Depositphotos: מאגר התמונות שיסגור לכם פינה

דפוזיטפוטוס הוא אחד ממאגרי התמונות בתשלום הגדולים ברשת עם יותר מ-140 מיליון תמונות וקבצים אחרים.

על פי הערכות של SimillarWeb, הוא שני רק לאתר הידוע ביותר בתחום, Shutterstock.com. אבל האם הוא מספק את הסחורה? לפניכם הממצאים 🙂

באופן אישי אני עושה שימוש בדפוזיט כבר מספר שנים – והוא מבין המאגרים העיקריים בהם אני משתמש.

Deposit Photos

תמורה למחיר

הערה: המחירים נכונים לדצמבר 2019

לאן שלא תזרקו אבן תמצאו כיום מאגר תמונות. על כן, כדי להצליח לא מספיק להיות מאגר מעולה עם חווית משתמש טובה – אלא גם במחיר תחרותי.

כיום האתר דפוזיט פוטוס להיות תחרותי מאוד מבחינת התמחור שלו:

במסלול הגמיש אתם יכולים לקבל שלושים תמונות עבור 29$ לחודש, קצת פחות מדולר לתמונה! בתוכנית הזו התמונות שלא ניצלתם עוברות לחודש הבא וכל תמונה נוספת עולה 1$ בלבד. מסלול דומה אבל לא גמיש יעלה לכם החל מ-69$ ל-75 תמונות. אם אתם זקוקים למשהו נקודתי, המחירים מתחילים מעשר תמונות ב-49$ בלי מגבלת זמן.

יש גם מעט מאוד תמונות חופשיות. אני מניח שפשוט מחליפים אותן פעם בכמה ימים כדי לעשות טיזינג לרכישת מנוי.

קישור לDepositPhotos >>

מה יש חוץ מתמונות?

רוב אתרי התמונות הוסיפו גם מאגרי סרטונים, ודפוזיט פוטוס לא נשאר מאחור. המחיר לסרטונים באיכות HD (גם 720p וגם 1080p) הוא 59$, פחות מהמחיר אצל חלק מהמתחרים כמו 123rf.

אם אתם צריכים חמישה סרטונים, המחירים כבר יורדים לפחות מ-50$ לסרטון. סרטון באיכות 4K כבר יעלה לכם הרבה יותר, 169$ לסרטון בודד.

כמו השיטוט בין התמונות, גם השיטוט בין הסרטונים לא הכי נוח בעולם. אבל בתכלס? אני בדרך כלל פשוט מחפש לפי מילת מפתח שאני צריך וב-99% מהמקרים מוצא משהו ראוי והרבה מעבר לזה.

עדיף לכם להתחיל מהקישור העליון למעלה ולא מעמוד הבית. כמו עם התמונות, גם הסרטונים מסודרים באופן קצת מוזר עם קטגוריות על כגון בעלי חיים. למטה תוכלו למצוא את החיפושים הכי פופולאריים כרגע, אבל בשום מקום לא מצאתי רשימה נורמלית של קטגוריות או תגיות.

תמונות מיוחדות

מעבר לחלוקה הרגילה בין תמונות לבין ווקטורים (שביניהם יש לא מעט איורים, אייקונים סמלים וכו'), יש ב-DepositPhotos הפרדה ברורה בין תמונות לכל שימוש ובין תמונות לשימוש עריכתי (Editorial). אלו הן תמונות שמתאימות לתוכן חדשותי ומתעדכנות על בסיס יום יומי, מה שיכול להיות מושלם אם יש לכם אתר חדשותי או שאתם מפרסמים סרטונים על בסיס יומי, סרטוני דוקו היסטוריים וכו'.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

תמיכה טכנית

לדפוזיט פוטוס אין תמיכה טכנית מקומית, וכך לקבל תמיכה דרך הטלפון זו אפשרות קצת יקרה אם אין לכם דקות שיחה לארה"ב. עם זאת, אתם תמיד יכולים לשלוח כרטיס תמיכה או להשתמש בצ'אט במקרה שהעניין קצת דחוף יותר.

מכירת תמונות ותוכניות שותפים

אוהבים שיווק שותפים? גם אני 🙂

מכירת תמונות היא פשוטה למדי והעמלה שלכם מכל מכירה משתנה על פי המודל שבו נמצא המשתמש (מנוי או לפי דרישה).

ככל שמורידים יותר את התמונות שלכם, כך גם הדירוג שלכם עולה (מירוק ועד פלנטיום) והעמלות עולות גם הן. העמלה הנמוכה ביותר בדולרים נכון להיום היא 30 סנט עבור כל תמונה שנמכרת במנוי למשתמש "ירוק". העמלה הגבוהה ביותר באחוזים נכון להיום היא למשתמש פלטיניום עבור תמונה שנמכרת לפי דרישה והיא עומדת על 42%.

מלבד זאת יש גם תוכנית שותפים קלאסית ותוכנית של הפניית קישורים (referral).

העמלות עבור משתמשים חדשים שאתם מצרפים עם תוכנית השותפים הן די גבוהות ויכולות להגיע לכמה עשרות אחוזים. אורך חיי העוגייה שזוכרת את ההפניה הוא נדיב במיוחד ועומד על 60 יום. אם אתם יודעים מה אתם עושים והאתר שלכם פונה לחתך המתאים של גולשים, יש כאן פוטנציאל להרוויח כמה שקלים…

אם אתם בקטע של הכנסה פסיבית – אל תפספסו את המדריך המקיף שלי בנושא.

אפליקציה ואינטגרציות

היום כמעט כל אתר צריך אפליקציה… ודפוזיטפוטוס בהחלט מספקים אחת כזו לאייפון ואנדרואיד.

האפליקציה מציעה מן הסתם ממשק נוח יותר מאשר גרסת המובייל של האתר, תומכת במחוות יד ומאפשרת לארגן את התמונות על פי מועדפים בצורה נוחה יותר. מצד שני, היא לא באמת משפרת את החיפוש ועדיין מציגה פיד ארוך.

לאתר יש גם אינטגרציה עם שרות העריכה החינמי למחצה Crello (אם אתם לא רוצים חותמת מים, הוא עולה 8$ לחודש). יש אתרים עם שירותי עריכה דומים, אבל תמיד טוב לדעת שאפשר לעשות תיקונים קטנים בקלות בתמונות שאתם קונים.

עוד אינטגרציה מעניינת היא ממשק API למתכנתים: הממשק מעניק לכם את היכולת להטמיע את מנוע החיפוש ומכירת התמונות בתוך האתר שלכם (הרווחים הם על בסיס הפניית קישורים כמובן) או סביבת העבודה הפנימית שלכם בארגון, וכך העובדים לא יצטרכו לצאת החוצה כשהם זקוקים לתמונות לשימוש מקצועי.

אז האם depositphotos מומלץ או לא?

למרות מחירים תחרותיים מאוד ומגוון מכובד יחסית של תמונות, דפוזיט פוטוס הוא לא האתר הכי נוח בעולם ולכן הוא מתאים בעיקר למי שיודע בדיוק מה הוא מחפש.

יש לו גם תוכנית טובה מאוד למי שבקטע של תוכניות שותפים ועמלות יחסית גבוהות למי שרוצה למכור את התמונות שלו באופן מקוון במקום להסתפק בקרדיט באתרים חינמיים (שם חלק גדול מהמורידים בכלל לא יטרח לשים קרדיט גם אם הרישיון דורש את זה…).

גם מי שמעלה תוכן חדשותי על בסיס יום יומי ולא רוצה להתחיל לחפש כל יום מחדש תמונות מעודכנות שהוא יכול להשתמש בהן, ימצא את DepositPhotos שימושי מאוד.

קישור לDepositPhotos >>
אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו