תוכנית השותפים של עלי אקספרס – כל מה שאתם צריכים לדעת

עלי אקספרס (או אלי אקספרס) הוא אחד מאתרי הקניות המובילים כיום בארץ ובעולם, האתר שייך לקבוצת עליבאבא ומספק מחירים נוחים עבור מגוון מוצרים.

ישראלים רבים אוהבים לבלות באתר זה ולרכוש דרכו משום שהממשק שלו נוח, רוב המוצרים מגיעים במשלוח חינם, תנאי התשלום בטוחים ובמידה ולא קיבלתם מוצר מסוים תקבלו החזר כספי, כל זה ועוד סיבות נוספות הופכות את האתר לפופולארי בקרב גולשים רבים.

תוכנית השותפים של עלי אקספרס

למה דווקא עלי אקספרס?

ובכן מהסיבה הכי פשוטה – כולם נמצאים שם. אמא, אבא, סבא, ואפילו הדוד שלא כל כך מבין מי נגד מי. כאשר אתם תצטרפו תוכלו להציע למגוון הגולשים לקנות מוצרים מעלי אקספרס – תופתעו לגלות שאם תציעו להם את אותו המוצר מאתר אחר, למשל איביי, רוב הסיכויים שהם לא יסכימו לקנות.

במילים אחרות, קל יותר למכור לאנשים מוצרים מעלי אקספרס מאשר מאיביי או מאמזון, וזוהי הסיבה ליצור תוכנית שותפים דווקא בעלי אקספרס.

בניגוד לאמזון, עלי אקספרס משלמת שכר גבוה למשווקים, ומספקת להם תמריצים טובים.
אם באמזון תקבלו עמלה משוערכת של כ- 4-5%, אז בעלי אקספרס תקבלו עמלה של 8-10%. משמעותי מאוד.

גובה העמלות בתוכניות שיווק שותפים הוא הפרמטר העיקרי, ומשום כך אנו נלך לתוכנית אשר תיתן לנו את העמלה הגבוהה ביותר.

תוכנית השותפים של עלי אקספרס / אליאקספרס

תוכנית שותפים או שיווק שותפים היא דרך להרוויח כסף באמצעות הפנייה של אנשים למוצרים רלוונטים.

עלי אקספרס מאפשרים לכל אחד יכול להירשם לתוכנית השותפים ללא הגבלה ולהתחיל להרוויח כסף כבר עכשיו.

יתרונות של עלי אקספרס והתוכנית שותפים שלהם

ובכן, לא מעט סיבות גורמים לתוכנית השותפים של עלי אקספרס לעלות על תוכנית השותפים של אחרות בתחום מכמה סיבות:

 1. קל להשגה: לעומת אמזון שתהליך האישור בו מסורבל, בעל בדיקה מאוד קפדנית ודרישות גבוהות ומסוימות, ברוב המקרים עלי אקספרס תאשר את חשבונכם בצורה די קלה, ללא דרישות מיוחדות, וגולת הכותרת: האישור מאוד מהיר.
 2. תמיכה בשפות: בשנת 2018 היו לאמזון כ- 10 שפות הנתמכות. לעומתה, לעלי אקספרס היו 18. חשוב להתייחס לנתון זה בעת בחירת תוכנית שותפים. ככל שהתמיכה בשפות תהיה רחבה יותר, כך אנו כמשווקים נהיה מסוגלים לגרום למוצרים שלנו להתרחב לקהלים נוספים.
 3. מוצרים סיניים זולים יותר: הכלכלה הישראלית נוקשה מאוד, הצרכן משלם 30% יותר מאשר במדינות אחרות. למשל, המחירים בארצות הברית מאוד דומים למחירים באמזון ובישראל.
  לעומת זאת המחירים בסין ובעלי אקספרס נמוכים בהרבה מאלו המוצעים כאן בישראל. הפלטפורמה נותנת לצרכן ערך מוסף עבור כספו, המחירים מאוד תחרותיים וזה משחק תפקיד חשוב עבורנו, המשווקים. בחירת מוצרים אשר יתנו פתרון הולם לצרכנים הם אלו שנרצה לשווק, ויותר מכך אף להוזיל את המחיר באמצעות הקשרים וההטבות שאנו מקבלים בתוכנית השותפים.
 4. תפוקת עוגיות (קוקיס) ארוך מאוד: לעלי אקספרס יש יתרון על כולם בפרמטר הזה – היא בעלת משך זמן הקוקיס הגבוה ביותר שעומד על 3 ימים. משך זמן זה גבוה בפער מזה של אמזון או של איביי בהם משך הזמן הוא עד 24 שעות, מקסימום 48.
  כך, גם אם גולש ראה מוצר מסוים באתר שלכם אך לא ביצע את הקניה באותו היום, אלא רק לאחר יומיים, עדיין תקבלו את העמלה שמגיעה לכם בזכות תפוקת פרק זמן הקוקיז הארוך שעלי אקספרס מספקת לכם.
 5. משלוחים בחינם: אחד מהגורמים המשפיעים על עלייה בחווית הקניה ועל גובה העמלה הוא משלוחים חינמיים. למשל באיביי או אמזון הרבה מוצרים הם בעלי משלוחים לא חינמיים, הדבר מתבטא בצד של הצרכן. כלומר, כמות ההזמנות יפחתו במידה והמשלוחים עולים כסף. הצרכן רוצה לצאת בכמה שפחות נזק ברכישת המוצר.
  כמשווקים תרצו שכמות המוצרים שנרכשים דרך אתרכם או דרך תוכנית השותפים שלכם תהיה כמה שיותר גדולה. ובדגש על כמויות יומיות של 100-300 ביום. מוצרים בחינם יגרמו לכמויות הללו לעלות אף יותר. נסו להריץ בדיקה: תציעו לחברים, להורים או למשפחה לקנות מוצר במשלוח חינם, ונגדו את אותו המוצר בעלות משלוח סימלית, תראו לבד מהי הבחירה שלו.
  וכן, לא משנה כמה המוצר יהיה טוב, או כמה המשלוח יהיה מהיר. שימו לב, יחד עם משלוחים חינמיים, טווח המסירה יעמוד על 30-60 יום בעלי אקספרס. כמשווקים חשוב שתדעו את הנתון הזה לפני שאתם מצטרפים.
 6. ממשק נוח ונייד: ממשק עלי אקספרס לצרכנים ולמשווקים בין הנוחים ביותר משאר חברות המסחר באינטרנט. מלבד היותו נגיש, חכם, ומאוד קל לתפעול.
  הוא מותאם לישראלים! כלומר, הוא בשפה העברית. דבר אשר מתבטא ברכישות מקוונות רבות. בישראל יש המון חוסר של אנשים בידע של השפה האנגלית, ולכן דבר זה מתבקש לצרכנים.
 7. קל לעניין גולשים: פשוט קל, הם רגילים ומכירים את הרשת אפילו יותר טוב מאיתנו. במידה ונספק להם את שביל הדרך הנכונה נוכל להגיע אליהם בצורה טובה. במידה ונציג להם את המחירים הזולים ביותר, אפילו יותר מהאתר עצמו וזאת בזכות האפילייט שלנו, נוכל למשוך גולשים רבים ללא שכנועים מיותרים. המחיר הזול ביותר, הוא המישור שהצרכן יבחר בראש ובראשונה.
 8. החזרים כספיים – לצרכן ולמשווק: הצרכן מאושר? כך גם אנחנו. יתרון משמעותי וגדול לבעלי חשבונות ותיקים הוא ההחזר הכספי. לעלי אקספרס יש מדיניות מאוד פשוטה: הלקוח תמיד צודק. ניתן ליצור קשר ישירות עם המוכר ולבקש החזר כספי בהתאם למצב המקובל. במידה ולא מתקבלת תשובה, תמיד תוכלו לפתוח מחלוקת. קצרים בזמן? תוכלו לשוחח עם עלי אקספרס בצ’אט בצורה הכי נוחה, ולקבל תשובה מיידית.

חסרון יחיד ובולט: הרבה מאוד אנשים נוטים להתרחק לפעמים מהרשת, בזכות דואר ישראל וזמני משלוח ארוכים ומייגעים. לעיתים גם המשלוח הולך לאיבוד איפה שהוא בסניפי הדואר, ומגיע ללקוח בזמן ארוך יותר. חשוב לקחת זמן בחשבון, בסך הכל כולם נהנים. אך יש את האחוזים הבודדים שגם לא.

ממשקים – Admitad או Aliexpress

אנחנו משתמשים בממשק של Admitad, מהסיבה שהוא מאפשר לנו לנהל כמה חשבונות Affiliate במקום אחד, יותר נוח לנו, ואנו מניחים שגם לכם.

הכל תחת קורת גג אחת כמו שאומרים. לעומת זאת בממשק של עלי אקספרס תוכלו לקבל גישה אך ורק לממשק אחד.

אתם לא חייבים להירשם, סך הכל זה שיטת עבודה נוחה יותר. כל זאת במידה ויש לכם כמה ערוצי Affiliate שונים.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

כמה בכלל מרוויחים?

העמלות באתר שונות ממוצר למוצר, ישנם מוצרים שתקבלו עליהם 3% עמלה וישנם מוצרים שתקבלו עליהם גם 9% עמלה, הנה טבלה מסודרת של מוצרים לפי אחוז העמלה שתרוויחו במידה ותמכרו את המוצר

קטגוריה עמלה
סמארטפונים 3%
אביזרי מחשב 3%
טאבלטים 3%
שולחן עבודה 3%
אודיו 3%
כונני אחסון חיצוניים 3%
כונני אחסון פנימיים 3%
אביזרי סמארטפון 9%
פנים הבית 9%
אביזרים לחצר ולגן 9%
חומרי גינון 9%
בגדי נשים 9%
בגדי גבים 9%
בגדי ילדים 9%
שאר הקטגוריות 7%

 

איך מצטרפים לתוכנית שותפים של עלי אקספרס? – מדריך קצר

ממש קל להצטרף לתוכנית של AliExpress, בדקות בודדות ההרשמה מסתיימת, ומאפשרת לכם להתחיל להרוויח עמלות.

יחד עם זאת, ייתכן שהדברים קצת השתנו מהעבר, ותצטרכו לחכות זמן ממושך עד לאישור ההצטרפות שלכם. בואו נעבור על התהליך.

ראשית כל יש להיכנס ללינק הבא, בו תמצאו דף של ה- Affiliate, ובו תמצאו את דף ההרשמה.

תמונת מצב:

הרשמה לתוכנית השותפים של עלי אקספרס

לחצו על כפתור ההרשמה השחור: “Register”. ולאחר מכן תדרשו להתחבר, התחברו לחשבונכם.

טופס הרשמה - עלי אקספרס

ולאחר תהליך ההתחברות / ההרשמה תצטרכו למלא כמה פרטים על הכוונות שלכם, אתרכם או איפה אתם מתכוונים לפרסם את מוצרי AliExpress, ופרטים נוספים כאלה ואחרים.

לאחר מכן, תקבלו הודעת אישור שתצטרכו להמתין כמה שבועות עד שהתוכנית שלכם תהפוך לפעילה.

לאחר תקופת זמן מסוימת, תוכלו להתחיל לעבוד.

הממשק נראה כך:

ממשק שיווק השותפים של עלי אקספרס

המלצה: התחילו לשחק עם המערכת, ולהבין אותה טוב יותר.

איך לבחור את המוצר הכי טוב?

התחברו למערכת, לאחר החיבור לחצו על התפריט: “Ad Center”, ולאחר מכן הקלידו למשל את הביטוי הבא: “Shoes” ולאחר מכן לחצו על: “Search”, תוכלו לראות מספר מוצרים.

תמונת מצב:

חיפוש מוצרים בתוכנית שותפים של עלי אקספרס

מציאת מוצרים לשווק בתוכנית שותפים של עלי אקספרס

כעת, בחרו את המוצר הטוב ביותר, לפי הפרמטרים הבאים:

המחיר של המוצר (Unit Price) – כדי לבחור במוצר הזול ביותר, אין מה לעשות בסופו של דבר ישראלים מסתכלים על המחיר. הטעות הנפוצה ביותר, היא לבחור במוצר בעל המחיר הכי גבוהה, ככל שהמחיר יהיה יותר גבוהה המשווקים ירוויחו את העמלה הגבוהה ביותר, לרוב. וזאת טעות. הימנעו מכך.

כמה המוצר עשה? (Sold Quantity) – דבר מתבקש שלא מעט צרכנים שמים לב אליו. שימו לב לכמות שהמוצר מכר, פרט אולי שולי מבחינתכם. אבל לפני רכישת מוצר, צרכנים רבים מסתכלים על הנתון הספציפי הזה. “אם מוצר מכר הרבה, ייתכן שהוא שווה משהו”.

חוות דעת (דמוי כוכבים) – בעלי אקספרס לא קונים מוצרים ללא כוכבים! דעו את זה ויהיה אחלה. בחרו מוצרים בעלי טווח כוכבים של 4.5-5 לא פחות מזה.

מוצר חם עכשיו – למשל, המוצר: Oculus Quest” שהוא למעשה מציאות מדומה, מוצר מבוקש שהיה חם בחודשים האחרונים, ואפילו היום. מוצרים שנחשבים חמים כדאי להוסיף אותם לארסנל שלכם. טיפ, מוצרי גיימינג הם המוצרים שמניבים לנו הצרכנים הכי הרבה עמלות, וכדאי ללכת אליהם. מוצרים משעממים? תשאירו לדודה שלכם בווצאפ, זה פשוט לא מתאים. בחרו מוצרים נחשקים, מעניינים, ועדיף שיהיו במבצע או משהו.

מוצר שעונה על פתרון הצרכן – אנשים לא מתפתים בקלות, לרוב, הם צורכים מוצרים שבאמת עונים להם על איזה שהוא פתרון, או תחליף לצורך העניין.

למשל, קניית חולצת מותג? צרכנים לוקחים את עלי אקספרס כתחליף הולם למותגים הנרכשים בישראל. דוגמא נוספת, הוא מסך מחשב גיימינג או פלייסטיישן, שנמכרים בעלויות נמוכות בהרבה ביחס לישראל. למשל, אני קניתי את ה- “Oculus Quest” ב- 2,000 ₪ שבישראל המחיר שלו יעלה 3,500 ₪ חסכון של 1500 ₪, זה למשל תחליף או פתרון לצרכן.

ערוצי שיווק מומלצים – איפה לפרסם?

לאחר שהבנו פלוס מינוס מי נגד מי, מהם העמלות שנקבל, וגם לאחר שצפינו במדריך הקצר להצטרפות לתוכנית, כעת נותרת שאלה: “אוקי, הצטרפתי.

מה עושים עכשיו?! איך מתחילים באמת להרוויח!” שאלה מצוינת. יש מספר ערוצים שאפשר להרוויח כסף לא רע, כעיקרון כל ערוץ כמעט יהיה מתאים. בואו נסקור את האפשרויות שלנו.

קידום אורגני בגוגל

אחד מן הדרכים המקובלות שגם צורכות יותר זמן הוא קידום אורגני בגוגל.

כעיקרון, בניית אתר מוצרים שבכל מוצר יהיה קישורי Affiliate לרכישה בכמה מקומות. ייתכן שהדבר יצרוך ממכם גם כתיבת תוכן, ולא מעט קישורים במטרה לקדם את הדפים והמוצרים הטובים ביותר. הקפידו על מספר דברים כאשר אתם עושים זאת:

 • הקפידו לעלות 10 מוצרים איכותיים בכל יום
 • הקפידו שבכל מוצר יהיה תוכן מקורי הכולל את מילת הביטוי של המוצר.
 • הקפידו לפרט ככל הניתן על המוצר, ועל פרטיו הטכניים.
 • צרו דף ייעודי לימי מכירה, כמו: בלאק פריידי, חג, סופי והתחלות שנה, ועוד.
 • תמיד תהיו פעילים באתר ועמוד הפייסבוק שלכם.

הנה דוגמא מצוינת לאתר שעושה שימוש יעיל במוצרי עלי אקספרס בעברית

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל, עוד אחת מן הדרכים המקובלות לקדם את המוצרים שלכם. קידום ממומן יעלה לכם כסף ולא מעט. למשל אם תרצו לקדם את המוצר: “סטרימר שיאומי” תצטרכו לשלם על כל קליק כמעט 3 שקלים. בשביל לא להפסיד רווחים, רצוי להצמיד מוצרים שמכניסים לכם את העמלה הגבוהה ביותר, ויחד עם זאת נחשבים כמוצרים שכל אחד היה רוצה בבית. בערוץ זה חשוב לשים לב על:

 • כתיבת שורות קולעות וקצרות, וגם שיווקיות. (ללא שגיאות כתיב)
 • לציין בפירוש את המוצר, ואולי גם כמה המוצר זול.
 • הקפידו על ניהול קמפיין ברמה היומית
 • שימוש במילות מפתח זנב ארוך יניבו לכם לקוחות שיודעים מהם רוצים

קידום בפייסבוק

שימוש במודעות, בתמונות ויזואליות והקמת קבוצות או דפים בנושא, יכולים להוות תנועה מאוד איכותית, שימוש באורגני או בממומן בפייסבוק תגרום למוצרים שלכם רק לפרוח.

אתם מוזמנים גם להשתמש באירוע RTM מוביל במטרה לרכב על הגל ולמכור את המוצרים שלכם. למידע נוסף על שיווק בפייסבוק.

קידום באינסטגרם

מה יותר טוב מתמונה מושכת של המוצר? רשת האינסטגרם מבוססת על תמונות. אנשים נמשכים אליה בזכות תמונות יפות ומושכות, ואתם יכולים לנצל זאת לטובתכם.

שימוש בקידום הממומן של האינסטגרם יגרום לתאוצה של רכישת המוצרים שלכם. למידע נוסף על פרסום באינסטגרם.

קבוצות וואצאפ

שימוש בקבוצות וואטסאפ היא הדרך הכי אפקטיבית להגיע לקהל בצורה אישית יותר, שימוש בקבוצות ענקיות ופרסום מוצרים נחשקים תוביל אתכם לדרך הנכונה, והיתרון הוא שהמותג שלכם יקבל קהלים נוספים, ויגדיל את תודעתו.

ניתן גם להשתמש בקבוצת טלגרם להגדלת התנועה והכרת המותג באופן קצת יותר אישי.

שיווק שותפים של אליאקספרס: לסיכום

תוכנית השותפים של AliExpress מכבדת את משווקיה ומעניקה בונוסים ויתרונות רבים. לזהות את המוצרים הוא אומנות המצריכה לעיתים גם מחקר, אך לפעמים להיות גם מעודכנים זה טוב.

תוכניות AliExpress מאפשרת לכל אדם בעל ידע מסוים, להרוויח ולייצר הכנסה נוספת באינטרנט. בשימוש נכון ומאמץ תוכלו להפוך את כל העניין הזה לעסק.

הכי חשוב: תהיו כנים עם הקהל שלכם, זה מה שעובד עבורי שנים 😊, כל טוב ובהצלחה.

מדריכים נוספים באתר:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה

7 תגובות

 1. הקוקיז בעלי אקספרס נשמרים למשך 24 שעות בלבד.
  מצד שני אם מישהו עבר דרך הלינק שלכן כל מה שהוא יקנה בתוך 24 יזכה אתכם בעמלה.
  יש הרבה גולשים שמשתמשים בשירותי קאשבאקים והם דורסים את העוגיות שלכם…

  1. רוב הסיכויים שיש תוספים וכלים במערכת שמאפשרים להטמיע בצורה חוקית ולא פשוט להוריד תמונה משם ולהטמיע באתר.

 2. ניסיתי למצוא בהסכם האם אני מחויב לפעילות מסוימת/לפרסם רק מהם ולא הצלחתי למצוא או להבין האם קיים תנאי כזה.. למישהו יש תשובה?

  1. אתה לא “מתחייב” לאף אחד מהם, אתה יכול לפרסם כמה שותפים שתרצה. מה שכן, רצוי לספק בכל חודש כמות קניות מסוימת בשביל לקבל API.

    1. Application Programming Interface או בעברית “ממשק תכנות יישומים”. בגדול – דרך לתקשר עם יישומים אחרים ולעשות אינטגרציה. לדוגמא – יש הרבה אתרים שמאפשרים להתחבר או להירשם אליהם כמשתמש בעזרת פרופיל פייסבוק / טוויטר וכו’ – זה מבוצע דרך API.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Buttonחייגו עכשיו