מומחה שופיפיי – איך לנהל חנות וירטואלית בשופיפיי

מהי הדרך הנכונה והטובה ביותר לנהל חנות וירטואלית?

אין, כמובן, תשובה חד משמעית לשאלה הזאת.

בגדול, אפשר יהיה לחלק את הפתרונות בתחום לשני סוגים עיקריים: הראשון הוא להתארח בשירותים של ענקיות מסחר כמו אמזון שמאפשרות הקמה מהירה של חנויות ומכירת מוצרים.

אל זירות המסחר האלו מגיעים לא מעט גולשים, ויש גם היצע לא קטן של ספקים ומוכרים.

היתרון הגדול בבחירה בפלטפורמה הזאת הוא להיות נוכחים היכן שנמצאת תנועת הגולשים.

החיסרון המשמעותי הוא העדר היכולת לבצע קוסטומיזציה אמתית לחנות ולשירותים, להתאים את החנות לצרכים של בית העסק, וגם, כמובן סביבת התחרות: אם טרחתם כבר והבאתם גולשים אל החנות שלכם, הם יכולים בקלות לדפדף אל עבר חנויות דומות אחרות.

עולם התוכן השני הוא החנויות הווירטואליות העצמאיות. כלומר, הקמה של חנות על פלטפורמה משלכם, שתאפשר לכם לבנות את החנות בהתאם לצרכים שלכם, לתהליכי העבודה שלכם, למיקודים האסטרטגיים של העסק שלכם וכו'.

גם כאן יש לא מעט אופציות שעומדות לרשותכם: תוכלו לבנות את החנות שלכם על וורדפרס ולהתקין בה תוסף חנות מתאים, או לבנות את החנות על פלטפורמה של וויקס.

כל אחת מן האפשרויות האלו היא בהחלט אפשרות טובה וסבירה, רק שחשוב להבין שהפלטפורמות האלו יועדו במקור להקמה ובניה של אתרים ורק אחר כך לשמש כחנויות.

מאחר שעולם המסחר האלקטרוני התפתח בצורה פנומנלית בשנים האחרונות, לא מעט בעלי עסקים בוחרים לשלב בין הקמה של חנות עצמאית ופלטפורמה שנבנתה במיוחד לצורך ניהול חנות, והפתרון במקרה הזה הוא שופיפיי.

רגע לפני שנצלול לעולם של Shopify הנה 7.5 דק' על בניית אתר חנות וירטואלית

מהי פלטפורמת שופיפיי?

שופיפיי היא אחת הפלטפורמות הפופולריות בעולם להקמה וניהול של חנויות וירטואליות.

כפלטפורמה שנבנתה במיוחד לצורך זה, שופיפיי מציעה חבילות עבור חנויות מסוגים שונים: חנויות המציעות למכירה אלפי מוצרים וחנויות עם מוצר בודד, חנויות שבהן הדגש הוא על ממשק הצעות הערך והמכירה של הלקוח, וממשק שהדגש שלו הוא על מהירות הטעינה.

שופיפיי תאפשר לכם לקבל את כלל הפונקציונליות הנדרשת לכם בניהול של חנות:

✔️ ניהול המכירות
✔️ המלאי
✔️ הלקוחות
✔️ הצעות הערך
✔️ מבצעים
✔️ הנחות
✔️ התממשקות לשירותי סליקה
✔️ חשבוניות
✔️ פרסום ועוד ועוד.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

אם תהיו סבלניים מספיק אנסה להסביר לכם ממש עכשיו כיצד מומחה שופיפיי יוכל לעזור לכם בהקמה והתפעול השוטף של החנות.

כיצד מומחה שופיפי יוכל לסייע לכם בהקמה וניהול של החנות הוירטואלית?

למרות ששופיפיי מציעה לכם ממשק משתמש איכותי שקל יחסית להתמצא בו, אם תירצו למקסם את היכולות של החנות, ליהנות מתכונות מתקדמות, ולעשות כל זאת מבלי להשקיע זמן רב בלמידה, ניסוי וטעיה, תוכלו לפנות אל מומחה שופיפיי שיוכל לסייע לכם במגוון גדול של ערוצי שירות.

ניהול חנות וירטואלית ומומחה Shopify

הנה חלק מן השירותים שיספק לכם בהקשר הזה מומחה שופיפיי.

אפיון של החנות הוירטואלית

שופיפיי, כפי שכבר ציינתי, מתאימה לסוגים שונים של עסקים ולסוגים שונים של חנויות. דווקא בגלל זה, חשוב יהיה לדעת לפני שיוצאים לדרך מהו סוג החנות שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים של בית העסק, לבחור את התבנית הנכונה, ולבצע לה קסטומיזציה איכותית.

מומחה שופיפיי יוכל ללוות אתכם בתהליך האפיון, ולהציג בפניכם סוגיות שלא בטוח שתחשבו עליהן בצורה עצמאית:

  • כיצד צריך להיראות מסע הלקוח בחנות?
  • האם לאחר בחירה במוצר יוצעו ללקוח מוצרים נוספים?
  • האם תירצו לנהל מוצרים נלווים לקטגוריות שונות?
  • אילו מבצעים מתאימים לסוג המכירות שאתם מבצעים?
  • כיצד לשלב בצורה נכונה אפסייל בחנות או מכירה של שירותים ומוצרים נלויים?

למידע נוסף על קידום אתרי שופיפיי צפו בסרטון:

כלל הסוגיות האלו הן סוגיות שצריכות להיות מוסדרות במסגרת כתיבת מסמך האפיון, אותה תוכלו לבצע יחד עם מומחה שופיפיי שמכיר את התכונות העיקריות שמציעות חנויות בפלטפורמה.

הקמת החנות הוירטואלית

בניית החנות הוירטואלית יכולה להיות תהליך פשוט למדי כאשר מדובר בחנות פשוטה שמציעה ממשק פשוט מאוד, ומורכבת יותר כאשר מדובר בחנות המציעה סוגים רבים של מוצרים, הנחות, מועדון צרכנים, מוצרים נלווים ועוד ועוד.

מומחה שופיפיי יוכל לסייע לכם בהקמה ובביצוע ההגדרות של החנות כך שכל שישאר לכם לעשות הוא לקחת את המושכות לידיים ולהתחיל למכור.

התקנת אפליקציות

שופיפיי היא פלטפורמה שמספקת לכם שירותים בסיסיים בתחום של מכירה וקמעונאות, אולם תכונות מתקדמות אחרות, חלקן בתשלום וחלקן חינמיות, מוצעות לכם באמצעות התקנת אפליקציות או תוספים לחנות.

מומחה שופיפיי יוכל לעזור לכם במציאת האפליקציות המתאימות ביותר לצרכים של בית העסק שלכם, בהתקנה ובהגדרה נכונה שלהן.

עיצוב חנות וירטואלית

שופיפיי מאפשרת לכם לעצב את החנות הוירטואלית של העסק שלכם ולמתג אותה בהתאם לצרכים שלכם. עם זאת, לא בטוח שאתם כבעלי עסק מצויידים בזמן ובכישרון מספקים כדי לעשות זאת בעצמכם.

גם כאן מומחה שופיפיי יוכל להקל עליכם את העבודה: תוכלו ליצור קשר עם מומחה שופיפיי לצורך הגדרה עיצוב ומיתוג החנות שלכם על גבי הפלטפורמה.

תמיכה בניהול חנות וירטואלית

מעת לעת, כמו כל פלטפורמה, סביר יהיה להניח שתחוו קושי או תקלה בתפעול השוטף של החנות.

במקרה כזה, התקשרות מול מומחה שופיפיי תסייע לכם לקבל שירותי תמיכה שונים, על מנת לתפעל תקלות, לבצע מעקפים (יענו וורקאראונדס) ולהתגבר על כל מיני הודעות שגיאה מעצבנות בדרך.

בחירת מומחה Shopify - טיפים והמלצות

כיצד לבחור מומחה שופיפיי שיסייע לכם?

אם הבנתם שאתם אכן זקוקים לשירותים של מומחה שופיפיי, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא את איש המקצוע שיתאים לכם ביותר.

יש לא מעט בעלי מקצוע שמסתובבים שם בחוץ, חלקם גובים סכומים לא מבוטלים על שירות עבור הפלטפורמה הזאת, ואתם צריכים כלים אמיתיים, שיאפשרו לכם להבין אילו בעלי המקצוע האלו הוא רלוונטי עבורכם.

בקשו המלצות

זוהי אולי הבקרה החשובה ביותר שתוכלו לבצע בטרם ההתקשרות עם מומחה שופיפיי כזה או אחר. מבקשים לבצע תיקון או שינוי בחנות הוירטואלית שלכם? אתרו בעלי חנויות אחרים שביצעו גם הם את המשימה הזאת, פנו אליהם (תחת ההנחה שהם לא המתחרים הישירים שלכם, כן?) ובקשו מהם המלצה על איש מקצוע איכותי שביצע עבורם את העבודה.

רוב בעלי העסקים ישמחו דווקא לסייע במקרה הזה, בין היתר כדי לפרגן למומחה שופיפיי שסייע להם.

קראו ביקורות

תוכלו לפלטר, לסנן ולדייק את החיפוש שלכם אחר מומחה שופיפיי במדריך המומחים של שופיפיי.

בתהליך הסינון והמיון תוצגנה בפניכם אפשרויות שונות למקד את החיפוש שלכם, בין היתר באמצעות קביעת המיקום שלכם, השפה בה אתם פועלים, התעריף אותו אתם יכולים לשלם ועוד.

בחרו מומחה שופיפיי בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם

תוכלו למצוא מומחה כמעט בכל תקציב שתגדירו מראש. השאלה היא, כמובן, לא רק איזה מומחה יבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, אלא גם מה מאפשר לכם התקציב של בית העסק לבצע בהקשר הזה.

יכול להיות שבמקרים מסוימים אתם משלמים על ניסיון רב שנים של מומחה, שכלל אינו דרוש לכם עבור משימה פשוטה. במקרים אחרים, ייתכן שתשלמו על זמינות מיידית של אותו בעל מקצוע, למרות שגם זאת פחות דחופה וחשובה לכם.

לכן, אחד העקרונות החשובים ביותר שעליכם יהיה להפעיל כאשר אתם מתקשרים מול מומחה שופיפיי הוא תעדוף נכון של הצרכים שלכם, ומציאת איש מקצוע בתקציב המסגרת שהגדרתם מראש.

סכמו על תנאי ההתקשרות והאחריות

לא מעט דברים יכולים להשתבש בהתקשרות שלכם מול איש מקצוע. אם אתם מתכוונים להתקשר מול מומחה שופיפיי, דאגו להסדיר את כלל ההיבטים שיכולים להיות שנויים במחלוקת מראש:

  • מהי רמת הזמינות של המומחה?
  • כמה זמן תיקח העבודה?
  • מה יקרה אם לא יצליח לסיים את העבודה בזמן?
  • לכמה זמן יספק המומחה אחריות על התיקון שביצע?
  • בכמה יפצה אתכם, אם בכלל, במקרה שהפתרון שיטמיע יגרום לכם נזק ממשי?

לסיכום

שופיפיי היא פלטפורמה נהדרת למסחר, אך חשוב להבין שבמקרים בהם אתם מנהלים אופרציות מכירות מורכבת, כדאי לשלב מומחה שמכיר את הפלטפורמה היטב ויוכל לתפור עבורכם פתרון איכותי, לסייע לכם לפתור תקלות שונות, ולעזור לכם למקסם את התוצאות שיקבל בית העסק שלכם מן החנות הוירטואלית.

מדריכים נוספים:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו