המלצות

כאן ניתן לראות עשרות חוות דעת מלקוחות מרוצים

Shay Tamir
Shay Tamir
07:10 20 Jul 22
לא נתקלתי במקצועיות ויושרה של איש מקצוע משולב ידע ומחשבה מחוץ לקופסא כמו עם דניאל.שמח כל כך שהכרתי אותך ❤️ תודה על הכל
בן זרביב
בן זרביב
06:33 20 Jun 22
פשוט תענוג
isakpiano beit hamusica
isakpiano beit hamusica
13:01 02 Jun 22
דניאל אשף בתחומו, אנחנו מתייעצים אתו בכל מה שקשור בקידום האתר שלנו, ובהחלט רואים תוצאות. ממליצים בחום
בן סולומון
בן סולומון
14:43 10 May 22
את דניאל אני מכיר מספר שנים, בעיקר מלימוד של מאות מאמרים שכתב על seo, בזכותו התאהבתי בתחום המטורף הזה. דניאל הוא אנציקלופדיה מהלכת לקידום אורגני ושיווק באינטרנט וחוץ מהיותו מקצוען בתחומו הוא אדם שפשוט כיף ונעים לעבוד איתו, תמיד רוצה לעזור בלי לחסוך. בשלוש שנים האחרונות דניאל מלווה אותי צמוד וברמה השבועית ולפעמים יומית, ואין לי מילים. המאזנים קפצו במאות אחוזים, יחסי ההמרה עלו משמעותית, זמני השהייה באתר עלו במאות אחוזים, הוא פשוט מבין מה הוא עושה.בפרויקטים ששיווקנו השתמשנו בכלים שנתן לנו וזה הוכיח את עצמו באופן מיידי.עשרות אלפי אנשים מבקרים באתר "רשת ברוקר נדל"ן" והרבה בזכות הייעוץ הממוקד של דניאל והשירותים הנוספים שהוא מעניק לנו. ממליץ לכל עסק שרוצה לגדול באינטרנט לדבר עם דניאל. תודה רבה לך. בן סולומון וצוות טכנולוגיה רשת ברוקר נדל"ן
אבי סלם
אבי סלם
10:06 06 Apr 22
מקדם אתרים בחסד עליון, תענוג לעבוד איתו. רכשתי ממנו מספר שירותים לאורך תקופה ותמיד קיבלתי מענה, סיוע ועזרה הרבה מעבר למה שסוכם.אין לי ספק שהוא יהיה האיש הראשון שאפנה אליו בנושא קידום אתרים בהמשך הדרך.
Arielz
Arielz
07:06 06 Apr 22
הבחור אמין ב100%, מספק עבודה בשקיפות מלאה במחיר הוגן ומביא תוצאות.
מייק אלעזר אברמוביץ
מייק אלעזר אברמוביץ
14:04 20 Mar 22
Rony Jacobson
Rony Jacobson
14:16 16 Mar 22
באמת שאין הרבה מה להוסיף אחרי כל מה שכבר כתבו על דניאל.. מקדם אתרים מספר אחת בארץ, מקצוען ברמה אחרת ואדיב מאוד! למדתי המון מהמאמרים באתר שלו!
תומר סופר
תומר סופר
10:51 01 Mar 22
אני רוצה להמליץ בחום על דניאל היקר וצוות משרדו על קידום האתר שלי במשך שנים כך שהתוצאות שקבלתי היו מדהימות וגם מספר הלקוחות גדל משמעותית.תודה רבה
אורי לופוליאנסקי
אורי לופוליאנסקי
07:22 25 Feb 22
חוויה טובה, מומלץ!
דקלה כהן
דקלה כהן
15:19 24 Feb 22
דניאל אחד התותחים !! בשירות, בסבלנות, במקצועיות, בנסיון ובתוצאות. וזה אחרי שניסיתי כמה אחרים לפני. תודה לך ! אתה איש מקסים. ממליץ בחום 💙 וגם ממליץ להיכנס ולקרוא באתר שלו ולהבין עד כמה
יהודית מור יוסף
יהודית מור יוסף
09:55 24 Feb 22
אני ממש מתפעלת ממך! התקשרתי אליך להתייעץ אני רוצה לבנות חנות בוורדפרסוהמלצת לי. עכשיו מתברר לי שאלה המתחרים שלך. אין הרבה כמוך והלוואי שיהיו.אהבת חינם, בלי קנאה ממש אתה ראוי להערצה. אני מאחלת לך: ה' ישמח אותך ויתן לךעד בלי די.. בברכה ובריאות לך ולכל משפחתך ולכל בני ישראל אמן ואמן.
יוסי מזרחי
יוסי מזרחי
17:19 15 Feb 22
גיל דור
גיל דור
17:52 13 Feb 22
ממליץ בחום, מקצוען אמיתי!
Sasha Arbuz
Sasha Arbuz
13:44 25 Jan 22
מלך העולם , עוזר בהכל. מתייחס טוב, שירות אדיב
Ayala Ben-hur
Ayala Ben-hur
09:11 24 Jan 22
דניאל רציני מאוד, עשה עבורנו עבודת קידום אתר מקצועית וברמה הכי גבוהה שיש. תודה רבה!
ריקי כהן זליג
ריקי כהן זליג
14:31 23 Jan 22
ממליצה בחום, רכשתי מדניאל כמה מאמרים לקישורים חיצוניים שקידמו אותי בדירוג עם ביטויים תחרותיים למקומות גבוהים בדף הראשון, המון תודה 🙂
ישראל לבין
ישראל לבין
20:38 22 Jan 22
היי דניאל קידם את האתר שלנו בצורה מקצועית וקידם אותו מאד
Shahar Skandal
Shahar Skandal
12:33 11 Jan 22
מקצוען אמיתי, יש לו המון מדריכם באתר שאלפי אנשים משתמשים בהם!התקשרתי לקבל עזרה לגבי אינדוקס האתר בגוגל..הוא הסביר לי שיש בעיה עולמית והכווין אותי לתוסף שיעזור.בקשתי לשלם לו ולא הסכים לקחת כסף!בקיצור רוח טובה, המון ידע, ורצון לעזור..
מאה אחוז אנש משרד
מאה אחוז אנש משרד
13:54 28 Dec 21
דניאל זריהן הוא שילוב מנצח של איש מקצוע מהשורה הראשונה יחד עם בן אדם "מענטש"ממליץ בחום!
שלום מושקוביץ SITEMAX
שלום מושקוביץ SITEMAX
17:58 20 Dec 21
מקצוען על !!!בן אדם!!! אצל דניאל זוכרים אותך לא רק בהבטחות לפני שסגרת שירות.כל לקוח מרגיש בן יחיד וכך גם הטיפול באתר הלקוח.אין ספק שדניאל הוא מלך התחום....
מתן מרקוביץ
מתן מרקוביץ
11:05 20 Dec 21
ממש תענוג לעבוד עם דניאל, סופר שירותי, סופר מקצוען! והתוצאות מדברות.
Yuval Zandbank
Yuval Zandbank
08:16 17 Dec 21
ניר מיע
ניר מיע
16:53 15 Dec 21
אלירן קרטונים
אלירן קרטונים
08:40 04 Dec 21
דניאל זריהן תודה רבה לך, אתה מקדם אתרים מספר 1 בארץ!!משאיר אבק למתחרים, עלה והצלח.
חיה אבלס
חיה אבלס
15:43 22 Aug 21
מקדם אתרים מעולה חרוץ ויעיל ממליץ בחום
עוזי יהב
עוזי יהב
05:49 27 Jul 21
התחלתי לעבוד עם דניאל השנה, לקידום חברת ההפקות שלי, יהב הפקות, ובתוך זמן קצר יחסית ראיתי תוצאות בקידום האורגני. לאחרונה, האתר מופיע במילות חיפוש הכי נפוצות בתחום, במקומות הראשונים בגוגל אורגני. אין ספק, תמורה נהדרת להשקעה! עוזי יהב, יהב הפקות
ziv bh
ziv bh
11:52 25 Jul 21
אני אוהב לעבוד עם מקצוענים - ודניאל הוא כזה. בזמנים שכל אחד הוא "תותח SEO" צריך לזהות מי באמת יוביל אותך למקום הראשון. איתו לא תתאכזבו - ממליץ בחום.
איתור ותיקון נזילות מים עוז כרמי אינסטלציה
איתור ותיקון נזילות מים עוז כרמי אינסטלציה
15:59 19 Jul 21
דניאל איש הכי הגון שיש ומקצועי מאודממליץ בחום
Shiran Cohen
Shiran Cohen
08:46 07 Jul 21
אחד האתרים היותר מעשירים ומחכימים שיש לכל מי שרוצה ללמוד SEO ושיווק באינטרנט בכלל. מאד מאד מומלץ!
רפאל לוי
רפאל לוי
13:05 01 Jun 21
דניאל עזר לי לקידום האורגני של החנות מס׳ חודשים. דניאל מקצוען קשוב ומביא תוצאות. ראיתי התקדמות בקידום מידי חודש ויותר תנועה אורגנית לאתר. מומלץ בחום.
מכללת אפיק אונליין - העמוד הרשמי
מכללת אפיק אונליין - העמוד הרשמי
18:28 13 May 21
היה זה ביום של שלג וצינה, תיקווה הלכה להתקלח במים חמים ונעימים , כשלפתע, קרה המקרה הנורא, ברגע אחד, המים החמים והנעימים , התחלפו למים קרים.תיקווה נבהלה, ורגע לפני שהיא מקבל היפוטרמיה, היא בורחת מהמקלחת הקרה ומתקשרת לדוד השרברב.כשדוד הגיע, בתוך דקה הוא מצא את הבעיה.צינור המים החמים התנתק מהדוד.(דוד יא צדיק, עברת את המבחן הראשון 🎖)דוד חיבר את ציניר המים החמים, והופ, יש מים חמים.(דוד יא צדיק, עברת מבחן שני 🎖)לאחר מכן, דוד ניגש לשפרה וביקש ממנה תשלום של 250 שח עבור ביקור.תיקווה שאלה אותו , מה ?! 250 שח עבור ביקור?!על דקה אחת אתה לוקח 250 שח ?!ענה דוד : לא גברת, את משלמת על 50 שנות נסיון.במילים אחרות, מישהוא אחר היה מבלה פה יומיים בכדי לפתור לך את התקלה.דניאל זריהן , הצדיק הדיגיטלי, הוא דוד.כל בעיה, כל אתגר, פוטר בזריזות, בשקט ובמקצועיות.תודה.נ.באל תהיו תיקווה.
Naka Inside
Naka Inside
08:47 11 May 21
מקדם נדיר בנוף הישראלי.מומלץ בחום. איש של תכלס בלי שטויות מסביב.
Yaniv Aflalo
Yaniv Aflalo
08:33 11 May 21
דניאל מקצוען אמיתי עם שנים של ניסיון בתחום קידום האתרים! מומלץ בחום ממקור ראשון!
Sagiv Levi
Sagiv Levi
16:09 09 May 21
אין יותר טובים בתחום הSEO.דניאל הוביל את העסק שלי בתוך פחות משנה לראש הדף בהמון מונחי חיפוש חזקים, וגרם לכך שעקפנו המון בתי עסק שקיימים המון שנים לפנינו.מדהים לראות את הכוח וההשפעה שיש לSEO על העסק.SEO מקצועי זה אך ורק אצלם! אלופים! תודה רבה!
OmRoads
OmRoads
12:14 02 May 21
דניאל הוא איש מקצוע אמיתי. מומחה בתחומוובנוסף בן אדם מאוד נחמד ושמח לעזור.ממליץ בחום מנסיון אישי 🙏
NIMROD HAHN
NIMROD HAHN
21:08 29 Apr 21
Pavel Veksler
Pavel Veksler
15:46 18 Apr 21
מקצוען אמיתי,מה שנקרא- מספק את הסחורה!תודה דניאל על המקצועיות, בעזרת השם נעשה עוד עסקים בהמשך.
אייל קהאן
אייל קהאן
08:10 18 Apr 21
אם אתם מחפשים שירות של קידום אתרים בגוגל - דניאל זריהן הוא הבחירה הנכונה!אין ספק שמדובר באחד ממקדמי האתרים הטובים בישראל, יש לו ידע נרחב וניסיון של שנים, מעודכן בכל המתרחש בעולם ה-SEO ותמיד זמין לכל שאלה ובקשה.מומלץ בחום!
בי.סייפטי בגדי עבודה ונעלי עבודה
בי.סייפטי בגדי עבודה ונעלי עבודה
11:03 17 Apr 21
עמיר שרון
עמיר שרון
06:15 12 Apr 21
מדובר באחד במקדם האתרים המוביל, המקצועי ובעל הניסיון הגדול (כמעט) ביותר בעולם קידום האתרים.יש לא מעט לקוחות שיגבו את כל מה שאני כותב!אם אתם בעניין של ללמוד ולהבין לעומק את עולם הקידום בשפה פשוטה וברורה בגובה העייניים, אני ממליץ להרשם לבלוג שלו שם באמת אפשר להתרשם מהמקצועיות שלו.בעלי עסקים, תעשו טובה לעצמכם ולעסק שלכם תפגשו איתו, זה יעשה לכם שכל.
רוני שלום
רוני שלום
19:42 31 Mar 21
Ety Avraham
Ety Avraham
09:22 18 Jan 21
על דניאל שמעתי המון. אבל רק כשהתחלתי לעבוד איתו הבנתי באמת כמה הוא מקצוען בתחומו. דניאל נושם את עולם הקידום אתרים. עברו רק חכמה חודשים מאז שהתחלנו לעבוד ואני כבר רואה תוצאות מיידיות באתר שלי - קפיצה מטורפת במספרים של הכניסות האתר ויחד איתם כמובן מכירות!
בקיצור, ממליצה בחום לכל עסק שרוצה לגדול 🙂
אתי כהן
אתי כהן
09:21 18 Jan 21
על דניאל שמעתי המון. אבל רק כשהתחלתי לעבוד איתו הבנתי באמת כמה הוא מקצוען בתחומו. דניאל נושם את עולם הקידום אתרים. עברו רק חכמה חודשים מאז שהתחלנו לעבוד ואני כבר רואה תוצאות מיידיות באתר שלי - קפיצה מטורפת במספרים של הכניסות האתר ויחד איתם כמובן מכירות!בקיצור, ממליצה בחום לכל עסק שרוצה לגדול 🙂
‫טרי מתתיהו הקץ לעובש (פתרון בלעדי לעובש בקירות)‬‎
‫טרי מתתיהו הקץ לעובש (פתרון בלעדי לעובש בקירות)‬‎
12:50 04 Jan 21
אין מילים לתאר כמה אני מרוצה וממליצה עליכם בחום! העסק שלנו קיים כבר למעלה מ10 שנים שבמהלכם עבדתי עם לא מעט בעלי מקצוע בקידום אורגני, כתיבת תכנים ובוני אתרים עד שבשלב מסוים התייאשתי. ונאלצתי לפנות זמן יקר ללמידה וכתיבת תכנים לבד. למדתי המון מהתכנים של דניאל אבל עדיין זה דרש ממני להשקיע המון זמן שבא על חשבון הזמן של דברים חשובים יותר שאני יכולה לעשות בעסק. עד שלפני יותר משנתיים התחלתי לעבוד עם דניאל (ועדיין עם סקפטיות גדולה גם בעקבות אכזבה משרות של בעלי מקצוע בתחום וגם בעקבות אכזבה מהתוצאות בפועל). עכשיו לאחר יותר משנתיים... קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה לך ולכל הצוות המדהים שלך!כולם בלי יוצא מן הכלל מאוד מקצועיים ומקצועניםלהיות מקצוען פירושו: שמעבר למקצועיות הנרכשת, לנותן השירות יש יושרה, יש אחריות. הוא אמור לדאוג שלקוחותיו יקבלו את השירות הטוב ביותר.מקצוענות זה האופי של נותן השירות והיא קשורה לתרבות הארגונית.אין ספק שמעבר למקצועיות ולידע הרחב שיש לך ולכל העובדים שלך גם התרבות הארגונית שלך מדהימה. אתם קשובים ורגישים ללקוח, בעלי בכישורים אישיים ויודעים לזהות את צרכי הלקוח ולתת לו מענה אופטימלי וחווית שירות מעולה. אתם מביאים את הידע המקצועי שלכם ומשתפים את הלקוח תוך הקשבה מלאה, סבלנות וסובלנות אינסופית. אתם משקיעים הרבה בלמידה על העסק מכל הביטיו כדי לקדם אותו בצורה הטובה ביותר.דאגת לתת לי ערך יותר ממה שהבטחת כשרכשתי את השירות שלך לפני יותר משנתיים. אז רק שתדע אם שואלים אותי.. אין לך מתחרים! אף אחד לא נותן מה שאתם נותנים אז שוב תודה רבה על הכל וב"ה ללא ספק אמשיך לעבוד איתכם שנים רבות.
אין מספיק מילים שיוכלו לתאר כמה אני מרוצה וממליצה עליכם בחום! העסק שלנו קיים כבר למעלה מ10 שנים שבמהלכם עבדתי עם לא מעט בעלי מקצוע בקידום אורגני, כתיבת תכנים ובוני אתרים עד שבשלב מסוים התייאשתי. ונאלצתי לפנות זמן יקר ללמידה וכתיבת תכנים לבד. למדתי המון מהתכנים של דניאל אבל עדיין זה דרש ממני להשקיע המון זמן שבא על חשבון הזמן של דברים חשובים יותר שאני יכולה לעשות בעסק. עד שלפני יותר משנתיים התחלתי לעבוד עם דניאל (ועדיין עם סקפטיות גדולה גם בעקבות אכזבה משרות של בעלי מקצוע בתחום וגם בעקבות אכזבה מהתוצאות בפועל). עכשיו לאחר יותר משנתיים... קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה לך ולכל הצוות המדהים שלך!
כולם בלי יוצא מן הכלל מאוד מקצועיים ומקצוענים
להיות מקצוען פירושו: שמעבר למקצועיות הנרכשת, לנותן השירות יש יושרה, יש אחריות. הוא אמור לדאוג שלקוחותיו יקבלו את השירות הטוב ביותר.
מקצוענות זה האופי של נותן השירות והיא קשורה לתרבות הארגונית.
אין ספק שמעבר למקצועיות ולידע הרחב שיש לך ולכל העובדים שלך גם התרבות הארגונית שלך מדהימה. אתם קשובים ורגישים ללקוח, בעלי כישורים אישיים ויודעים לזהות את צרכי הלקוח ולתת לו מענה אופטימלי וחווית שירות מעולה. אתם מביאים את הידע המקצועי שלכם ומשתפים את הלקוח תוך הקשבה מלאה, סבלנות וסובלנות אינסופית. אתם משקיעים הרבה בלמידה על העסק מכל היבטיו כדי לקדם אותו בצורה הטובה ביותר.
דאגת לתת לי ערך יותר ממה שהבטחת כשרכשתי את השירות שלך לפני יותר משנתיים
. אז רק שתדע שאם שואלים אותי.. אין לך מתחרים! אף אחד לא נותן מה שאתם נותנים אז שוב תודה רבה על הכל🙏 וב"ה ללא ספק אמשיך לעבוד איתכם שנים רבות.
Mishel Golroh
Mishel Golroh
13:55 28 Dec 20
תותח על, אין לי מילים אחרות לתאר את השירות של דניאל זריהן.בן אדם אדיב, הסביר לי על כל התהליך, נתן מענה על כל דבר והכי חשוב, מחיר פצצהמומלץ בחום!
אריק דרוקר
אריק דרוקר
05:20 04 Dec 20
בחור שקט ומקצועי !
itai drucker
itai drucker
04:49 04 Dec 20
מאיר אביב
מאיר אביב
13:03 03 Dec 20
זכיתי להכיר את דניאל, דניאל אין ספק שאתה איש מקצוע מהשורה הראשונה, כל זאת מתוך ענווה מאלה, זמין בכל שלב, נותן תוצאות ובאמת מצליח לקדם את האתר. לא ממהר לקחת תשלום לפני שבאמת בודק אם השירות יכול להואיל לאתר ונותן את המלצותיו. דניאל היקר, תודה רבה, אמליץ לחברי (כמובן מענפים אחרים). תודה רבה ובתקווה לשנים רבות יחד. תודה
Hofit Anigar
Hofit Anigar
09:12 19 Nov 20
דניאל בחור מקסים ואמין עם שירות הכי מקצועי שיש! הידע שלו בקידום אורגני פשוט אינסופי.
זיסמן הדברות
זיסמן הדברות
14:02 16 Nov 20
שרות מעולה והתוצאות מדברות בעד עצמןממליצה בחום על שירות הקישורים של דניאל, תורם מאוד לאתר ועוזר לקידום האורגני ללא ספק
Irit Barak
Irit Barak
19:17 21 Oct 20
חבר ובוס מס 1!מקצוען אמיתי, כנה ואמין.תנו לו הזדמנות ותוצאות הקידום של העסק שלכם ידברו בעד עצמן.
Roy Cohen
Roy Cohen
14:13 30 Sep 20
אדם מקצוען מהמעלה הראשונה, אדיב ונחמד ביותר. תודה רבה על הכל!
Lirit Gruber
Lirit Gruber
11:36 29 Sep 20
דניאל מקסים, מקצועי ומוכן לעזור בשמחה ולתת מידע משמעותי, ממליצה בחום
בן יום טוב
בן יום טוב
12:34 08 Sep 20
דניאל , הבחור שעושה את ההבדל .נותן שירות מהמעלה הראשונה .נותן בראש למתחרים והתוצאות מדברות בעד עצמן .יישר כוח !
איציק מזרחי itzik mizrahi
איציק מזרחי itzik mizrahi
11:55 31 Aug 20
פשוט אלוף! שלא רואה רק את הכסף של הלקוח אלה את הלקוח לפני הכסף בנוסף בזכות טיפים קטנים ממנו אני רואה תוצאות בקידום אורגני ממליץ בחום
David Mirzakandov
David Mirzakandov
17:12 28 Aug 20
אני צופה בערוץ יוטיוב של דניאל זריהן. מקבל המון טיפים יעילים, חשובים מאוד, בקידום אורגני הם חשובים . כל הסרטונים שדניאל מפרסם עוזרים לי בפרסום עצמי וחוסך לי הרבה כסף.
לא כל מקדם אשר עוסק בתחום הזה מגלה את סודות הקידום. תודה רבה לך המשך כך!
דויד מירז - טיפולי רפואה משלימה
דויד מירז - טיפולי רפואה משלימה
17:07 28 Aug 20
אני צופה בערוץ יוטיוב של דניאל זריהן. מקבל המון טיפים יעילים, חשובים מאוד, בקידום אורגני הם חשובים . כל הסרטונים שדניאל מפרסם עוזרים לי בפרסום עצמי וחוסך לי הרבה כסף.לא כל מקדם אשר עוסק בתחום הזה מגלה את סודות הקידום. תודה רבה לך המשך כך!
Shiri Sade
Shiri Sade
22:14 14 Jul 20
קיבלתי מדניאל טיפים מעולים וניכר שהוא מאוד מקצועי בתחומו ומעבר לכך גם בן אדם מקסים. ממליצה מאוד!
מיטל פיטרמן
מיטל פיטרמן
10:05 12 Jul 20
היי חברים, רוצה לשתף אתכם שרכשתי קישורים מדניאל זריהן ותוך פחות מחודש רוב הביטויים שבחרנו לקדם נכנסו לעמוד הראשון. הגעתי לדניאל דרך המדריכים שלו לקידום אתרים ואין ספק שמלבד זה שאני לומדת לשפר את העסק שלי דרך ההדרכות שלו (גם ביוטיוב), קניית קישורים הייתה הבחירה הנכונה!! אמשיך לקדם את האתר שלי עם האתרים המעולים שלו , ממליצה לכולם להשתמש בשירות שלו ולא להתלבט, זה הביא תוצאות מדהימות ומהירות בתחום שלי!!!
Gozl
Gozl
16:08 18 May 20
שמי דודי גוזלן בעל חברת פרסום בדיגטל , פניתי לדניאל זריהן לפני חודש והייתי ממוקם בחיפושים בדף שישי אחרי חודש וקצת אני כבר דף שני תוצאות מדהימות , גם בן אדם מדהים וצדיק ממליץ בחום ♥
פטריק ביתן תקשורת
פטריק ביתן תקשורת
17:29 11 May 20
שמי פטריק ביתן, בעל משרד יחסי ציבור, פניתי לדניאל זריהן לליווי עסקי ומקצועי, התוצאות מדברות בעד עצמן: אתר חדש שהקמתי הגיע לדירוג אורגני שני בשוק תחרותי מאוד ובדרך לדירוג הראשון על ידי גוגל. מאוד ממליץ!
איתי מימון
איתי מימון
11:38 10 May 20
ממליץ בחום!!
מקצועי ביותר, יחס אישי, סבלני , מגדיל ראש ,ונותן תוצאות מצויינות !!
Meital Piterman Algawy
Meital Piterman Algawy
16:23 05 May 20
אליפות, אחד האנשים המקצועיים. לומדת מהמדריכים שלו שהם גם חינמיים, פשוט תענוג.
רונן וינשטוק
רונן וינשטוק
16:11 04 May 20
אני גם עוסק בקידום אתרים ויצא לי לראות אתרים שדניאל קידם. אחד הטובים שיש. בתור קולגה ממליץ עליו לקידומים מאוד תחרותיים
Tomer Saro
Tomer Saro
06:57 06 Apr 20
אתה ענק !!
למדתי ממך המון ו ממשיך ללמוד וללא ספק בין הטובים שראיתי בתחום
David Kazarel
David Kazarel
17:16 05 Apr 20
כשמגיע אז מגיע !פרגון ענק לדניאל, על ההקשבה והרצון לעזור, להיות תמיד זה שמכוון ונותן מהידע שלו להצלחה.איש של שירות מקצועיות ברמה סופר גבוה.********** נותן 10 כוכבים למרות שזה מאפשר רק 5
Eli Dragonzki
Eli Dragonzki
19:16 24 Mar 20
דניאל מומחה בקידום אתרים בגוגל בתחום הseo, לכל שאלה מתקבל מענה מקצועי ומהיר . ממליץ בחום!!!
Eli Dragonzki
Eli Dragonzki
19:14 24 Mar 20
דניאל וצוות החברה מובילים בתחום הSEO בפן הטכנולוגי, הידע והבנת עסקית של הלקוח. ממליץ בחום! תודה!
Evyatar Arazi
Evyatar Arazi
21:15 04 Feb 20
אני ממליץ בחום על הקידום של דניאל, תוך זמן קצר מתחילת הדרך האתר שלי הגיע לדפים ראשונים במיקומים מעולים, והביא לשיפור המוניטין וכן הפניות לעסק.מקצוען אמיתי. המשך כך!
Amitay Aviv
Amitay Aviv
12:33 19 Jan 20
דניאל קידם לנו מספר רחב של ביטויים לעמוד הראשון. חלקם במקום הראשון. חוץ מזה הוא אחלה בן אדם שמדבר בגובה העיניים ישר ולעניין בלי סיפורים. מומלץ בחום 🎖🎖🎖🎖🎖
אילן לייזרוביץ'
אילן לייזרוביץ'
11:13 01 Jan 20
מקצועי, אמין, איש שירות, זמין לכל שאלה ונותן תשובות ענייניות והמלצות להמשך, מומלץ בחום רב
Yaniv Aflalo
Yaniv Aflalo
10:27 21 Dec 19
דניאל זריהן מקדם תותח! SEO: קידום אתרים בגוגל - קידום במנועי חיפוש מעולה!
Telecom Experts
Telecom Experts
16:45 09 Dec 19
מקצוען אמיתי, מוביל את תחום SEO בישראל ומספק שירות מעולה. מאז תחילת הפעילות כל מילות המפתח עלו בדירוג ולעמוד הראשון בגוגל.
Biz Next
Biz Next
18:22 24 Nov 19
Tal Nissan
Tal Nissan
12:02 22 Nov 19
דניאל בחור רציני ומבריק , יודע את עבודת הקידום , שופע ידע והכי חשוב אמין מבטיח ומקיים הסכמים.
Omri Gavish
Omri Gavish
10:45 28 Oct 19
קיבלנו המלצה על דניאל כמקצוען בקידום אתרים, ואכן כך. מוכשר מאוד וקידם אותנו משמעותית בחיפוש האורגני. ממליץ בחום.
Dudi Abitbol
Dudi Abitbol
08:15 28 Jul 19
מקדם אתרים בחסד, פשוט אמן!
אלירן גוזלן
אלירן גוזלן
13:55 26 Jul 19
אחד התותחים והאנשים המוערכים בתחום!
יוסי הלפמן
יוסי הלפמן
16:43 03 Jun 19
ממליץ בחום על דניאל מקדם מקצועי ואמין תנסו ולא תתאכזבו יוסי הלפמן טיולי ג׳יפים היי הגיפ
Markoza (MARKOZA)
Markoza (MARKOZA)
13:51 13 May 19
דניאל תותח ועשה עבודה יפה , המשך כך !
משה אסולין
משה אסולין
13:55 08 May 19
טל רודובסקי - נגן סקסופון והרכבים מוסיקליים
טל רודובסקי - נגן סקסופון והרכבים מוסיקליים
07:05 01 May 19
אני עוקב אחרי דניאל זריהן זמן מה, וידעתי בהחלט שאשתמש בשירותיו כדי לקדם את העסק שלי בגוגל! דניאל, מעבר להיותו מומחה בתחומו, הוא נעים הליכות, אמין וצנוע. נפגשתי איתו פעמיים, הסביר וייעץ לי רבות איך לקדם את העסק. ועכשיו לתוצאות: מקום 1!!! בהמון המון ביטויים, תוך זמן קצר! אני ממליץ מאוד לכל אחד שרוצה לקדם את עצמו באופן אורגני בגוגל, לבחור בדניאל כאיש המקצוע שלו. אני מאוד מבסוט!
Hadas Rosen
Hadas Rosen
18:51 05 Mar 19
מקצוען. מוביל ומתווה דרך.
נכון לחלק ולהתחלק בידע.
מעודכן, מענין עם טאצ' צעיר,
שופע ידע ונסיון,
מוביל בסצנת ה-SEO (-:
Kfir Hayoun
Kfir Hayoun
08:43 21 Jan 19
לא יצא לי לעבוד עם דניאל, אבל המאמרים שלו הקנו לי ידע רב.
Ami Yulzari
Ami Yulzari
10:15 13 Jan 19
דניאל מקצוען שקידם יפה מאד את האתר שלי ובזמן קצר ובנוסף גם אדם שמאד נעים לעבוד למולו.
Hila Kaplan
Hila Kaplan
10:13 19 Dec 18
היתה לי בעיה ניסיתי כמה מומחים אך דניאל היה המהיר והיעיל ביותר.ממליצה בחום על דניאל.
דניאל אתה מספר 1
Nadav Cohen
Nadav Cohen
05:46 19 Dec 18
אחד האנשים המקצוענים ביותר שאני מכיר. אחרי שמתרגלים לשיטת העבודה איתו, שכוללת פחות דיבורים ויותר מעשים, פחות בזבוזי זמן ויותר דיווחים מפורטים בסוף כל חודש, מבינים שאין שיטה אחרת. ממליץ בחום!
Michael Oren
Michael Oren
15:10 07 Nov 18
התחלנו את העבודה עם דניאל לפני כשנה, לא תארנו לעצמנו שנגיע למקום הראשון בכל הביטויים שרצינו, לאורך כל התקופה דניאל עבד איתנו יד ביד וכל חודש ראינו איך אנחנו מתקדמים וכובשים את הפסגה, אנחנו ממליצים בחום לכל מי שמתלבט, דניאל מספר אחד בארץ בתחום הקידום האורגני וזה הוכיח את עצמו
לילות מרקש
לילות מרקש
13:50 15 Oct 18
דורזקי מומחה וורדפרס
דורזקי מומחה וורדפרס
13:20 16 Sep 18
דניאל הוא בנאדם תותח אשר משיג תוצאות ועומד מאחורי העבודה שלו. דניאל מקצוען ומבין המומחםי בתחום בארץ, בהחלט אמשיך להשתמש בשירותיו ולהמליץ לאחרים גם!
Dikla Shlomian
Dikla Shlomian
07:10 04 Sep 18
פנינו לדניאל זריהן בעקבות המלצה ולא התאכזבנו. תוך מספר חודשים הצליח דניאל לקדם את האתר שלנו ולהביא אותו לעמוד הראשון בגוגל בעשרות ביטויים.שאלות ופניות לדניאל נענו במהירות, במקצועיות ובסבלנות, תוך מתן הסבר מפורט וברור.מומלץ בחום!משרד ד"ר צביון, עורכי פטנטים וקניין רוחני
אספקלריא סטודיו לעיצוב גרפי, מיתוג ובניית אתרים
אספקלריא סטודיו לעיצוב גרפי, מיתוג ובניית אתרים
13:52 03 Sep 18
דניאל ידוע ביכולות הנדירות שלו בקידום אתרים, שהרי יש המון ביטויים בהקשר של קידום אתרים והמסתעף שכאשר אנחנו מחפשים אותם הוא מופיע לנו מיד בדף הראשון ואנחנו נהנים מהתכנים האיכותיים והמעניינים שלו, ואם הוא מופיע אורגנית בדף הראשון בכל כך הרבה ביטויים תחרותיים זו הוכחה חזקה שיש לו יכולות מדהימות בקידום.ואנחנו רוצים להוסיף ולהמליץ בפן האישי שלאחר כ-3 חודשים שהאתר שלנו מקודם על ידי דניאל אנחנו כבר רואים תוצאות נפלאות - כבר בכמה ביטויים איכותיים אנחנו נמצאים בדף הראשון, ועוד עשרות ביטויים דוהרים כל הזמן קדימה. מלבד זאת השירות והסובלנות והאמינות של גדעון ודניאל הם ברמה ממש גבוהה ונדירה. בקיצור - מומלץ בחום מכל הבחינות.
liron cohen
liron cohen
19:27 23 Aug 18
זכיתי להכיר אותך דניאל, באמת שזכיתי! המקצועיות והחדות שלך מעוררות השראה, היסודיות שלך, ההבנה שלך בתחום הקידום ובכלל באינטרנט, הגישה החיובית שלך וזה שאתה עושה את הכל בשקט, בצניעות ובנועם. אני רוצה להודות לך על הכל!!
יואב זילכה
יואב זילכה
13:59 23 Aug 18
דניאל תותח אמיתי, מקצוען ברמות הגבוהות ביותר, איש שירות נפלא, נותן מענה מהיר, נעים ומקצועי והכי חשוב - יודע להביא תוצאות מצוינות!! מומלץ בחום 🙂
בסיס פתרונות בגובה שיקום ואיטום מבנים
בסיס פתרונות בגובה שיקום ואיטום מבנים
09:46 20 Aug 18
בנאדם אלוף, נוח ומבין עניין, הקוסם אני קורא לו.נותן מעצמו ומאמין שחשוב שגם הלקוח ירוויח למען ההמשכיות..מבין את צרכי הלקוח ומביא תוצאות יוצאות מהכלל!מומלץ באהבה
Ez-grade מרכז סיוע לסטודנט
Ez-grade מרכז סיוע לסטודנט
13:14 19 Aug 18
שירות אמין ומסור, מומלץ!
הום דיל להרגיש את האיכות להנות מהמחיר
הום דיל להרגיש את האיכות להנות מהמחיר
21:51 23 Jul 18
כל מילה פשוט מיותרת שווה כל שקל !!אמיתי -- אין דברים כאלה !זה כבר לא המלצה , זה חובה חברים !תעשו חישוב כזה , הרי הבחור מקדם אתרים ואנחנו רוצים להיות בתוצאה הראשונה כמובן , אז בוא נראה איך הוא קידם את עצמו ...והתוצאות ? תבדקו בעצמכם !מעבר לעובדה שהבחור היקר נושא ונותן באמונהיושר במסחר זה א-ב ומה טוב שזה בא עם מקצועיות בטופ סטנדרט.דניאל יישר כח אוהבים אותך
niko bar
niko bar
06:55 17 Jul 18
כשדניאל פנה אלי לשווק את קורס הדיבוב שאני מנהל,היו לי ספקות כמו לכל דבר חדש שאני לא מכיר.לאחר שניפגשתי איתו,ו לאחר שראיתי את העבודה המקצועית שהוא עשה וגם עושה היום,אני שמח על כך שהכרתי את דניאל.היצירתיות הכישרון,האמינות,הכנות שבתה את ליבי.ממליץ לכל מי שמעוניין לשווק את מה שהוא מנסה להציג לציבור הגולשיםלפנות אך ורק לדניאל.בהצלחה בהמשך הדרךניקו בר
RDD Projects
RDD Projects
12:21 16 Jul 18
מס׳ 1 בתחום הקידום האורגני! מנסיון! תמיד נכון לעזור. נותן שירות ברמה הכי גבוהה שעסק יכול לבקש. מאז שהתחלנו לעבוד עם דניאל אנחנו לא עומדים בעומס הפניות מהמקורות האורגניים. עלה והצלח איש יקר!
Ruth Raphaeli
Ruth Raphaeli
12:27 11 Jul 18
דניאל זריהן, שקט, צנוע ונעים הליכות. אדם אמין ביותר והוגן אשר מבין ברשת האינטרנט ומקצועי מאוד בתחום. מומלץ מאוד בקידום אתרים - קידם את האתר שלי באופן פנומנלי. בשל אמינותו ומקצועיותו ביקשתי ממנו להקים עבור העסק שלי גם את אתר האינטרנט - משימה אשר גם אותה הוא מילא במקצועיות ובתוך פרק זמן קצר ביותר. יישר כוח !
Ha B
Ha B
13:45 04 Jul 18
המקדם מספר אחת בארץ נקודה. הגענו אליו עם אתר מדשדש בדף השלישי של גוגל. תוך פחות משנה הגענו לתוצאה הראשונה (כן, לתוצאה הראשונה!) בגוגל ברוב הביטויים החשובים בתחום שלנו. אם יש קוסם אחד בתחום הלא ברור הזה של קידום אתרים - זה דניאל. מעבר למקצועיות בקידום הוא נעים הליכות, מאוד סובלני לנודניקים כמוני ומאוד הגון
Asaf Barron
Asaf Barron
08:53 19 Jun 18
אחד האנשים הכי מקצועיים שיש בכל נושא קידום אורגני מרמת בסיס ועד הרבה הגבוהה ביותר, SEO טכני, פרופילי קישורים, אסטרטגיית תוכן וקידום לאתרים, טיפים, טריקים ועוד מיליון דברים טובים. מומלץ בחום!
Dr. Schein
Dr. Schein
14:07 03 Jun 18
איש מקצוע אמיתי. נעים הליכות. זמין ובעיקר לוקח אותי קדימה במיקומים בצורה עקבית ומתמדת ובמינימום עלות. מומלץ בחום ללא עוררין.
Shmulik Hazan
Shmulik Hazan
12:14 29 May 18
כשצריך לפרגן... מפרגנים מכל הלב.
דניאל עושה לי קידום אתרים והוא פשוט בן אדם מדהים, סבלני, עוזר בהכל וגם מעבר למה שהוא צריך.

הכל נעשה במקצועיות רבה ובאהבה גדולה.
דניאל, תודה רבה רבה אחי!
מעריך מאוד את כל מה שאתה עושה בשבילי.
הלשכה למינהל אמריקאי
הלשכה למינהל אמריקאי
13:20 24 May 18
חברה,דניאל תותח ברמת הביצועים!דיברתי איתו על מילת מפתח קשה - הוא אמר יקח יותר משנה לעמוד הראשון.9 חודשים אח"כ אני בעמוד ראשון!שאפו!
שמוליק חזן
שמוליק חזן
16:03 04 Apr 18
שירות מעולה ותוצאות ממש טובות תוך זמן קצר.ממליץ בחום
ברק ברויטמן
ברק ברויטמן
07:19 29 Mar 18
אנחנו עובדים עם דניאל מזה מספר חודשים באפיק של ייעוץ ופעולות בסיסיות של קידום אתרים בתקציב נמוך. התוצאות שאנחנו רואים עד כה משמחות מאוד ואנחנו בטוחים שבהמשך הדרך רק נראה את כמות הכניסות וההמרות גדלה. באמצעות כמה הצעות פשוטות לכאורה לשילוב כלים מסוימים באתר אנחנו כבר מקבלים לידים מלקוחות פוטנציאליים שגם הפכו ללקוחות בפועל. בלי הידע והניסיון של דניאל לא היינו חושבים על הדברים האלה בעצמנו, ויחד עם הסבלנות, האכפתיות והמקצועיות אנחנו מרגישים שאנחנו בידיים טובות.
kobi aboody
kobi aboody
15:52 28 Mar 18
מקצוען ברמות הכי גבוהות! מאוד נעים לעבוד איתו, קשוב לכל בקשה ולוקח את העבודה ברצינות. מומלץ בחום!
Dan Vinokurov
Dan Vinokurov
19:36 26 Mar 18
Eliav Cohen
Eliav Cohen
19:05 15 Feb 18
עובד עם דניאל כבר חצי שנה ורוצה לציין לטובה את השרות,הזמינות,המקצועיות והעבודה שלו, תמיד זמין ועונה מכל הלב, יש לו תשובות ופתרונות מקצועיות לכל שאלה שעלתה לי, ממליץ בחום !!
Dudi Kleiner
Dudi Kleiner
06:02 05 Feb 18
תותח על
Maor Yeshua
Maor Yeshua
17:53 27 Jan 18
איש אשכולות תמיד שם לתת מענה
אין הרבה בעלי מקצוע כמוהו בתחום
udi benzvi
udi benzvi
06:58 14 Jan 18
איל פורטמן
איל פורטמן
08:37 26 Dec 17
אחרי 3 שנים גרועות בחברה מתחרה לקידום אתרים הגעתי לפני 10 חודשיים למקצוען על אמת דניאל זריהן קידום אתרים אין מילים בפי על השינוי הטוב שחל על החברה בתקופה קצרה זו. מודים אנו לך המשך להיות כמו שאתה במילה 1 אלוף .
שמוליק דורינבאום
שמוליק דורינבאום
11:32 27 Nov 17
אחד האנשים שבזכותם אני אוהב את התחום הזה, מקצוען אמיתי, כן ירבו מקצוענים כמוך!
Riki Ashkenazi
Riki Ashkenazi
22:25 25 Sep 17
פשוט תענוג שיש אנשים כמוך בתחום!
Simcha Heiman
Simcha Heiman
17:40 14 Sep 17
אוהבת את השיתוף של דניאל בידע שלו. הרבה נדיבות לב.
Uri Neufeld
Uri Neufeld
18:17 19 Aug 17
Ofer Langer
Ofer Langer
14:12 17 Aug 17
ממליץ בחום לפנות אליו! בחור ישר, אמין ומקצועי!
Ophir Zakay
Ophir Zakay
16:41 15 Aug 17
לאחר לא מעט ניסיונות כושלים עם חברות קידום אורגני, הגעתי לדניאל שפשוט העיף את האתר שלנו באוויר במאות ביטויים שניסו אחרים לקדם ולא ממש הצליחו. אין ספק שהוא האדם המתאים ביותר לקידום אתרים ובמיוחד בביטויים תחרותיים.
Shuki Mann
Shuki Mann
11:45 06 Aug 17
אחלה בן אדם, אחלה שירות, אחלה תוצאות. באמת ממליץ בחום על דניאל לכל מי שרוצה לראות תוצאות בקידום אתרים
Mor Nahum
Mor Nahum
13:26 04 Aug 17
מקצוען!!! תודה על כל העזרה!
גל חזיזה
גל חזיזה
18:12 02 Aug 17
מהחברה הטובים 🙂
אריאל גלאס
אריאל גלאס
14:35 01 Aug 17
חברתנו נפגשה עם דניאל זריהןלקבלת חוות דעת מקצועית ושדרוגי מילות ביטוי בין התחרותיים בשוקהמטרה ששמנו היא דפים ראשונים על מנת לעלות את כמות הפניות בתחום הזכוכית.אכן דניאל נתן כוח משמעותי בקידום האתר ולא רק 1-3 מילות מפתח אלה בחר בשיטה להגדלת כמות הפניות במחשבה יצירתית ואכן זה הצליח.חברתנו ממליצה בחום עבור שירותיך ומודה על עבודה מקצועית ואיכותית הכולל דו"חחודשי מאורגן וברור לכל בעל עסק.
Asi Cohen
Asi Cohen
09:21 31 Jul 17
Hd Windows
Hd Windows
12:24 19 Jun 17
לאחר ניסיונות כושלים עם לא מעט חברות בתחום הקידום אתרים יצא לנו להכיר את דניאל זריהן וגדעון אנשים יקרים עם אוזן קשבת לכל צרכינו עד הפרט הכי קטןתצליחו בכל מעשה ידכם צוות Hd Windows
Dan Vinokurov
Dan Vinokurov
08:27 29 Mar 17
דניאל איש מקצוע מבריק ומקצועי, אחרי עבודה עם לא מעט חברות ל"קידום אתרים" - שברוב המקרים מחתימים אותך על חוזה מסורבל ולא עושים too much, דניאל הופך את התהליך להרבה יותר פשוט קל וחיובי.למשל: אין חוזה מסורבל שמחייב אותי לתקופת זמן בלתי סבירה. שכן בעל מקצוע שבטוח ביכלותיו לא צריך לקשור את הלקוח.בנוסף, דניאל ממוקם בביוטיים קידום אתרים במקומות הראשונים וזה שלעצמו מותיר רושם חיובי מאוד.בקיצור - אם אתם מחפשים קידום אתרים עם תוצאות, מסופר מקצוען - פנו לדניאל!
SQRS Mor Schiffer
SQRS Mor Schiffer
11:06 15 Mar 17
דניאל מקצועי , קשוב ונותן שרות טוב נהנינו לעבוד איתו.
Moran Tanzman
Moran Tanzman
09:16 07 Mar 17
הגעתי לדניאל דרך חיפוש בגוגל, וכפי שהוא נמצא בתוצאות החיפוש הראשונות כך גם הוא עוזר ללקוחותיו להגיע לשם! דניאל מאוד נחמד, אמין, מגדיל ראש ואיש מקצוע מעולה. ממליצה בחום
פון קאבר
פון קאבר
17:19 22 Oct 16
תותח ומקצוען אמיתי אני קורא המון את הטיפים שלו באתר. מומלץ מאוד.
Eti Dahan
Eti Dahan
11:38 04 Aug 16
איש מקצוע אמין ומקצועי!
Israel Stocks
Israel Stocks
04:50 03 Jul 16
ממליץ על דניאל מכל הלב. הגדרנו יעדים לפרוייקט והוא ידע בדיוק מה לעשות כדי שאני אראה תוצאות בזמן המהיר ביותר.
tal attar
tal attar
14:46 07 Jan 16
בהתחלה התלבטתי האם לפנות לחברה גדולה או לעבוד מול נותן השירות ישירות, ומניסיון רע מול חברה גדולה שעיצבה לי גרפיקה שנתנה לי שירות גרוע (אחרי ששילמת לאיש המכירות זהו, מגלגלים אותך הלאה ולאף אחד לא באמת אכפת ממך) החלטתי לנסות לעבוד מול דניאל זריהן - מה גם שאין התחייבות שזה מבחינתי אומר המון - הרי שאם אתה בטוח בעצמך ובשירות שלך, לא תצטרך לכבול לקוחות עם חוזה ארוך טווח. העבודה עם דניאל מאוד כיפית, הוא תמיד עונה לכל שאלה, מקצוען אמיתי, כבר אין לי צורך לעבור דרך מזכירות והכל מתבצע ישירות מולו. בקיצור - אם אתם רוצים מקצוען שילווה אתכם במקצועיות וביחס אישי - זה האיש 🙂
Moshe Teter
Moshe Teter
13:07 28 Jun 15
מאוד מומלץ! מהרגע שהתחלנו לעבוד עם דניאל הוא עזר לנו לשפר את האתר כך שיקבל יותר כניסות מגוגל. הטיפים שלו והעבודה שלו מאחורי הקלעים הוכיחו את עצמם מיידית ומאז שהתחלנו לעבוד איתו אנו רואים עליה קבועה בתנועת הגולשים מגוגל. השירות של דניאל מאוד אדיב ומקצועי והוא תמיד מספק לנו מענה מהיר והכוונה לכל שאלותינו ומספק לנו דוחות התקדמות מפורטים בסוף כל חודש. כאמור, מאוד מומלץ!
Vered Plitman
Vered Plitman
17:33 04 Feb 15
אני מאד ממליצה על דניאל ,איש מקצוע מצוין, שעושה עבודה טובה עם חיוך.תמיד שמח להסביר ולעזור והכי חשוב התוצאות מדברות בעד עצמן.בהצלחה דניאלורד
Gev Rotem
Gev Rotem
12:58 28 Jan 15
דניאל הוא מקצוען אמיתי!ממליץ בחום
Tevel
Tevel
12:56 28 Jan 15
לאחר תקופה ארוכה בה אני מנסה להבין את תחום הקידום אתרים פגשתי בדניאל שבזכות קישוריו המקצועיים והאופי הסבלני הצלחתי לקבל תמונה מלאה וברורה על התחום הסבוך והגדול הזה. דניאל מעביר לי שיעורים פרטיים ועוזר לי בעבודה האישית שלי בתחום ובלעדיו לא הייתי צולחת את כל זה לבד.כל שיעור מחדש דניאל מפגין ידע מקצועי רב ואמינות שקשה למצוא אצל אנשים אחרים.
טבע בריא
טבע בריא
09:32 28 Jan 15
מקצוען אמיתי!עומד ביעדים ומביא תוצאות מהירות!מומלץ בחום!!!
טל זמיר
טל זמיר
08:45 28 Jan 15
דניאל עשה עבודה מצוינת בקידום אורגני של האתר שלנו תוך זמן קצר. תודה דניאל!
Ophir Menachem
Ophir Menachem
15:30 13 Jul 13
לדניאל הגעתי לאחר כמה חודשים שהאתר שלי באוויר וכמות התנועה בו היתה מועטה.בעזרת המקצועיות והעזרה של דניאל בתוך מס' חודשים היה שינוי משמעותי:פתאום אפשר היה לראות תוצאות שלי בעמוד הראשון, ולעיתים אפילו כתוצאה ראשונה!מה שהוביל לשיפור משמעותי בתנועה באתר ולפניות רבות יותר של לקוחות.חשוב לי לציין גם שדניאל מראש הבטיח תוצאות שאכן התממשו ולא פיזר הבטחותכלליות ללא כיסוי.אם אתם מחפשים איש מקצוע אמין, מקצועי (וגם נחמד), דניאל הוא האיש.
הביקורות הבאות

 

שיתוף ב facebook
לשתף בפייס
שיתוף ב twitter
לצייץ בטוויטר
שיתוף ב linkedin
לפרגן בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
לנעוץ בפינטרסט
שיתוף ב whatsapp
לשלוח בוואטספ
שיתוף ב facebook
לשתף בפייס
שיתוף ב twitter
לצייץ בטוויטר
שיתוף ב linkedin
לפרגן בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
לנעוץ בפינטרסט
שיתוף ב whatsapp
לשלוח בוואטספ
שיתוף ב email
לדוור במייל
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

4 תגובות

 1. אדם נעים לשיחה
  עזר לי בייעוץ ראשוני ללא תשלום
  כבר בשיחת טלפון מורגש כי מדובר באדם מהימן ומקצועי
  תודה לך שוב
  ברק

 2. דניאל זריהן היקר! אני רוצה להגיד לך שב 6 + שנים האחרונות לא מצאתי אף אחד בישראל שמעביר את התוכן בצורה מדהימה כמוך, שמסביר בפירוט כמוך, או שנהנה להפיץ מידע וטיפים לאוויר העולם הזה בצורה מושלמת כמוך!
  אין על התכנים שלך, אין על העדכונים השוטפים שלך, אין על הפצת הידע שלך – ככה סתם ללא שום ציפייה לתגמול בחזרה.! (וגם ללא מכירה יותר מידי אינטנסיבית של עצמך או של השירותים שלך..) פשוט חלום! אתה הכי מקצועי, הכי מהנה, הכי חד והכי הכי אנושי שיצא לי ללמוד ממנו בעולם הדיגיטל הישראלי! תודה רבה. שלא ייגמר לעולם.
  גל זר אביב. משווקת בדיגיטל. ומעריצה.

 3. איך יודעים שאתה מקדם האתרים הכי טוב? וזו עובדה שאי אפשר להתווכח איתה
  כי כשמחפשים בגוגל “קידום אתרים באינטרנט” אתה הראשון
  וזה מן הסתם כי קידמת את האתר של עצמך בצורה הכי טובה
  וזה נכון לכל חיפוש אחר שמקדם אתרים עשוי לעשות (“קידום אתרי אופנה”, “מקדם אתרים” וכו’).
  אני עצמי קראתי לא מעט מאמרים שלך וניכר שאתה לא רק מבין אלא גם חפץ לשתף את הידע.
  תמשיך ככה ותצליח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המאמרים הפופולאריים ביותר
מאמרים אחרונים
עשו לי לייק בפייסבוק
הרשמה לרשימת תפוצה
Call Now Buttonחייגו עכשיו