ערוצי יוטיוב מומלצים למקדמי אתרים

בתחום דינמי ומתפתח כמו SEO, יש אינספור דרכים ללמוד ולהעשיר את הידע.

רבים מהמקדמים בקהילה בוחרים לקרוא מאמרים, אחרים מבצעים ניסויים שונים, חלק משתתפים בכנסים מיוחדים, אחרים נרשמים לקורסים המועברים אונליין, ויש גם כאלו שמעדיפים קורסים פרונטליים.

ולצד כל אלו, יש כאלו שמעדיפים את ערוץ הוידאו. מה שבטוח – על מנת להשתפר ביכולות של קידום אתרים מקצועי – יש צורך להתעדכן ולא לקפוא על השמרים.

ערוצי יוטיוב מומלצים למקדמי אתרים

וידאו שערוך היטב, בהחלט יכול לחסוך לא מעט זמן לצרכן בקצה, ללעוס את החומר עבור מי שאין לו קשב מקסימלי לקרוא ולנתח את הדברים, וגם מאפשר לצרוך את התוכן גם בנסיעה או בזמן ביצוע מטלות אחרות ברקע.

במאמר הזה אני הולך לסקור בקצרה כמה מן הערוצים הפופולריים בתחום ה- SEO, שכדאי יהיה לכל מקדם אתרים להכיר. בואו נתחיל.

ערוץ היוטיוב של ahrefs

ערוץ היוטיוב של ahrefs, יצרנית שירות ניתוח הקישורים והתוכן הפופולרי אשר משמש לא מעט מקדמי אתרים בעולם, משרת עשרות אלפי מנויים קבועים ועוד צופים מזדמנים רבים אחרים.

בערוץ הזה תוכלו למצוא קרוב למאתיים סרטונים בנושאים שונים ומגוונים הקשורים ב – SEO.

המדריכים עוסקים בנושאים כמו כיצד לנתח פרופיל קישורים של אתר, איך לבצע מחקר מילות מפתח מעמיק, טיפים לקידום אתרים המבוססים על וורדפרס, עצות חשובות בכל הקשור לניהול אסטרטגיית תוכן.

לערוץ היוטיוב של Ahrefs

ערוץ היוטיוב של moz

ערוץ היוטיוב של moz, עם למעלה מ 70K מנויים קבועים, וכמה מאות סרטונים, הוא בהחלט מקור טוב לקבל ממנו מידע והשראה בכל הנוגע ל – SEO.

רוב התכנים בערוץ הזה עוסקים בפיצ'רים מיוחדים שהשירות של Moz יכול לספק למקדמי אתרים, כמו שירות המאפשר לבצע חיתוך של מאגרי קישורים, שירות המאפשר לאתר בקלות קישורים לוקאליים פוטנציאליים, שירות המאפשר ביצוע ביקורת על האתר ומציאת שגיאות שתיקונן יוכל לסייע לתהליך קידום האתר ועוד.

ערוץ היוטיוב של Moz

ערוץ היוטיוב של ניל פטאל

ניל פטאל (Neil Patel) מי שפרס את חסותו על השירות ubersuggest, שבמקור הציע למשתמשים בו אפשרות לאחזר בצורה נוחה השלמות אוטומטיות של גוגל, בהחלט קידם את השירות הזה והפך אותו למשהו שבהחלט ראוי להתייחסות.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

באמצעות ubersuggest תוכלו היום לבצע מחקר מילות מפתח שגם יאפשר לכם לאחזר את נפח החיפושים במדינות שונות, לנתח את פרופיל הקישורים של האתר, לבצע Site Audit סביר וגם לעקוב אחר מיקומים בתדירות שבועית.

לניל יש בערוץ שלו מאות אלפי מנויים ומעל ל – 600 סרטונים. הסרטונים עוסקים, איך לא, בטיפים חשובים מעולם הקידום האורגני: מהם הכישורים הנדרשים ממקדם אתרים, איך שיווק דיגיטלי ישנה את העולם, איך להגדיל את הטראפיק האורגני שלכם בצורה משמעותית וכו'.

לערוץ יוטיוב של ניל פטאל

ערוץ היוטיוב של בריאן דין

בריאן דין (Brian Dean) הוא אחד ממומחי ה – SEO המוערכים בעולם.

הסיבה לכך, היא שהוא יודע לעטוף את המחקרים שהוא מבצע (יש לו צוות של אנשים מוכשרים שמבצעים מחקרים מבוססי נתונים על סוגיות שונות מעולם ה – SEO ומנסים להפריך מיתוסים שונים) בעיצוב ויזואלי מרשים, ולדבר אל הגולשים בגובה העיניים.

בריאן דין גם מרבה להגיב למגיבים לו ולהתייחס אליכם כנכס לכל דבר ועניין.

אם לא נרשמתם לניוזלטר שלו – זה בהחלט הזמן.

בינתיים, נחזור לרגע לדבר על ערוץ היוטיוב שלו: עם מאות אלפי מנויים קבועים, זה כמעט יכול להפתיע שיש בערוץ רק כמה עשרות סרטונים (נכון לרגע זה). אולם מי שמכיר את האג'נדה של בריאן דין יודע לומר, כי בריאן דוגל בכמות תוכן קטנה יחסית אולם עם הרבה מאוד ערך – כך זה גם אצלו באתר.

באופן כללי הייתי יכול להגיד שאם הייתם מעוניינים לבחור רק ערוץ אחד לעקוב אחריו, בריאן דין בהחלט היה מועמד מוביל.

בערוץ שלו תוכלו למצוא סרטונים שילמדו אתכם איך להיות מדורגים גבוה יותר בשנת 2020, איך לייצר יותר תנועה איכותית לאתר, ואיך לפעול ביוטיוב בצורה מקצועית כדי לגייס עוד עוקבים.

לערוץ יוטיוב של בריאן דין

ערוץ היוטיוב של Gotch SEO

נתן גוץ' (או איך שכותבים את זה) – Nathan Gotch, הוא אולי לא דמות הכי מוכרת בעולם ה-SEO, אבל אפשר להגיד שהוא "כוכב עולה" ולאחר שצפיתי בכמה תכנים שלו – אני יכול להגיד שהבנאדם יודע על מה הוא מדבר, ונותן כמה טיפים ואסטרטגיות בעלות ערך.

בערוץ שלו תוכלו למצוא סרטונים טקטיים שילמדו אתכם אסטרטגיות בניית קישורים עדכניות, הדרכים שבאמצעותן באמת אפשר ללמוד SEO בצורה אפקטיבית, איך לייצר אסטרטגיית תוכן מוצלחת ועוד.

לערוץ היוטיוב של Gotch SEO

ערוץ היוטיוב של מת'יו וודוורד

עם עשרות אלפי מנויים וכמעט מאה סרטונים, למתיו וודורד (Matthew Woodward) יש אסטרטגיה מאוד ברורה כיצד לכבוש את לב הצופים.

הוא מייצר תוכן בהמשכים, שאמור לסייע לצופים שלו ללמוד טכניקות חדשות בעולם ה – SEO שיקצרו לא מעט לוחות זמנים, ועל הדרך יגבירו את המעורבות של הגולשים בערוצי התוכן מבוסס הוידאו שלו.

לערוץ היוטיוב של מת'יו וודוורד

ערוץ היוטיוב של שמוליק דורינבאום

שמול הוא חבר וקולגה מוערכת מאוד בעולם ה- SEO, וגם הבעלים של מכללת קואליקס המעבירה קורסי קידום אתרים לרבות קורס קידום אתרים אונליין וכלי ניהול המשימות Highver.

בבלוג מבוסס הוידאו שלו מדבר שמוליק על נושאים שונים ומגוונים בעולם הדיגיטל, כמו עבודה מהבית (רלוונטי יותר מתמיד), דרכים למדידת פרויקט SEO, איך מטפלים בחווית המשתמש באתר ומה הקשר שלה לקידום אתרים, איך נעזרים בסושיאל כדי לקדם אתרים, ועוד.

לערוץ יוטיוב של שמול

סרטון שעשיתי עם שמול בהקשר של קורס קידום אתרים ועוד:

ערוץ היוטיוב של אנידור חקק

אנידור חקק הוא קולגה וותיק, עם מעל עשור של נסיון בקידום אורגני ובדגש על הפן הלימודי.

אנידור מרצה בערך בכל מקום אפשרי, חי ונושם הוראה, ובעל כריזמה ואנרגיה בלתי נגמרות. אתם רוצים להקשיב לו.

לערוץ היוטיוב של אנידור חקק

כמו כן, מצרף וידאו שלי ושל אנידור:

ערוץ היוטיוב של עשהאל דרייר

עשהאל דרייר הוא מקדם מוכשר, צעיר ונמרץ, העוסק בקידום אתרים כבר כמה וכמה שנים, והאג'נדה שלו היא להיות קצת יותר פרקטי וקצת פחות תיאורטי.

עשהאל מדבר עם מגוון נושאים וכלים שיעזרו לכם להיות מקדמי אתרים טובים יותר.

לערוץ יוטיוב של עשהאל דרייר

ערוץ היוטיוב שלי!

אז כן, מי שעוד לא יודע – גם לי יש ערוץ יוטיוב פעיל מאד (סרטון חדש בכל יום!).

בערוץ כבר יש כמה מאות סרטונים ומעל 1000 נרשמים והמספרים עולים כל הזמן.

בערוץ שלי יצא כבר לדבר כמעט על כל נושא שקשור לקידום אורגני ועדיין יש עוד רשימת המתנה ענקית של נושאים – זה לא נגמר וכנראה לא הולך להיגמר!

אז קדימה – אם עדיין לא הצטרפתם לחגיגה זה הזמן:

לערוץ יוטיוב של דניאל זריהן

מדריכים נוספים? בבקשה:

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה

2 תגובות

  1. אני לומד המון מ2 אנשים עיקריים שזה נוגע ל Seo
    1. ניל פאטל- מאזין לו כמעט שנתיים(למדתי המון!)
    2. דניאל זריהן – התחלתי לפני 8 חודשים לעקוב אחרי התכנים(הכי יצא לי לשמוע בארץ!).

Comments are closed.

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו