פרופילים מרובים בדפדפן כרום – לעבודה יעילה יותר

מי שמקדם מספר אתרים במקביל, וכפועל יוצא עובד גם עם כמה רשתות חברתיות ואתרים וחשבונות שונים כמו גוגל אנליטיקס, גוגל Search Console ואחרים, יודע כמה זה מעצבן להחליף חשבונות, לעשות Log out ואז Log in עם חשבון אחר.

יש תוספים לדפדפן כמו LastPass שמנהל את כל הסיסמאות שלכם ואני ממליץ עליו בחום בלי קשר (הזכרתי אותו בין היתר ברשימה הזאת), אבל זה עדיין לא פוטר אתכם מלהחליף חשבונות וכל הכאב ראש הזה.

הפתרון: חשבונות מרובים בכרום

זאת לא אופציה חדשה, אבל לא רבים מכירים אותה. מה שזה בעצם מאפשר, זה ליצור כמה חשבונות שונים בדפדפן כרום – כאשר לכל אחד יש את הג'ימייל שלו, וכל החשבונות של כל האתרים שצריך בעבודה בשוטף.

ההמלצה היא להגדיר שהדפדפן ישמור את כל הסיסמאות (או להשתמש בתוספים כמו LastPass שהוזכר לעיל), וליצור את כל הקישורים הנוחים לכן בסרגל בדפדפן.

במידה ואתם צריכים הרבה קיצורים, כמוני, אני ממליץ לנצל למקסימום את השטח של הסרגל העליון ולא לתת שמות לקיצורים בכלל, אלא להסתפק ב Favicons (אותם אייקונים קטנים שמופיעים בדפדפן) בלבד.

ככה זה נראה אצלי, לצורך המחשה:

קיצורים בכרום

אז איך זה עובד?

אני מתייחס לכרום בעברית מטעמי נוחות 🙂

  1. בתוך דפדפן כרום היכנסו להגדרות ואז תגללו למטה עד שתגיעו לאזור של "אנשים":
    חשבונות בכרום
  2. לוחצים על "הוסף משתמש".
  3. נכנסים לחשבון ג'ימייל כלשהו (בדרך כלל חשבון של לקוח או אתר מסוים משויך ל-Gmail).
  4. מתחילים לשמור קיצורים וסיסמאות של חשבונות חיוניים.
  5. מתחילים לעבוד.

בתכלס, זהו פחות או יותר. זה מאד פשוט – זה דורש אמנם כמה דקות עבודה של Setup ראשוני, אבל לאחר מכן ההתנהלות בין חשבונות מרובים היא הרבה, הרבה יותר נוחה.

לאחר שיש לכם יותר ממשתמש אחד, תוכלו להחליף בקלות משתמשים בקיצור שיופיע בחלק העליון של הדפדפן, באזור של הלשוניות (טאבים):

החלפת משתמש בכרום

חשוב להבין שישנה הפרדה מוחלטת בין החשבונות וכל חשבון כזה זה יישות בפני עצמה: לכל אחד יש את הסיסמאות, מועדפים, תוספים לדפדפן ופרטים משל עצמו.

עבודה פוריה!

מדריכים נוספים שכדאי לבדוק:

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו