RankRanger – סקירה

היום אני רוצה לדבר על אחד השירותים שיכולים להפוך את החיים של כל סוכנות קידום אתרים לקלים הרבה יותר: RankRanger הוא שירות SEO מתקדם לניהול פרויקטי קידום אתרים, והוא מאפשר לסוכנויות קידום אתרים או חברות קידום אתרים יכולות מתקדמות של ניתוח נתונים, מעקב אחר מיקומים, בניית דשבורדים, ניהול גישה של לקוחות לתצוגות נתונים שנבנו במיוחד עבורן, ניהול הרשאות גישה של עובדי הסוכנות ומידור לפי פרויקטים, דיווח אוטומטי ותקופתי ללקוח, ביצוע ביקורות באתר הלקוח – ועוד לא מעט פיצ'רים אחרים, שעליהם נדבר, אם ניחשתם נכון, ממש בסקירה הזאת.

אז איך רנק ריינג'ר תוכל לסייע לכם לנהל טוב יותר פרויקטים בתחום של קידום אתרים?

בואו נכיר כמה מן היכולות של RankRanger:

RankRanger - סקירה
RankRanger – הסקירה המלאה

מעקב אחר מיקומים של עמודי האתר עבור חיפושים של מילות מפתח

טוב.

כאן, למעשה, מדובר בפונקציה הבסיסית ביותר של רנק ריינג'ר, זו שבשבילה, בדרך כלל, סוכנויות קידום אתרים רוכשות מנוי לשירות: מעקב אחר מיקומים של עמודי אתר נתון, עבור חיפושים של מילות מפתח מוגדרות מראש.

למי שלא מכיר את הסוגיה, אנסה לתמצת אותה כך: בדרך כלל, המטרה של פרויקט קידום אורגני היא לייצר לחברה או לעסק הכנסות באמצעות הגדלת טראפיק אורגני איכותי לאתר המקודם, בתקוה שזה יבצע יותר רכישות באתר.

איך מגדילים טראפיק אורגני?

ובכן, יש לא מעט שיטות, אבל העיקרית והחשובה שבהן היא שיפור הדירוגים של עמודי האתר במנועי החיפוש השונים, עבור חיפושים של מילות מפתח נתונות, שחשובות לעסק.

עכשיו, איך יודעים באיזה מקום נמצא האתר המקודם עבור מילת חיפוש נתונה? גם כאן התשובה היא מורכבת. 🤔

לא בטוח בכלל שיש מיקום אחד כזה. המיקום תלוי גם במי מחפש את השאילתא, גם מהיכן הוא מחפש אותה, גם מתי הוא מחפש אותה, וגם מהי היסטוריית החיפוש שלו.

עכשיו, דמיינו לכם עולם שבו אתם צריכים לעקוב אחר עשרות מילות מפתח כאלו, ברמה יומית, עבור עשרות לקוחות, שלכל אחד עשרות אתרים, ותבינו לבד, שאת האופרציה הזאת ניתן לבצע באופן אפקטיבי רק באמצעות אוטומציה.

הוסיפו לזה את העובדה שאתם מעוניינים לדעת מהו המיקום האובייקטיבי, זה שלכאורה לא מושפע מהיסטוריית החיפוש שלכם, ותבינו שאתם צריכים לעשות שימוש בכלי שיאפשר לכם מעקב אחר מיקומים.

אז מעקב אחר מיקומים, כפי שציינתי, היא הפונקציה הבסיסית ביותר של רנק ריינג'ר, והאמת היא, שהשירות הזה עושה זאת פשוט מצוין.

ניתוח רמת האופטימיזציה של האתר והתאמתו לקידום אורגני

כמו כלי SEO רבים אחרים, גם RankRanger מאפשר לכם לבצע ביקורת אתר, ולהציג ליקויים שונים שיש להם השפעה פוטנציאלית על הקידום של האתר במנועי החיפוש.

ליקויים כמו דפים עם כמות טקסט דלה מאוד, כותרות שאינן מוטמעות בהיררכיה הנכונה שלהן, עמודים שאינם מתאימים לתצוגה במובייל, דפים עם זמני טעינה גבוהים מן הרגיל, ועוד.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

כמו כן, באמצעות רנק ריינג'ר תוכלו לנטר ביצועים של דפי נחיתה, להשוות את ביצועי האתר במנועי חיפוש שונים, לצפות בנתוני הדירוג בחתכים שונים, כמו סוג המכשיר או מערכת ההפעלה שלו ועוד.

ניתוח של תנועה ממומנת לאתר

כלי הניתוח של RankRanger יאפשרו לכם לנתח גם תנועה ממומנת המגיעה לאתר, להבין היטב כיצד נראים הביצועים של התנועה הממומנת בגוגל לעומת בינג, לקבל התראות במקרה שהביצועים של המודעות הממומנות חריגים, ולקבל תמונה טובה יותר על העמידה של הקמפיינים ביעדים מבחינת מכירות, שיעורי המרה, עלות לקליק ועוד.

ניתוח מתחרים

אחד האלמנטים הכי חשובים בפרויקט SEO מוצלח, והאמת היא שגם בהרבה מן המקרים בפרויקט קידום ממומן מוצלח, הוא הבנה מעמיקה של סביבת התחרות.

אילו שחקנים נמצאים בזירה? מהם היתרונות שלהם? איך נראית האסטרטגיה שלהם? באילו ביטויים הם חזקים? כמה הם משקיעים בקידום ממומן? מהם הדפים המוצלחים ביותר שלהם ולאן מנותב הטראפיק שלהם?

רנק ריינג'ר הוא כלי מצויין לניתוח סביבת התחרות של אתר מסוים.

יותר מכך, רנק ריינג'ר יציע לכם גם מילות מפתח נוספות שייתכן שכדאי יהיה לכם לטרגט 🎯 במהלך העשיה שלכם, משום שהן רלוונטיות לתחום בו עוסק האתר ומייצרות לכם הזדמנות לטראפיק אורגני איכותי.

מחקר מילות מפתח איכותי

שירות RankRanger יכול לסייע לכם גם במשימה הבסיסית של כל פרויקט קידום אתרים: מחקר מילות מפתח.

שימוש בשירות רנק ריינג'ר יעזור לכם למפות את אותן מילות מפתח בהן כדאי יהיה לכם להתמקד, להבין מהי מידת התחרות עליהן, עד כמה הן רלוונטיות ויש בהן פוטנציאל מכירתי, אילו מהן מותאמות לחיפושים קוליים, ואת כל הטוב הזה תוכלו לעשות באמצעות פילטרים חכמים, שיעזרו לכם להתמקד רק במה שבאמת חשוב, ולסנן החוצה את הרעש.

אינטגרציה

רנק ריינג'ר מציעה אינטגרציה עם שירותים רבים, שאתם כסוכנות קידום אתרים ודאי עושים בהם שימוש, כמו כלי דיוור אלקטרוני, כלים לניטור שיחות, כלי פרסום ברשתות חברתיות, הסרץ' קונסול של גוגל, כלי אנליטיקס ועוד.

החיבוריות הזאת מאפשרת לכם לא רק לייצר דשבורדים מעניינים שבהם הלקוח יהיה מוזן מכמה מקורות מידע שונים ואובייקטיבים, אלא גם לבצע אוטומציות של תהליכים, לחסוך זמן, כסף, כוח אדם, ועל הדרך להימנע מטעויות.

שינוי תפיסה בעולם השירות

אחת הבשורות שמביאה איתה רנק ריינג'ר לעולם קידום האתרים הוא שינוי תפיסת השירות: במקום שהלקוח יהיה תלוי בדוח החודשי או השבועי או התקופתי שאתם שולחים לו על העבודה שבוצעה, המיקומים של מילות המפתח שאחרי אתם עוקבים, הקישורים שקיבל, הבעיות שתוקנו באתר ועוד, הלקוח בעצמו הוא זה שיכול ליזום כניסה אל הדשבורד שהוכן עבורו, ולצפות בנתונים.

בצורה כזו, הלקוח לא תלוי בכם, ויכול לצפות במידע שחשוב לו בדיוק מתי שנוח לו.

בנוסף, תוכלו לנצל את תשתית רנק ריינג'ר, שמאפשרת לכם לשלוח דוחות תקופתיים, כדי לוודא שהלקוח יקבל את המידע הזה גם בדחיפה, בתזמונים קבועים וידועים מראש.

בעולם של רנק ריינג'ר, אין יותר התעסקות עם הכנת גוגל שיטס או אקסלים ללקוח, אין יותר מיילים ידניים שנשלחים ומבזבזים זמן יקר, והכל אוטומטי, מתוזמן, ניתן לקינפוג ושינוי בהתאם לדרישת הלקוח. חלום.

ניהול הרשאות ומידור

ציינתי זאת בפתיח, וארחיב קצת על זה עכשיו: אם אתם סוכנות קידום שמעסיקה יותר מעשרה עובדים, סביר יהיה להניח שעובדים שונים בחברה מנהלים פרויקטים עבור לקוחות שונים.

הרבה מאוד פעמים, במטרה להגן על הפרטיות של הלקוחות שלכם, למנוע דלף מידע מן החברה, ובאופן כללי, כדי לדאוג שלא נעשות טעויות היכן שממש לא מתאים, הפתרון שמוצע בשירותים כאלו הוא יצירת משתמשים, וניהול הרשאות גישה וניהול במערכת.

זה בדיוק מה שרנק ריינג'ר מאפשרת לכם לבצע: לנהל הרשאות גישה שונות לעובדים שונים בחברה, למדר את הגישה לנתונים בהתאם לצורך, ולוודא כי רק מי שצריך להיות חשוף לנתונים רגישים, אכן חשוף אליהם.

טמפלייטים ו – White Labeling

הכנתם דוח מדהים שעוצב במיוחד עבור הלקוח הראשון אבל אתם מעוניינים להשתמש בעיצוב הזה עבור דוחות ללקוחות נוספים? אין שום בעיה.

רנק ריינג'ר מאפשרת לכם להכין טמפלייטים של דוחות שישלחו ללקוחות ויאפשרו לכם כסוכנות לשמר מראה אחיד, מקצועי, ומושקע, בלי לבזבז משאבים על יצוב בכל פעם מחדש.

בנוסף השימוש ב RankRanger מספק לכם את האפשרות לייצר דוחות White Labeled, בהם תוכלו לשלב את הלוגו של הלקוח או של הסוכנות שלכם.

כאשר מדובר בלקוחות גדולים, הצגת דוח הביצועים להנהלה או לדירקטוריון עם לוגו החברה, הוא סמל סטטוס חשוב.

מחירים

שירות RankRanger מציע ללקוחות 5 סוגי חבילות:

חבילת Starter ב 39$ לחודש, חבילת Lite ב 79$ לחודש, חבילת Standard ב 149$ לחודש, חבילת Pro ב 699$ לחודש, וחבילת Premium ב 2700$ לחודש.

החבילות נבדלות ביניהן במספר האתרים שתוכלו לנהל מעקב אחריהם, ומספר מילות המפתח שתוכלו לשים במעקב.

לסיכום

אם אתם סוכנות קידום אתרים שמספקת שירות לעשרות לקוחות, ואתם זקוקים לכלי איכותי שיקפיץ את הביצועים של הסוכנות קדימה, יעודד מתן שירות איכותי יותר ללקוחות שלכם, יאפשר ללקוחות לצרוך את המידע בזמן ובמקום שנוח להם, ויאפשר לכם לשלב אוטומציה בעסק כדי להפוך לאפקטיביים ופרודקטיביים יותר – RankRanger הוא בהחלט שירות איכותי ביותר, ואני ממליץ עליו מכל הלב ❤️

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו