הכנסה נוספת מהבית – יתרונות ודרכים אפשריות להתפרנס מהבית

בתקופה בה הוודאות הכלכלית היחסית שהייתה מנת חלקן של משפחות רבות בישראל ספגה מכה מתחת לחגורה, יותר ויותר אנשים החלו לחפש אחר מקורות הכנסה נוספים, אם על מנת למזער סיכונים ואם על מנת להגדיל את פוטנציאל ההשתכרות של משק הבית.

אנשים כישרוניים שיכלו לתת מעצמם יותר נחשפו לפלטפורמות דיגיטליות שאפשרו להם לשווק, למכור, למצוא את קהל היעד שלהם ואפילו לספק את השירותים שלהם אונליין.

במצב דברים זה, לא מעט פעמים, הבינו אנשים שכדי להקים ולתפעל עסק בשוטף בנוסף לעבודתם כשכירים, הם לא באמת זקוקים למשרד פיסי, עם כלל העלויות הנלוות אליו. כך, יותר ויותר אנשים מצאו את עצמם מממשים את הפוטנציאל הגלום בהם, שעד עתה לא היה ממומש בעיקר בשל הוצאות גבוהות שהרתיעו את כל מי שהיה מעוניין בכך.

אז איך לייצר הכנסה נוספת מהבית?

לפני הכל, מוזמנים לצפות בסרטון שלי מסביר על הכנסה נוספת (או עיקרית) מהבית בעזרת האינטרנט:

לימדו איך להקים נכס דיגיטלי ולהרוויח כסף מהאינטרנט, בעזרת הקורס של שמול >>

יתרונות של הכנסה נוספת מהבית

על מנת להרוויח מהבית יותר ויותר כסף ולהגיע למצב של יצירת הכנסה נוספת נדרש מאמץ לא קטן ולפעמים זה יכול להראות כמו כאב ראש.

התמרון הבלתי פוסק בין העבודה הראשית, העבודה המשנית, בן או בת הזוג והילדים, יכול להיות מתיש.

עם זאת, כאשר מבצעים זאת נכון, ליצירת הכנסה נוספת מן הבית יש לא מעט יתרונות.

מימוש עצמי

עוד לפני הכסף, והכבוד, השילוב בחיים האישיים והגמישות, עבודה מהבית יכולה בעיקר לסייע לאדם בשאיפה שלו למימוש עצמי.

למה? משום שבעוד שבעבודתו כשכיר נאלץ אדם להתמודד עם פוליטיקה ארגונית, עם התנגדות של קולגות לעבודה לכל צעד שהוא מבצע על מנת לקדם פרויקט או יוזמה, לתעדופים אחרים של פונקציות ניהוליות בארגון, לניסיון לגנוב קרדיט ולעוד לא מעט תופעות שיכולות פשוט להוציא את האויר מן המפרשים, בבית הוא עובד בצורה נקיה בדיוק על הדברים שיכולים לקדם את היוזמות שלו. בלי הפרעות, בלי דיונים אינסופיים, בלי ניסיונות סיכול של יוזמות.

רווחה כלכלית

הכנסה נוספת מהבית (שיכולה להיות גם הכנסה פסיבית) בהחלט יכולה לעשות את ההבדל בין משק בית שפועל בתנאי לחץ כלכלי, וחושב בכל רגע נתון על צמצום הוצאות מיותרות וביצוע ויתורים כואבים, ובין משק בית בריא, אשר מסוגל לשים כסף בצד לימים קשים ואולי אף לבילויים שמחזקים את הנשמה.

שקט נפשי

הכנסה נוספת מן הבית מייצרת גם שקט נפשי, ומאפשרת לאנשים לפעול עם הרבה פחות סטרס. כאשר אדם יודע שיש אלטרנטיבה לעבודה במשרד כשכיר, הוא מקבל החלטות בצורה שקולה והחלטית יותר במשרד, ומגיע גם להישגים משמעותיים יותר.

הטבות מס

אם פתחתם עוסק פטור או עוסק מורשה, יש לא מעט הטבות מס שתוכלו ליהנות מהן באופן חוקי לגמרי, שלא רק תגרומנה להכנסות של משק הבית לגדול מעצם פתיחת העסק, אלא להוצאות של משק הבית לקטון, בעקבות הכרה בחלק מן ההוצאות המשותפות כהוצאות של העסק. למידע נוסף על הוצאות מוכרות לעסק.

עבודה בזמן שמתאים לכם (לרוב)

בחלק מן העבודות המתבצעות מן הבית, תוכלו אתם לקבוע את לוחות הזמנים.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

בדרך כלל, בסוג כזה של עבודות, תימדדו או תתוגמלו על פי תוצרים ולא על פי שעות העבודה. תצורת העבודה הזאת תאפשר לכם למקבל את עבודות הבית והעסק. תוכלו להתפנות לטיפול בתינוק צעיר בשעות הערות שלו, ולעבוד בעסק כאשר הוא ישן.

עבודות שניתן לבצע מהבית

יש לא מעט עבודות שתוכלו לבצע עבור הכנסה נוספת מהבית. במקרים מסוימים זאת יכולה להיות גם הכנסה עיקרית 🙂

למעשה, כיום, עם העלייה ברמת המודעות של חברות ועסקים לאפשרות התעסוקה של עובדים מהבית, ובמקרים רבים, גם אינסנטיב (מניע) אמיתי לעשות זאת בשל צמצום משמעותי של עלויות ארנונה, חשמל, מים וציוד מחשב, מרבית המקצועות המוכרים לנו הם כאלה שניתן לבצע, תוך שילוב התאמות מסוימות, מהבית.

1. קידום אתרים (SEO)

טוב. כאן אני אולי משוחד, אבל קידום אתרים הוא ללא ספק מקצוע שניתן לבצע הבית. אני יודע, עשיתי זאת 7 שנים (ואז הגיעו ילדים וכו'…)

מקדם אתרים לא באמת צריך להימצא פיסית בחוות שרתים כאלו ואחרות כדי להצליח ולטייב את אתר הלקוח.

עבודת קידום אתרים (SEO) גם איננה דורשת תיאום וסנכרון בין צוותים גדולים של אנשים, ישיבות עבודה משותפות, מצגות ועוד אוסף של תחלואות שאנחנו מכירים ממשרדים בארגונים גדולים. אני אישית גם מכיר חברה לקידום אתרים שכל אנשי הצוות שלה עובדים מהבית.

למעשה, עבודה מהבית בתחום של קידום אתרים היא אפילו עדיפה ללקוח.

לקוח שמשלם על שירותי קידום אתרים המבוצעים מן הבית, יודע שהוא לא נדרש לשלם על הארנונה, שירותי המשרד, הריהוט, מכונת הקפה, הטלפוניה ויתר ההוצאות המקובלות במשרד מודרני.

מה זה קידום אתרים? כאן אני מסביר:

2. בניית אתרים

כמו קידום אתרים, גם בניית אתרים היא לגמרי עבודה שניתן לבצע מהבית בלי שום בעיה.

בונה אתרים מתחבר לתשתית ניהול האתר מרחוק, תוך שימוש באמצעי אבטחה שונים ומסוגל לייצר אתרים מרהיבים גם מהבית.

כיום, יש לא מעט פלטפורמות שמאפשרות בניה ויצירה של אתרים עם התאמה מלאה למובייל מתוך תבניות או פייג' בילדרים (כמו אלמנטור למשל) בקלות ובפשטות, מה שהופך את המקצוע הזה, שניתן לבצע בכל שעה מן הבית בלי תלות בלקוח מן הצד השני, למבוקש ביותר.

3. עיצוב אתרים

מעצבי אתרים זוכים גם הם לעדנה מסוימת בעידן העבודה מרחוק.

עיצוב אתרים הוא פעולה שקל לפעמים הרבה יותר לבצע מהבית, עם השקט, הפינה שלך, ובלי טלפונים מיותרים וטורדניים.

כמו המקצועות הקודמים שהוצגו עד עתה, גם עיצוב אתרים אינו דורש נוכחות פיסית של בעל המקצוע במיקום פיסי מסוים, בתנאי שהוא מסוגל להתחבר לתשתית ניהול האתר עם כלל כלי העבודה להם הוא זקוק.

4. כתיבת תוכן

לא מעט אנשים נוטים להשלים הכנסה ככותבי תוכן מהבית.

לכותבי תוכן עבודה מהבית מייצרת יתרונות אמיתיים.

מאחר שהעבודה היא לא עבודה סנכרונית, הם יכולים, למשל, לפצל כתיבת מאמר ארוך לפיסות תוכן מצומצמות יותר, ולקיים הפסקות בזמנים שנוחים להם.

כותב תוכן יכול לכתוב שלוש פסקאות, לצאת לקחת את הילד לגן, לחזור, לכתוב עוד חמישה עמודים, לקחת שוב את הילד מן הגן (הוא ביום הסתגלות) ולמעשה, להתאים את סדר היום המשפחתי לסדר היום המקצועי.

קיראו גם בנושא: איך כותבים טוב יותר?

5. תמיכה טכנית

רבים מן החברות הגדולות במשק כבר החלו לבצע מיקור חוץ של שירותי התמיכה שלהם במשתמשים מתוך הארגון, תוך שהם נותנים לחברות התמיכה השונות את האפשרות המאובטחת להתחבר לשרתי החברה ולתשתיות ניהול המשתמשים מהבית.

אם יש לכם הידע הטכני הדרוש, תוכלו גם אתם לעבוד כתומכים טכניים מן המשרד המאולתר שיצרתם לעצמכם בבית.

6. בנקאות

זה אולי נשמע מוזר, אבל בנקים מגייסים לאחרונה בנקאים שיוכלו לבצע פעולות, כן, אתם שומעים נכון, מהבית.

מגפת הקורונה הכריחה את הבנקים, וגם את בנק ישראל, לאפשר המשך אספקת שירותי בנקאות תוך שמירה על כללי הריחוק החברתי. אחת האפשרויות שנבחנה ואושרה, היא מענה של בנקאים לצרכי הלקוחות מהבית, תוך שימוש בתשתית תקשורת מאובטחת, שלא תפגע בזכות ההגנה לפרטיות של הלקוחות.

7. הדרכה

בעבר, השימוש בתשתיות ניהול שיחות ועידה  או וובינרים היה די מסורבל, ועל מנת לייצר איכות סבירה ומעלה של שיחה מבוססת וידאו, היה נדרש לשלם לא מעט כסף עבור שירותים שונים.

אלא שמאז שנכנס הזום לחיינו, רבים משירותי ההדרכות השונים עברו לתשתית הזאת, ובעצם אפשרו ללא מעט יזמים ויזמיות בתחום לספק את שירותי ההדרכה שלהם, בנושאים רבים ומגוונים, גם מהבית.

8. הרצאות

גם כאן זה ישמע מוזר. מי ירצה ללכת לשמוע הרצאה באונליין? ובכן, מסתבר שלא מעט אנשים.

ברחבי הרשת קיימים מרצים שביצעו אדפטציה מהירה לעולם בו כנסים המוניים לא צפויים להיות מאושרים בטווח הקרוב, והחלו להעביר הרצאות באמצעות תשתית זום.

התופעה הזאץ אמנם הוזילה בצורה משמעותית את מחיר הכרטיס, ופגעה בהכנסות של המרצים, אולם היו בצידה שתי תופעות חיוביות: ראשית, היא גם הפחיתה את העלויות הגדולות מאוד של אולם הכנסים, הכיבוד והמזון. שנית, היא אפשרה לאנשים שהיו מוותרים על הגעה פיסית להרצאה, להגיע אליה ביתר קלות, אפילו כשהם לא לבושים בהידור (ואז הם פשוט יכולים לבחור ולכבות את המצלמה).

9. כתיבת ברכות

לא חסרים אנשים כשרוניים שיכולים לנצל את העבודה שהעולם הדיגיטלי הוא מחובר, כדי לייצר ערך עבור אנשים אחרים, גם מהבית.

אם ניחנתם בכישרון כתיבה, תוכלו לספק שירותי כתיבת ברכות בהתאמה אישית לכל אירוע חיים,לשמח אנשים אחרים, ולעשות כל זאת בזמן הפנוי שלכם, מהבית, בלי הפרעות מיותרות.

לימדו איך להקים נכס דיגיטלי ולהרוויח כסף מהאינטרנט, בעזרת הקורס של שמול >>

מדריכים נוספים

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו