יופרס (uPress) – סקירה על אחת החברות המובילות לאחסון אתרי וורדפרס

כל מי שמנהל אתר המבוסס על פלטפורמת וורדפרס יודע כי אחד המרכיבים החשובים ביותר בתפעול השוטף של האתר הוא בחירה של שירות האחסון.

יופרס / uPress - אחסון אתרי וורדפרס [סקירה]

לבחירה של שירות אחסון אתרים ישנן השלכות על כמעט כל רובד בניהול האתר: החל מהיבטים של אבטחת מידע ושמירה על פרטיות המידע של הלקוחות שלכם, דרך היכולת להתאושש מנפילה של השרתים או תקלה באתר כתוצאה מעבודה רשלנית, מהירות העבודה ותמיכה בריבוי לקוחות, קלות ופשטות התפעול, היכולת לקבל תמיכה מסביב לשעון בשפת האם של מתפעל האתר, התאמה של שירות האחסון לצרכי ה – SEO המשתנים של העסק ועוד ועוד.

ביקורת / סקירה על חברת uPress

היום אני רוצה לדבר על יופרס (uPress).

חברת upress מספקת שירותי אחסון אתרי וורדפרס וכיום חברת יופרס היא אחת משירותי האחסון הפופולריים בישראל (ואם יורשה לי כאן דיסקליימר קצר, אז במידה רבה של צדק).

יופרס הוא שירות אחסון אתרים המותאם במיוחד לאתרים הנשענים על פלטפורמת וורדפרס. יופרס מספקת לצד שירותי האחסון גם שירותים משלימים שהופכים את השירות שלה לכזה שנותן פתרון מקצה לקצה גם למי שמעוניין לנהל אתר בודד, וגם למי שמעוניין להקים רשת של אתרי תמיכה לצרכי SEO מתקדמים.

אז בואו נתחיל.

להצטרפות ליופרס >>

בא לכם סקירה בוידאו על uPress? צפו:

uPress – חווית המשתמש של מי שמצטרף לשירות

אין ספק, שיופרס היא חברת אחסון אתרים שיודעת לתת שירות.

יופרס מציעה אוסף של דרכים ליצירת קשר, החל מיצירת קשר באמצעות צ'אט, תמיכה טלפונית, התכתבות במייל ועוד. ומניסיון, המענה שלהם הוא מהיר וזמין. זה בהחלט משהו שצריך לקחת בחשבון מי שרוצה לבחור שירות אחסון עבור האתר שלו.

בזבוז זמן, דווקא בשלבים בהם מעוניינים להקים ולקנפג אתר, על ניסיון למצוא את צוות התמיכה של שירות האחסון בהחלט יכול להיות משהו מתסכל. אז בהקשר הזה, כאמור, יופרס ממש ממש בסדר.

uPress מאפשרים התקנת וורדפרס בקליק אחד

יופרס היא, כאמור, שירות אחסון אתרי וורדפרס עליו ניתן להתקין ולנהל אתרים שונים, אולם כחלק מחבילת השירות שמציעה החברה, היא מספקת גם את האפשרות להתקין אתר וורדפרס בקליק אחד.

זה אומר שלא צריך להסתבך עם הורדת והתקנה של קוד המקור, וההתקנה בפועל של וורדפרס אורכת דקה או קצת יותר, ןמתבצעת מתוך ממשק נעים לשימוש וידידותי מאוד.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

פאנל הניהול של uPress

אחד הפיצ'רים שמספקות חברות אחסון שונות כדי לייעל ולקצר תהליכי עבודה מול האחסון הוא סוג של פאנל ניהול עם פעולות בסיסיות לביצוע.

חברות אחסון רבות עושות שימוש בפאנל הניהול הפופולרי c-panel אולם ביופרס פיתחו ממשק ייחודי, כולו בעברית, ידידותי מאוד ונוח לשימוש, שמאפשר למנהל האתר לקבל נתונים אודות בריאות האתר, ולנהל את מגוון פעולות כמו התקנת תעודת SSL בלחיצת כפתור, הגדרות אבטחה, גיבויים, אימיילים, והגדרות נוספות אחרות. 

באופן אישי, אחת הסיבות שאני אוהב במיוחד את יופרס זה הפאנל ניהול שלהם – שהוא סופר ידידותי, במיוחד למי שמנהל מספר רב של אתרים – ועוסק הן בקידום אתרים והן בבניית אתרים.

uPress מציעים אחסון אתרים מהיר

אם יש משהו שהוא קריטי ביותר לדעתי ומהווה את אחד השיקולים המרכזיים בבחירה של חברת אחסון, הוא מהירות שירות האחסון. לא בגלל שאני חושב שמהירות היא פרמטר כל כך חשוב בתהליך SEO שנועד לשפר את הנראות של עמודי האתר בדפי תוצאות החיפוש (בינינו? הוא לא, בטח לא כמו שרוב האנשים חושבים).

מהירות חשובה בגלל שאני חושב שאנחנו נמצאים בעידן שבו יש פחות ופחות סבלנות ללקוחות לעבוד מול אתרים איטיים להחריד שנטענים בצורה מסורבלת. אני גם צופה שיותר ויותר עסקים דומים יתחילו בשנים הקרובות לשווק אונליין, גם כדי לצמצם עלויות תפעול וגם כדי לצמצם סיכונים סביבתיים. ובעידן כזה, מי שלא יספק חווית גלישה באיכות מינימלית – יתקשה מאוד לשרוד ברחבי הרשת.

יופרס מצטיינת גם בהקשר הזה, של מהירות האחסון.

בשנים האחרונות ביצעה יופרס אופטימיזציה של החומרה והתוכנה שלה לצורך יצירת שירות איכותי. באמצעות ניהול חכם של מנגוני cache באתר, מצליחה יופרס לייצר חווית שימוש אופטימלית באתרים המותקנים עליה. מעבר לכך, חומרה מתקדמת, בשילוב כוננים קשיחים מבוססי ssd נותנים בוסט נוסף למהירות האחסון שמספקת החברה.

אבטחת אתרים של uPress

יופרס מספקת מגוון שירותים על מנת להבטיח שהאתר שלכם לא יפרץ ושלא יעשה שימוש בפרטי הלקוחות שלכם. ראשית, כחלק מן השירות, מספקת לכם יופרס תעודת SSL/TLS שתפקידה להבטיח הצפנת התעבורה בין השרת ובין מחשב הקצה. מדובר בפרקטיקה מקובלת בעולם הווב כבר שנים, אלא שביופרס אתם מקבלים את תעודת הזאת כחלק מן השירות.

שנית, יופרס מאפשרת לבעלי אתרים להפעיל את האתר בתצורת מצב התגוננות, שלמעשה, מונעת התחברות אל האתר ממדינות אחרות, תוך שמירה על אינדוקס האתר במנועי החיפוש המובילים, ובפרט בגוגל.

שירות אבטחה נוסף שיופרס מאפשרת הוא הפניה אוטומטית לקישור מאובטח. זה אומר שמרגע שהאתר עובר לעבור בתצורת https, יתר הכתובות מופנות באמצעות הפניית 301 בצורה אוטומטית לכתובות עם התחילית הזאת.

שירות Web Firewall יאפשר לכם לסנן תעבורה זדונית שמקורה ברשת אל האתר שלכם.

דוח שינויי קבצים יסייע לכם לקבל תמונה מלאה על קבצים שעברו שינוי בשירות האחסון, וכך לנסות ולהתחקות אחר שינויים שלא אתם ביצעתם או אישרתם.

שירות WordPress Clinic הוא כלי אבטחה מתקדם שמאפשר למנהל האתר לבצע אבחון של האתר, לאתר בו שינויים שבוצעו מגרסת המקור, לזהות את השינויים הקריטיים ובמקרה הצורך למחוק את הקבצים שנוצרו. כמו כן, מאפשר לכם השירות הזה לאתר תוספי לא מעודכנים, ופרצות בגרסת ה – PHP של האתר.

למרות כל האמור – חשוב לציין שאף חברת אחסון, טובה ככל שתהיה, לא חסינה מפני פריצות ב-100%.

למידע נוסף על אבטחת אתרי וורדפרס.

גיבויים בחברת uPress

חלק בלתי נפרד מהיכולת של אתר להתאושש במקרה של תקלה, שיבוש או פריצה לאתר, הוא ניהול שגרת גיבויים תדירה. יופרס מספקת שירות גיבוי אוטומטי של עד 30 ימים לאחור בצורה שתאפשר לבעל אתר להתאושש גם במקרה שזיהה את התקלה באיחור של מספר ימים.

כלי להעברת אתרים של uPress

כחלק מן השירות, יופרס תסייע לכם להעביר את האתר שלכם מאחסון אחר לאחסון שהיא מספקת. כדי לעשות זאת, היא מעמידה לרשות מנהלי האתרים כלי להעברת אתרים, שמאפשר ביצוע המלאכה הזאת בפשטות ובקלות.

ניהול אימיילים ב-uPress

באמצעות יופרס תוכלו לייצר כמות בלתי מוגבלת של אימיילים והיא גם מתחברת לחבילת השירות של גוגל G-Suite (עם תקופת ניסיון של 14 ימים). כמו כן, מאפשרת יופרס, במידה ומנהל האתר עושה שימוש בשירות מייל חיצוני, לטעון את רשומות ה – MX שלו בצורה אפקטיבית ונוחה מאוד.

uPress מאפשרים יצירת הפרדה של כתובות IP

יופרס תומכת בצרכי ה – SEO המשתנים של מקדמי אתרים ומאפשרת יצירת אתרים בכתובות IP עם C-Class שונים. זאת שיטת פעולה שנוהגים לעשות בה שימוש מנהלי אתרים, על מנת שגוגל לא תחשוד ברשת האתרים כרשת המנוהלת בידי אדם או סוכנות אחת, אשר כל מטרתם הוצאת קישורים לצרכי SEO.

uPress מספקים תמיכה ב – CDN

יופרס מאפשרת ללקוחות שירות CDN שמאפשר לגולשים שונים באתר לקבל שירות מעותקים של שרתי האתר המאוחסנים במדינת היעד. בצורה כזו, מאפשרת יופרס למנהלי אתרים לספק שירות מהיר וחלק, ללא תלות במדינת המקור ממנה מגיע הגולש.

ואיך המחירים של uPress?

אוקיי, אז עד כה מניתי מספר יתרונות לא קטן של השירות של חברת uPress.

ברור לכם שכל היתרונות האלה צריכים להיות מגולמים גם במחיר שהוא (קצת) יותר גבוה מהממוצע, כן?

אז נכון, כאשר מדברים על מחירים של אחסון אתרים – uPress כנראה לא החברה הזולה ביותר.

אבל, אם יש משהו שלא הייתי מתפשר עליו – זה אחסון אתרים. גם אם זה אומר שצריך לשים עוד כמה גרושים בשנה על מנת לקבל אחסון אתר וורדפרס ברמה גבוהה.

תוספת מחיר של כמה עשרות שקלים בשנה לא יהרגו אף אחד. להפך – מכירים את המשפט "הזול עולה ביוקר"? בהקשר של אחסון אתרים זה סופר נכון.

לסיכום – חברת uPress

ככל שמדובר באתר שפונה לקהל ישראלי, uPress, חברת שירותי האחסון, מהווה פיתרון מצוין לדעתי לכל סוגי מנהלי האתרים.

ממשק הניהול הידידותי, התמיכה בעברית הערוצים שונים, ומגוון האפשרויות המתקדמות שמספק השירות, הופך את החברה לאחת מחברות האחסון המובילות בשוק הישראלי. יופרס מספקת מגוון של כלים ושירותים שיסייעו לכם לאבטח את האתר, לנטר את הבריאות שלו, לזהות פרצות שונות, וגם לתפעל אותו באופן שוטף, תוך שמירה על צרכי העסק, והתאמה לעולם ה – SEO המשתנה.

להצטרפות ליופרס >>

מה דעתכם על הביקורת? תנו בתגובות! 🙂

כדאי גם להכיר:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו