המלצות

כאן ניתן לראות עשרות חוות דעת מלקוחות מרוצים

Naka Inside
Naka Inside
08:47 11 May 21
מקדם נדיר בנוף הישראלי.מומלץ בחום. איש של תכלס בלי שטויות מסביב.
Yaniv Aflalo
Yaniv Aflalo
08:33 11 May 21
דניאל מקצוען אמיתי עם שנים של ניסיון בתחום קידום האתרים! מומלץ בחום ממקור ראשון!
Sagiv Levi
Sagiv Levi
16:09 09 May 21
אין יותר טובים בתחום הSEO.דניאל הוביל את העסק שלי בתוך פחות משנה לראש הדף בהמון מונחי חיפוש חזקים, וגרם לכך שעקפנו המון בתי עסק שקיימים המון שנים לפנינו.מדהים לראות את הכוח וההשפעה שיש לSEO על העסק.SEO מקצועי זה אך ורק אצלם! אלופים! תודה רבה!
OmRoads
OmRoads
12:14 02 May 21
דניאל הוא איש מקצוע אמיתי. מומחה בתחומוובנוסף בן אדם מאוד נחמד ושמח לעזור.ממליץ בחום מנסיון אישי 🙏
NIMROD HAHN
NIMROD HAHN
21:08 29 Apr 21
tomer harel
tomer harel
05:31 20 Apr 21
הוא אחד המקדמים הטובים בעולמות של קידום אורגני , מאוד מקושר ובעל יכולות מקצועיות סופר גבוהות. המלצה חמה מאוד מניסיון אישי.
Pavel Veksler
Pavel Veksler
15:46 18 Apr 21
מקצוען אמיתי,מה שנקרא- מספק את הסחורה!תודה דניאל על המקצועיות, בעזרת השם נעשה עוד עסקים בהמשך.
אייל קהאן
אייל קהאן
08:10 18 Apr 21
אם אתם מחפשים שירות של קידום אתרים בגוגל - דניאל זריהן הוא הבחירה הנכונה!אין ספק שמדובר באחד ממקדמי האתרים הטובים בישראל, יש לו ידע נרחב וניסיון של שנים, מעודכן בכל המתרחש בעולם ה-SEO ותמיד זמין לכל שאלה ובקשה.מומלץ בחום!
בי.סייפטי בגדי עבודה ונעלי עבודה
בי.סייפטי בגדי עבודה ונעלי עבודה
11:03 17 Apr 21
עמיר שרון
עמיר שרון
06:15 12 Apr 21
מדובר באחד במקדם האתרים המוביל, המקצועי ובעל הניסיון הגדול (כמעט) ביותר בעולם קידום האתרים.יש לא מעט לקוחות שיגבו את כל מה שאני כותב!אם אתם בעניין של ללמוד ולהבין לעומק את עולם הקידום בשפה פשוטה וברורה בגובה העייניים, אני ממליץ להרשם לבלוג שלו שם באמת אפשר להתרשם מהמקצועיות שלו.בעלי עסקים, תעשו טובה לעצמכם ולעסק שלכם תפגשו איתו, זה יעשה לכם שכל.
רוני שלום
רוני שלום
19:42 31 Mar 21
yossi barnett
yossi barnett
18:33 28 Mar 21
שירות מקצועי מאוד, ניסיון עשיר בקידום אתרים
אתר אקלימוס
אתר אקלימוס
15:48 25 Mar 21
משה כהן
משה כהן
19:50 23 Jan 21
דניאל בנאדם מיוחד מהשורה הראשונה וממקום הראוי לשבח אני מנעולן בקרוב אבוא והעבוד איתךתמיד אתה אמין זמין ונותן מענה לפניות מכיר אותך אותך תמיד נותן ומגיש עזרה מענה לתשובות ופותר כל בעיה ובא לקראתכם מכל הלב בכל זמן ממליץ
Ety Cohen
Ety Cohen
09:22 18 Jan 21
על דניאל שמעתי המון. אבל רק כשהתחלתי לעבוד איתו הבנתי באמת כמה הוא מקצוען בתחומו. דניאל נושם את עולם הקידום אתרים. עברו רק חכמה חודשים מאז שהתחלנו לעבוד ואני כבר רואה תוצאות מיידיות באתר שלי - קפיצה מטורפת במספרים של הכניסות האתר ויחד איתם כמובן מכירות!
בקיצור, ממליצה בחום לכל עסק שרוצה לגדול 🙂
אתי כהן
אתי כהן
09:21 18 Jan 21
על דניאל שמעתי המון. אבל רק כשהתחלתי לעבוד איתו הבנתי באמת כמה הוא מקצוען בתחומו. דניאל נושם את עולם הקידום אתרים. עברו רק חכמה חודשים מאז שהתחלנו לעבוד ואני כבר רואה תוצאות מיידיות באתר שלי - קפיצה מטורפת במספרים של הכניסות האתר ויחד איתם כמובן מכירות!בקיצור, ממליצה בחום לכל עסק שרוצה לגדול 🙂
טרי מתתיהו הקץ לעובש
טרי מתתיהו הקץ לעובש
12:50 04 Jan 21
אין מילים לתאר כמה אני מרוצה וממליצה עליכם בחום! העסק שלנו קיים כבר למעלה מ10 שנים שבמהלכם עבדתי עם לא מעט בעלי מקצוע בקידום אורגני, כתיבת תכנים ובוני אתרים עד שבשלב מסוים התייאשתי. ונאלצתי לפנות זמן יקר ללמידה וכתיבת תכנים לבד. למדתי המון מהתכנים של דניאל אבל עדיין זה דרש ממני להשקיע המון זמן שבא על חשבון הזמן של דברים חשובים יותר שאני יכולה לעשות בעסק. עד שלפני יותר משנתיים התחלתי לעבוד עם דניאל (ועדיין עם סקפטיות גדולה גם בעקבות אכזבה משרות של בעלי מקצוע בתחום וגם בעקבות אכזבה מהתוצאות בפועל). עכשיו לאחר יותר משנתיים... קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה לך ולכל הצוות המדהים שלך!כולם בלי יוצא מן הכלל מאוד מקצועיים ומקצועניםלהיות מקצוען פירושו: שמעבר למקצועיות הנרכשת, לנותן השירות יש יושרה, יש אחריות. הוא אמור לדאוג שלקוחותיו יקבלו את השירות הטוב ביותר.מקצוענות זה האופי של נותן השירות והיא קשורה לתרבות הארגונית.אין ספק שמעבר למקצועיות ולידע הרחב שיש לך ולכל העובדים שלך גם התרבות הארגונית שלך מדהימה. אתם קשובים ורגישים ללקוח, בעלי בכישורים אישיים ויודעים לזהות את צרכי הלקוח ולתת לו מענה אופטימלי וחווית שירות מעולה. אתם מביאים את הידע המקצועי שלכם ומשתפים את הלקוח תוך הקשבה מלאה, סבלנות וסובלנות אינסופית. אתם משקיעים הרבה בלמידה על העסק מכל הביטיו כדי לקדם אותו בצורה הטובה ביותר.דאגת לתת לי ערך יותר ממה שהבטחת כשרכשתי את השירות שלך לפני יותר משנתיים. אז רק שתדע אם שואלים אותי.. אין לך מתחרים! אף אחד לא נותן מה שאתם נותנים אז שוב תודה רבה על הכל וב"ה ללא ספק אמשיך לעבוד איתכם שנים רבות.
אין מספיק מילים שיוכלו לתאר כמה אני מרוצה וממליצה עליכם בחום! העסק שלנו קיים כבר למעלה מ10 שנים שבמהלכם עבדתי עם לא מעט בעלי מקצוע בקידום אורגני, כתיבת תכנים ובוני אתרים עד שבשלב מסוים התייאשתי. ונאלצתי לפנות זמן יקר ללמידה וכתיבת תכנים לבד. למדתי המון מהתכנים של דניאל אבל עדיין זה דרש ממני להשקיע המון זמן שבא על חשבון הזמן של דברים חשובים יותר שאני יכולה לעשות בעסק. עד שלפני יותר משנתיים התחלתי לעבוד עם דניאל (ועדיין עם סקפטיות גדולה גם בעקבות אכזבה משרות של בעלי מקצוע בתחום וגם בעקבות אכזבה מהתוצאות בפועל). עכשיו לאחר יותר משנתיים... קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה לך ולכל הצוות המדהים שלך!
כולם בלי יוצא מן הכלל מאוד מקצועיים ומקצוענים
להיות מקצוען פירושו: שמעבר למקצועיות הנרכשת, לנותן השירות יש יושרה, יש אחריות. הוא אמור לדאוג שלקוחותיו יקבלו את השירות הטוב ביותר.
מקצוענות זה האופי של נותן השירות והיא קשורה לתרבות הארגונית.
אין ספק שמעבר למקצועיות ולידע הרחב שיש לך ולכל העובדים שלך גם התרבות הארגונית שלך מדהימה. אתם קשובים ורגישים ללקוח, בעלי כישורים אישיים ויודעים לזהות את צרכי הלקוח ולתת לו מענה אופטימלי וחווית שירות מעולה. אתם מביאים את הידע המקצועי שלכם ומשתפים את הלקוח תוך הקשבה מלאה, סבלנות וסובלנות אינסופית. אתם משקיעים הרבה בלמידה על העסק מכל היבטיו כדי לקדם אותו בצורה הטובה ביותר.
דאגת לתת לי ערך יותר ממה שהבטחת כשרכשתי את השירות שלך לפני יותר משנתיים
. אז רק שתדע שאם שואלים אותי.. אין לך מתחרים! אף אחד לא נותן מה שאתם נותנים אז שוב תודה רבה על הכל🙏 וב"ה ללא ספק אמשיך לעבוד איתכם שנים רבות.
Mishel Golroh
Mishel Golroh
13:55 28 Dec 20
תותח על, אין לי מילים אחרות לתאר את השירות של דניאל זריהן.בן אדם אדיב, הסביר לי על כל התהליך, נתן מענה על כל דבר והכי חשוב, מחיר פצצהמומלץ בחום!
אריק דרוקר
אריק דרוקר
05:20 04 Dec 20
בחור שקט ומקצועי !
itai drucker
itai drucker
04:49 04 Dec 20
מאיר אביב
מאיר אביב
13:03 03 Dec 20
זכיתי להכיר את דניאל, דניאל אין ספק שאתה איש מקצוע מהשורה הראשונה, כל זאת מתוך ענווה מאלה, זמין בכל שלב, נותן תוצאות ובאמת מצליח לקדם את האתר. לא ממהר לקחת תשלום לפני שבאמת בודק אם השירות יכול להואיל לאתר ונותן את המלצותיו. דניאל היקר, תודה רבה, אמליץ לחברי (כמובן מענפים אחרים). תודה רבה ובתקווה לשנים רבות יחד. תודה
Hofit Anigar
Hofit Anigar
09:12 19 Nov 20
דניאל בחור מקסים ואמין עם שירות הכי מקצועי שיש! הידע שלו בקידום אורגני פשוט אינסופי.
זיסמן הדברות
זיסמן הדברות
14:02 16 Nov 20
שרות מעולה והתוצאות מדברות בעד עצמןממליצה בחום על שירות הקישורים של דניאל, תורם מאוד לאתר ועוזר לקידום האורגני ללא ספק
עבד ראנאווי
עבד ראנאווי
07:36 29 Oct 20
Irit Barak
Irit Barak
19:17 21 Oct 20
חבר ובוס מס 1!מקצוען אמיתי, כנה ואמין.תנו לו הזדמנות ותוצאות הקידום של העסק שלכם ידברו בעד עצמן.
Roy Cohen
Roy Cohen
14:13 30 Sep 20
אדם מקצוען מהמעלה הראשונה, אדיב ונחמד ביותר. תודה רבה על הכל!
Lirit Gruber
Lirit Gruber
11:36 29 Sep 20
דניאל מקסים, מקצועי ומוכן לעזור בשמחה ולתת מידע משמעותי, ממליצה בחום
בן יום טוב
בן יום טוב
12:34 08 Sep 20
דניאל , הבחור שעושה את ההבדל .נותן שירות מהמעלה הראשונה .נותן בראש למתחרים והתוצאות מדברות בעד עצמן .יישר כוח !
איציק מזרחי itzik mizrahi
איציק מזרחי itzik mizrahi
11:55 31 Aug 20
פשוט אלוף! שלא רואה רק את הכסף של הלקוח אלה את הלקוח לפני הכסף בנוסף בזכות טיפים קטנים ממנו אני רואה תוצאות בקידום אורגני ממליץ בחום
David Mirzakandov
David Mirzakandov
17:12 28 Aug 20
אני צופה בערוץ יוטיוב של דניאל זריהן. מקבל המון טיפים יעילים, חשובים מאוד, בקידום אורגני הם חשובים . כל הסרטונים שדניאל מפרסם עוזרים לי בפרסום עצמי וחוסך לי הרבה כסף.
לא כל מקדם אשר עוסק בתחום הזה מגלה את סודות הקידום. תודה רבה לך המשך כך!
דויד מירז - טיפולי רפואה משלימה
דויד מירז - טיפולי רפואה משלימה
17:07 28 Aug 20
אני צופה בערוץ יוטיוב של דניאל זריהן. מקבל המון טיפים יעילים, חשובים מאוד, בקידום אורגני הם חשובים . כל הסרטונים שדניאל מפרסם עוזרים לי בפרסום עצמי וחוסך לי הרבה כסף.לא כל מקדם אשר עוסק בתחום הזה מגלה את סודות הקידום. תודה רבה לך המשך כך!
Shiri Sade
Shiri Sade
22:14 14 Jul 20
קיבלתי מדניאל טיפים מעולים וניכר שהוא מאוד מקצועי בתחומו ומעבר לכך גם בן אדם מקסים. ממליצה מאוד!
מיטל פיטרמן
מיטל פיטרמן
10:05 12 Jul 20
היי חברים, רוצה לשתף אתכם שרכשתי קישורים מדניאל זריהן ותוך פחות מחודש רוב הביטויים שבחרנו לקדם נכנסו לעמוד הראשון. הגעתי לדניאל דרך המדריכים שלו לקידום אתרים ואין ספק שמלבד זה שאני לומדת לשפר את העסק שלי דרך ההדרכות שלו (גם ביוטיוב), קניית קישורים הייתה הבחירה הנכונה!! אמשיך לקדם את האתר שלי עם האתרים המעולים שלו , ממליצה לכולם להשתמש בשירות שלו ולא להתלבט, זה הביא תוצאות מדהימות ומהירות בתחום שלי!!!
מרכז הסאונד
מרכז הסאונד
00:46 12 Jun 20
שרות מעולה ! אמין מאוד
Gozl
Gozl
16:08 18 May 20
שמי דודי גוזלן בעל חברת פרסום בדיגטל , פניתי לדניאל זריהן לפני חודש והייתי ממוקם בחיפושים בדף שישי אחרי חודש וקצת אני כבר דף שני תוצאות מדהימות , גם בן אדם מדהים וצדיק ממליץ בחום ♥
פטריק ביתן תקשורת
פטריק ביתן תקשורת
17:29 11 May 20
שמי פטריק ביתן, בעל משרד יחסי ציבור, פניתי לדניאל זריהן לליווי עסקי ומקצועי, התוצאות מדברות בעד עצמן: אתר חדש שהקמתי הגיע לדירוג אורגני שני בשוק תחרותי מאוד ובדרך לדירוג הראשון על ידי גוגל. מאוד ממליץ!
איתי מימון
איתי מימון
11:38 10 May 20
ממליץ בחום!!
מקצועי ביותר, יחס אישי, סבלני , מגדיל ראש ,ונותן תוצאות מצויינות !!
Meital Piterman
Meital Piterman
16:23 05 May 20
אליפות, אחד האנשים המקצועיים. לומדת מהמדריכים שלו שהם גם חינמיים, פשוט תענוג.
תום בן
תום בן
09:07 05 May 20
שירות מעולה
רונן וינשטוק
רונן וינשטוק
16:11 04 May 20
אני גם עוסק בקידום אתרים ויצא לי לראות אתרים שדניאל קידם. אחד הטובים שיש. בתור קולגה ממליץ עליו לקידומים מאוד תחרותיים
Tomer Saro
Tomer Saro
06:57 06 Apr 20
אתה ענק !!
למדתי ממך המון ו ממשיך ללמוד וללא ספק בין הטובים שראיתי בתחום
David Kazarel
David Kazarel
17:16 05 Apr 20
כשמגיע אז מגיע !פרגון ענק לדניאל, על ההקשבה והרצון לעזור, להיות תמיד זה שמכוון ונותן מהידע שלו להצלחה.איש של שירות מקצועיות ברמה סופר גבוה.********** נותן 10 כוכבים למרות שזה מאפשר רק 5
Eli Dragonzki
Eli Dragonzki
19:16 24 Mar 20
דניאל מומחה בקידום אתרים בגוגל בתחום הseo, לכל שאלה מתקבל מענה מקצועי ומהיר . ממליץ בחום!!!
Eli Dragonzki
Eli Dragonzki
19:14 24 Mar 20
דניאל וצוות החברה מובילים בתחום הSEO בפן הטכנולוגי, הידע והבנת עסקית של הלקוח. ממליץ בחום! תודה!
Evyatar Arazi
Evyatar Arazi
21:15 04 Feb 20
אני ממליץ בחום על הקידום של דניאל, תוך זמן קצר מתחילת הדרך האתר שלי הגיע לדפים ראשונים במיקומים מעולים, והביא לשיפור המוניטין וכן הפניות לעסק.מקצוען אמיתי. המשך כך!
Amitay Aviv
Amitay Aviv
12:33 19 Jan 20
דניאל קידם לנו מספר רחב של ביטויים לעמוד הראשון. חלקם במקום הראשון. חוץ מזה הוא אחלה בן אדם שמדבר בגובה העיניים ישר ולעניין בלי סיפורים. מומלץ בחום 🎖🎖🎖🎖🎖
Eldad Ben Shalom
Eldad Ben Shalom
20:11 06 Jan 20
בנאדם זהב מוצלח ומוכשר ביותר, ממליץ בחום על דניאל כמקדם אתרים אורגני, מוביל בתחום כבר הרבה זמן.. הוא תמיד דואג לתת מענה ופתרון לכל בעיה, מסביר הכל בצורה ברורה ואמינה!!
אילן לייזרוביץ'
אילן לייזרוביץ'
11:13 01 Jan 20
מקצועי, אמין, איש שירות, זמין לכל שאלה ונותן תשובות ענייניות והמלצות להמשך, מומלץ בחום רב
Yaniv Aflalo
Yaniv Aflalo
10:27 21 Dec 19
דניאל זריהן מקדם תותח! SEO: קידום אתרים בגוגל - קידום במנועי חיפוש מעולה!
Telecom Experts
Telecom Experts
16:45 09 Dec 19
מקצוען אמיתי, מוביל את תחום SEO בישראל ומספק שירות מעולה. מאז תחילת הפעילות כל מילות המפתח עלו בדירוג ולעמוד הראשון בגוגל.
Biz Next
Biz Next
18:22 24 Nov 19
Tal Nissan
Tal Nissan
12:02 22 Nov 19
דניאל בחור רציני ומבריק , יודע את עבודת הקידום , שופע ידע והכי חשוב אמין מבטיח ומקיים הסכמים.
Amit Adler
Amit Adler
10:50 30 Oct 19
מה עוד יש להגיד על המומחה שנמצא מקום ראשון בביטוי "קידום אתרים"? דבר אחד בטוח - האיש נותן עבודה ששוה זהב (ואני אישית אוהב את הבלוג שלו). מומלץ!
Omri Gavish
Omri Gavish
10:45 28 Oct 19
קיבלנו המלצה על דניאל כמקצוען בקידום אתרים, ואכן כך. מוכשר מאוד וקידם אותנו משמעותית בחיפוש האורגני. ממליץ בחום.
Dudi Abitbol
Dudi Abitbol
08:15 28 Jul 19
מקדם אתרים בחסד, פשוט אמן!
אלירן גוזלן
אלירן גוזלן
13:55 26 Jul 19
אחד התותחים והאנשים המוערכים בתחום!
עורך דין תעבורה ערן עקראוי
עורך דין תעבורה ערן עקראוי
16:05 23 Jul 19
תותח ובחור ממש טוב
יוסי הלפמן
יוסי הלפמן
16:43 03 Jun 19
ממליץ בחום על דניאל מקדם מקצועי ואמין תנסו ולא תתאכזבו יוסי הלפמן טיולי ג׳יפים היי הגיפ
Hadas Rosen
Hadas Rosen
18:51 05 Mar 19
מקצוען. מוביל ומתווה דרך.
נכון לחלק ולהתחלק בידע.
מעודכן, מענין עם טאצ' צעיר,
שופע ידע ונסיון,
מוביל בסצנת ה-SEO (-:
Kfir Hayoun
Kfir Hayoun
08:43 21 Jan 19
לא יצא לי לעבוד עם דניאל, אבל המאמרים שלו הקנו לי ידע רב.
Ami Yulzari
Ami Yulzari
10:15 13 Jan 19
דניאל מקצוען שקידם יפה מאד את האתר שלי ובזמן קצר ובנוסף גם אדם שמאד נעים לעבוד למולו.
Hila Kaplan
Hila Kaplan
10:13 19 Dec 18
היתה לי בעיה ניסיתי כמה מומחים אך דניאל היה המהיר והיעיל ביותר.ממליצה בחום על דניאל.
דניאל אתה מספר 1
Asaf Barron
Asaf Barron
08:53 19 Jun 18
אחד האנשים הכי מקצועיים שיש בכל נושא קידום אורגני מרמת בסיס ועד הרבה הגבוהה ביותר, SEO טכני, פרופילי קישורים, אסטרטגיית תוכן וקידום לאתרים, טיפים, טריקים ועוד מיליון דברים טובים. מומלץ בחום!
Shmulik Hazan
Shmulik Hazan
12:14 29 May 18
כשצריך לפרגן... מפרגנים מכל הלב.
דניאל עושה לי קידום אתרים והוא פשוט בן אדם מדהים, סבלני, עוזר בהכל וגם מעבר למה שהוא צריך.

הכל נעשה במקצועיות רבה ובאהבה גדולה.
דניאל, תודה רבה רבה אחי!
מעריך מאוד את כל מה שאתה עושה בשבילי.
Dan Vinokurov
Dan Vinokurov
19:36 26 Mar 18
Eliav Cohen
Eliav Cohen
19:05 15 Feb 18
עובד עם דניאל כבר חצי שנה ורוצה לציין לטובה את השרות,הזמינות,המקצועיות והעבודה שלו, תמיד זמין ועונה מכל הלב, יש לו תשובות ופתרונות מקצועיות לכל שאלה שעלתה לי, ממליץ בחום !!
Dudi Kleiner
Dudi Kleiner
06:02 05 Feb 18
תותח על
Maor Yeshua
Maor Yeshua
17:53 27 Jan 18
איש אשכולות תמיד שם לתת מענה
אין הרבה בעלי מקצוע כמוהו בתחום
Riki Ashkenazi
Riki Ashkenazi
22:25 25 Sep 17
פשוט תענוג שיש אנשים כמוך בתחום!
Simcha Heiman
Simcha Heiman
17:40 14 Sep 17
אוהבת את השיתוף של דניאל בידע שלו. הרבה נדיבות לב.
Uri Neufeld
Uri Neufeld
18:17 19 Aug 17
Shuki Mann
Shuki Mann
11:45 06 Aug 17
אחלה בן אדם, אחלה שירות, אחלה תוצאות. באמת ממליץ בחום על דניאל לכל מי שרוצה לראות תוצאות בקידום אתרים
Mor Nahum
Mor Nahum
13:26 04 Aug 17
מקצוען!!! תודה על כל העזרה!
גל חזיזה
גל חזיזה
18:12 02 Aug 17
מהחברה הטובים 🙂
Asi Cohen
Asi Cohen
09:21 31 Jul 17
הביקורות הבאות

 

שיתוף ב facebook
לשתף בפייס
שיתוף ב twitter
לצייץ בטוויטר
שיתוף ב linkedin
לפרגן בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
לנעוץ בפינטרסט
שיתוף ב whatsapp
לשלוח בוואטספ
שיתוף ב facebook
לשתף בפייס
שיתוף ב twitter
לצייץ בטוויטר
שיתוף ב linkedin
לפרגן בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
לנעוץ בפינטרסט
שיתוף ב whatsapp
לשלוח בוואטספ
שיתוף ב email
לדוור במייל
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...

3 תגובות

 1. אדם נעים לשיחה
  עזר לי בייעוץ ראשוני ללא תשלום
  כבר בשיחת טלפון מורגש כי מדובר באדם מהימן ומקצועי
  תודה לך שוב
  ברק

 2. דניאל זריהן היקר! אני רוצה להגיד לך שב 6 + שנים האחרונות לא מצאתי אף אחד בישראל שמעביר את התוכן בצורה מדהימה כמוך, שמסביר בפירוט כמוך, או שנהנה להפיץ מידע וטיפים לאוויר העולם הזה בצורה מושלמת כמוך!
  אין על התכנים שלך, אין על העדכונים השוטפים שלך, אין על הפצת הידע שלך – ככה סתם ללא שום ציפייה לתגמול בחזרה.! (וגם ללא מכירה יותר מידי אינטנסיבית של עצמך או של השירותים שלך..) פשוט חלום! אתה הכי מקצועי, הכי מהנה, הכי חד והכי הכי אנושי שיצא לי ללמוד ממנו בעולם הדיגיטל הישראלי! תודה רבה. שלא ייגמר לעולם.
  גל זר אביב. משווקת בדיגיטל. ומעריצה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המאמרים הפופולאריים ביותר
מאמרים אחרונים
עשו לי לייק בפייסבוק
הרשמה לרשימת תפוצה
Call Now Buttonחייגו עכשיו