קידום אתרי לייבסיטי (Livecity) – יתרונות וחסרונות המערכת

כיום החשיבות של אתרי אינטרנט הינה קריטית להצלחה העסקית, ולא מעט חברות ואנשי עסקים עושים את מירב המאמצים על מנת להקים אתר אינטרנט איכותי ככל האפשר.

על מנת להקל על התהליך, עומדות לרשותכם מגוון רחב של פלטפורמות אשר מטרתן העיקרית היא להפוך את הקמת האתר לפשוטה עד כמה שניתן. 

קיימות גם לא מעט אפשרויות ומערכות של בניית אתרים בחינם – אבל לרוב אלו לא מתאימות לאתר מקצועי של עסק או חברה שרוצה לקדם חשיפות משמעותיות דרך שיווק דיגיטלי.

קידום אתרי לייבסיטי

אחת מהפלטפורמות שהיו יותר מוצלחות בארץ הינה לייבסיטי (Livecity), שמאפשרת לכם להקים אתר אינטרנט בקלות יחסית ללא ידע טכני מוקדם.

במאמר הבא נעסוק בצורה מקיפה בנושא של קידום אתרי לייבסיטי (בדגש על קידום אתרים בגוגל אורגני) וכיצד תוכלו להביא אתר שעל פניו נראה כמו אתר פשוט לקדמת הבמה בכל הקשור לנושא שבו הוא עוסק.

מהם אתרי לייבסיטי?

לייבסיטי היא למעשה מערכת סגורה של בניית אתרים, שגם דואגת לאחסון של האתר, התמיכה וכל המסביב – בדומה לשירותים כמו וויקס, שופיפיי, וובלי ואחרים.

שירותי אחסון ברמה גבוהה המסופקים אוטומטית על ידי החברה וכמובן מערכת מתקדמת לניהול תוכן אשר מאפשרת לכם לנהל את האתר בקלות.

למי מכם שאינו מעוניין לשלם בתחילת הדרך כסף על הקמת האתר (עוד על מחירים של בניית אתרים), ישנה את האפשרות להקים אתר חינמי ללא עלותהמגבלות הן שהאתר לא יכיל יותר מחמישה עמודי תוכן ושהאתר חייב להיות תחת הדומיין של לייבסיטי.

למרות שלא מדובר בתמורה מושלמת, זה בהחלט יכול להיות פתרון הולם לכל אותם האנשים שרוצים לראות את הפוטנציאל הקיים באתר שלהם עוד בטרם הם יתחילו לשלם על כך כסף.

מערכת Livecity עברה מספר גלגולים ושדרוגים בתקופה שהיא קיימת, ולמרות שיש עדיין אתרי לייבסיטי שפועלים על המערכת הישנה, כיום הפלטפורמה העיקרית שלהם נקראת SITE123.

מנסיוני, אחיזת החברה בשוק הישראלי הלכה והצטמצמה בשנים האחרונות, ככל הנראה "הודות" למערכת וורדפרס שצברה פופולאריות עצומה בארץ ובעולם וכן מתחרים נוספים כמו קונימבו ואחרים.

למי מתאימים אתרי לייבסיטי?

כמו שבטח יצא לכם להבין, אתרי לייבסיטי יכולים להתאים כמעט לכל אחדאך הפלטפורמה הוקמה עבור קהל מסוים של אנשים אשר יכולים להפיק ממנה את מירב התועלת.

כמובן שבראש ובראשונה בניית אתרים באמצעות לייבסיטי מתאימה לאנשים שמעוניינים להקים אתר, אך אין להם את הידע המקצועי בכדי לעשות זאת.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

המערכת של לייבסיטי תנחה אתכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות על מנת להקים את האתר עם תוך נקיטת מספר צעדים פשוטים.

מנסיוני הממשק של המערכת סך הכל די נוח וידידותי, למרות שאני חייב לציין שדווקא בגלגול הקודם של לייבסיטי – אהבתי יותר את אפשרויות ה-SEO, שחלקן נעדרות בגרסה של SITE123 שבה ניכרת יותר השקעה בצד של חווית המשתמש וקלות התפעול, על חשבון פיצ'רים שהם חשובים למקדם האתרים הממוצע.

קידום אתרי לייבסיטי

כמה פעמים שמעתם את החשיבות של קידום אתרים ברשת האינטרנט?

כיום על מנת שתוכלו לגבור על כל המחרים שלכם אתם חייבים להיות לפניהם ברשימת החיפוש.

מרבית הלקוחות שמחפשים איש מקצוע או נותני שירות כאלה או אחרים עושים זאת על ידי חיפוש ברשת האינטרנט,

ולכן ככל שתהיו במקום גבוה יותר במנועי החיפוש כך יהיה לכם קל יותר לבלוט אל מול כל המתחרים שלכם. קידום אתרי לייבסיטי הוא הרבה יתר קל, גם לאנשים שאין להם את הידע המקצועי בקידום אתרים.

כפי שהזכרתי מקודם, דווקא מבחינת הממשק הישן – אני מוצא יותר נוחות ויותר אפשרויות של קידום אתרים.

ממשק עריכה של לייבסיטי (הישן)

בסך הכל, לא נתקלתי עד היום בקושי משמעותי או חסם קריטי בקידום אתרי לייבסיטי, ואפילו יכול להגיד שמנסיוני אלו אתרים שבהחלט מגיבים יפה למאמצי הקידום.

כמו במרבית המערכות הסגורות – יתרון משמעותי של קידום אורגני לאתרים במערכת לייבסיטי זה האבטחה, או אם לדייק – אלו אתרים שמהווים מטרה הרבה פחות פופולארית לתקיפות למיניהן – בהשוואה לאתרי וורדפרס.

קידום אתרי לייבסיטי באופן עצמאיהאם זה אפשרי?

החשיבות של קידום אתר מכל סוג הינה קריטית מאוד להצלחה העסקית.

כיום ברשת ישנה כמות לא נגמרת של אתרים, והדרך היחידה לבלוט מעל לכולם היא כמובן על ידי קידום האתר במנועי החיפוש.

לא מעט אנשים בוחרים באופציה של הקמת אתר לייבסיטי בגלל האפשרות לבצע את הקידום של האתר באופן עצמאי.

אז נתחיל מהשורה התחתונה, כן אפשר לקדם אתר לייבסיטי באופן עצמאי.

המערכת מאפשרת לכם להבין מהם הדברים החשובים לקידום האתר, וכמובן תסייע לכם על מנת להפוך את הקידום לאפקטיבי.

עם זאת חשוב להדגיש – אין הבדל משמעותי בין קידום של אתרי לייבסיטי לקידום אתרים בכל מערכת אחרת.

המערכת היא אמנם כלי חשוב ומשמעותי, אבל כל עוד היא לא מוגבלת בהגזמה (או מעצבנת בהגזמה כמו מערכות מסוימות…) אז עקרונות ה-SEO תקפים לכל אתר, והרבה יותר חשוב להשקיע בתוכן טוב, חווית משתמש טובה וקישורים איכותיים – ובכך אפשר לקדם כל פלטפורמה, אפילו אתרי HTML ללא מערכת ניהול בכלל 🙂

מה אני חושב על קידום אורגני של אתרי לייבסיטי?

בואו נגיד ככה…כשאני מקבל לקוח חדש אני לא מתפלל שהאתר שלו יהיה על לייבסיטי (ההעדפה הראשונה שלי היא ב-99% מהמקרים אתר וורדפרס).

אבל מצד שני, לייבסיטי היא גם ממש לא בתחתית הרשימה – אלא איפשהו באמצע.

יש לי כבוד למערכת הזאת, שהיא פיתוח כחול לבן וסך הכל עושה עבודה טובה. בהחלט אפשר לקדם אתרי לייבסיטי וגם בהצלחה. בסופו של דבר, זה יותר תלוי באתר עצמו ופחות בפלטפורמה.

מתי כדאי לשדרג ממערכת לייבסיטי למערכת אחרת?

במקרה שמגיעים לנקודה שבה מרגישים שמהערכת מגבילה אותנו בעבודה השוטפת, או שאין מספיק תמיכה וגמישות בשינויים שרוצים לעשות באתר – זהו הזמן לשקול מעבר. למידע נוסף על שדרוג אתרים.

מדריכים נוספים:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו