קורס שיווק שותפים: למה זה טוב ואיך לבחור קורס נכון

ישראלים שעושים כסף ברשת האינטרנט בכל מיני דרכים וצורות הוא לא דבר חדש, אבל הקורונה והימים הארוכים שבהם אנחנו נמצאים בבית ללא ספק הפכו את הקטע הזה להרבה יותר אטרקטיבי.

שיווק שותפים הוא אחד מאותם התחומים שסבלו עד לשנים האחרונות (ולמעשה עדיין סובל) מתדמית שלילית: בעבר הוא שווק באופן אגרסיבי על ידי "גורואים" למיניהם שהבטיחו הרים וגבעות, נוסחאות קסמים ובאופן כללי "שיטה" להרוויח כסף כמעט בלי לעשות כלום.

קורס שיווק שותפים

היום למרבה המזל הרבה יותר אנשים מבינים שמדובר בשיטת שיווק לגיטימית לחלוטין ולא באיזו שיטת פירמידה שבה מי שנמצא בבסיס מרוויח על חשבון אלו שמעליו, אבל הם גם מבינים שכדי להרוויח צריך לעבוד…

קצרים בזמן? אני ממליץ על הקורס של שמול – לייצר הכנסה מהאינטרנט בעזרת נכס דיגיטלי ושיווק שותפים >>

רגע לפני: אז מה זה בכלל שיווק שותפים?

לפני שארחיב יותר על לימודי שיווק שותפים ואיך בוחרים קורס שיווק שותפים מומלץ, בואו נסביר בקצרה מה זה שיווק שותפים.

בסרטון הבא אני מסביר:

באמצעות תוכניות שותפים אתם למעשה משווקים מוצרים או שירותים חיצוניים (לא שלכם) באמצעות שיטות שונות כמו למשל קישורים בבלוגים, רשתות חברתיות, הטמעה של באנרים באתרים, מודעות חכמות שמתאימות את עצמן לאתר שלכם (Adsense או טאבולה) ועוד. כל ערוץ כזה מכונה נכס דיגיטלי.

מכיוון שכל הפנייה כזו כוללת מזהה ייחודי, אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד אחר לא יגנוב לכם אותה והיא נרשמת לזכותכם לזמן מוגבל (לדוגמה, כ-48 שעות לאחר שהמשתמש הגיע דרככם ורכש מוצר כלשהו).

העמלה שאתם מקבלים היא בדרך כלל סכום קבוע או אחוזים מן המכירה ויש גם בונוסים שונים.

לדוגמה, אם הפניתם למשווק מסוים ברשת עשרה גולשים בשבוע, הוא ייתן לכם 100 ₪ בונוס.

בכל אופן, סגירה של עסקאות ושליחה של טפסים בדרך כלל יהיו שווים יותר מאשר לחיצות..

אז אם זה כל כך פשוט, למה צריך קורס שיווק שותפים?

אם יש לכם ניסיון עם שיווק באינטרנט, קידום אתרים או בניית אתרים, אתם בהחלט יכולים להתחיל בשיווק שותפים בעצמכם, אבל לקורס מקצועי יש כמה יתרונות חשובים:

1. תלמדו לעבוד עם כל "נכס" בצורה הטובה ביותר: כאמור, יש לא מעט ערוצים או "נכסים" בהם אפשר להשתמש כדי לבצע את ההפניות.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

רוב המשווקים נוטים לעבוד עם נכס מסוג אחד ולכן לא באמת יכולים לנצל את הכוח של תוכנית השותפים עד הסוף. בקורס שיווק שותפים טוב תלמדו באופן ספציפי על כל ערוץ ואיך למקסם אותו בהקשר של תוכנית שותפים.

2. תרגולים ופידבקים: תרגולים ופידבקים הם אולי החלק הכי חשוב אם אתם רוצים להתחיל ליישם את מה שלמדתם בשטח: כדי להצליח בתוכנית שותפים אתם צריכים לבצע כוונון עדין (Fine Tuning) של האלמנטים הקטנים ביותר.

לדוגמה, המקום של הקישור, התמונה דרכה אתם מפנים, הקריאה לפעולה וכו'. יכול להיות שמה שאתם עושים בדרך כלל עובד מצוין כדי ליצור אינטראקציות מסוג מסוים, אבל לא מהסוג שדרוש עבור תוכנית שותפים, וכאן בדיוק חשוב לכם לקבל את הפידבק.

3. מוטיבציה: לא כולם אוהבים ללמוד לבד למרות שהתחום של תוכניות שותפים מאוד מתאים לכך (יש טונות של פוסטים ומדריכים לכל ערוץ וסוג נכס אפשרי). אבל אין ספק שאם אתם מחויבים לקורס ולוח זמנים, המוטיבציה שלכם תגדל ובטח לא תרצו לזרוק לפח את כל הכסף שהשקעתם. זה נכון במיוחד לקורס שמתקיים באופן פרונטלי או בווידאו.

לפני שאתם בוחרים קורס לשיווק שותפים

דבר ראשון, כמו שכתבתי, בשוק היום יש אינפלציה מסוכנת של קורסים לשיווק שותפים ולכן גם למי שמכיר את המושגים הבסיסיים לא תמיד קל לבחור את הקורס הטוב ביותר.

קודם כל, עשו שיעורי בית ועשו גוגל על מי שמעביר את הקורס. אם הוא מפוקפק והשאיר את התלמידים שלו בעיקר עם כיסים מרוקנים, אתם כבר תדעו את זה…

דבר שני: כל שהקורס מבטיח יותר, כך הייתי נזהר יותר.

בלי להכליל, בהרבה עמודי נחיתה של הקורסים מהסוג הזה יש בלוקים מאוד ארוכים של טקסט שקל לאבד בהם את הידיים והרגליים, כל מיני באנרים דביקים ושטויות כאלו.

הטקסט הזה בדרך כלל סופר שיווקי, מאוד אגרסיבי וחוזר על עצמו.

אני מאמין שאיש מכירות טוב לא צריך להשתמש בטריקים האלו כדי למכור את עצמו… יוצא לי אפילו לראות "קורסים בחינם" שהם בעצמם כמה סרטונים, אך הקורס עצמו ממש לא בחינם.

דבר שלישי: אני ממליץ ללכת על קורס עם אוטוריטה מסוימת, למשל:

  • קורסים של מכללות מוכרות בתחום המחשבים
  • קורסים של שלוחות אקדמאיות (כן, יש גם כמה כאלו)
  • קורסים של אנשים עם ידע רחב על עולם השיווק באינטרנט, בלוגרים מאוד פעילים וכו'

למשל, בזמן האחרון רואים "זליגה" של מקדמי אתרים גם לתחום תוכניות השותפים וספציפית לתחום הקורסים.

הסיבה היא שיש המון דמיון בין התחומים מבחינת איכות התנועה שאנחנו רוצים להביא דרך בניית קישורים (גם אם כאן זה לא לצרכי דירוג) ומה בדיוק אנחנו רוצים לקבל ממנה.

מה עוד חשוב לדעת על לימודי שיווק שותפים?

מחפשים קורס שיווק שותפים מומלץ, בואו נדבר על כמה סוגים של קורסים לשיווק שותפים לפני כן.

לייב או מוקלט?

לצד הקורסים הפרונטליים, יש עדיין חלוקה בסיסית לקורסים בלייב וקורסים מוקלטים.

קורסים מוקלטים יעלו לכם בדרך כלל פחות, אבל הם פסיביים ופחות מתאימים לחלק מאיתנו (למרות שתמיד יש פורומים, קבוצת Whatsapp וכו').

מי שרוצה לקבל את החוויה המלאה (וכבר דיברתי על מוטיבציה) יכול לחפש קורס מקוון שנעשה בלייב. פעם כל אחד היה משתמש בפלטפורמה משלו, אבל אני מניח שהיום רוב הקורסים פשוט משתמשים בזום ואין כמעט מי שלא התנסה בתוכנה הזו לפחות פעם אחת, כך שכל העניין אמור להיות די פשוט…

סבלנות

יש קורסים קצרים ויש קורסים ארוכים, כשכל אחד לומד בקצב אחר, אבל בכל מקרה צריך סבלנות.

זכרו שאתם קודם כל צריכים לבנות נכס, לבחור את תוכנית השותפים והמוצרים שתקדמו ובסופו של דבר גם להביא אל הנכס הזה תנועה.

כל משווק יוכל להגיד לכם שגם עם תשתית של קורס שלמדתם את כל הידע שלו, צריך להתחיל בקטן ומשם לצמוח.

מחירים וגישה לחומרים לאחר סיום הקורס

זו לא תקופה קלה והגיוני שכולנו ננסה לחסוך יותר מאשר בדרך כלל. רוב הקורסים מציעים לשלם בתשלומים וחלקם גם מציעים הנחות שונות להרשמה מוקדמת.

אני רק מזכיר שתמיד חשוב לבדוק את התקנון של הקורס כדי שתדעו מתי אפשר לבטל וגם אם נשארת לכם גישה לתכנים של הקורס לאחר הסיום שלו.

אז כאמור >>

אני ממליץ על הקורס של שמול – לייצר הכנסה מהאינטרנט בעזרת נכס דיגיטלי ושיווק שותפים >>

לסיכום

תוכניות שותפים הן תחום לוהט מכל הסיבות הנכונות, אבל קל מאוד ללכת לאיבוד כשרוצים להתחיל ללמוד אותו ברצינות.

לכן, צריך להיות ריאליים ולהבין שחיפוש קורס טוב יכול לקחת זמן. רוב הקורסים שמבטיחים לכם לעשות משכורת חודשית מהאינטרנט ביומיים בעיקר יעשו כסף על גבי הכיס שלכם… במהלך החיפוש שלכם, בדקו שהקורס מתאים לרמת הידע שלכם והצורה שבה אתם מעדיפים ללמוד ושעומד מאחוריו מישהו עם קבלות (תרתי משמע).

עוד מדריכים? למה לא:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו