדות), אפשרות שמתאימה לייצור באז והילה סביב מותג מסוים.
  אפשר ליצור סרטון באורך בינוני (עד דקה). סרטון באורך כזה מתאים להעברת מסרים לגבי המותג, פרסום מוצר חדש, העברת הודעה ללקוחות בצורה אלגנטית וכו’. אפשר גם ליצור סרטונים ארוכים באורך של מספר דקות. סרטונים אלו מתאימים לסרטוני הדרכה, הצגת סדרת מוצרים חדשה \ ליין חדש ועוד.
 • יוטיוב נמצא בבעלות גוגל ולפיכך (שלא במפתיע) הוא מוגדר ע”י גוגל לאתר חזק וסמכותי, ככל הנראה יותר מאתר הבית שלכם. אנחנו למעשה מנצלים את סמכותיות האתר לטובתנו בכך שאנחנו מפרסמים תוכן שבסבירות גבוהה יופיע בדירוג גבוה בחיפוש (כמובן שהסרטון צריך להיות איכותי ומלווה בכותרת ותיאור מוצלח). בשורה התחתונה הסרטון שיופק ידורג גבוה במנועי החיפוש ועל כן ייחשף לקהל רחב יותר.
 • הסרטון יכול לשמש כלי נהדר לשיווק ממומן (וגם לא) בפייסבוק. סרטון מוצלח בהרבה מתמונות ובוודאי שממלל ויקפיץ את ה CTR שלכם. ניתן לפרסם את הסרטון בעמוד העסקי שלכם וגם בקבוצות רלוונטיות שלעיתים מכילות עשרות אלפי אנשים.

סרטוני סטופ מושן – לסיכום

אם אתם בעלי עסק ומעוניינים לשווק בצורה אפקטיבית, ייתכן וסרטון סטופ מושן היא אופציה טובה עבורכם.

גוגל הבינו לפני כמה שנים את הטרנד ונותנים עדיפות בדירוג לסרטונים ביוטיוב. סרטונים הם אמצעי אפקטיבי להעברת מסרים, מיתוג ופרסום בצורה אלגנטית, קלילה ומותאמת אישית.

הכותבת היא רעות זיסר, מפיקה סרטוני סטופ מושן לאירועים פרטיים ולקהל והעסקי.

מדריכים נוספים:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Buttonחייגו עכשיו