אחד על אחד עם נתי אברג’ל (uPress)

כמו ששמתם לב, אני נוטה לאחרונה לגוון את הראיונות עם אנשים שהם לאו דווקא אנשי SEO אבל קשורים לתחום במגוון דרכים: אם זה אנשי תוכן, אנשי פיתוח, אחסון ועוד. והיום החלפתי כמה מילים עם נתי אברג’ל, מבעלי חברת אחסון uPress, עליהם גם כתבתי פה לא מזמן בהקשר חיובי של שיפור מהירות האתר שלי. נתי מספר קצת על ההתחלה של uPress, מהם היתרונות הגדולים של אחסון זה לעומת אחרים ואיזה עוד הפתעות מתוכננות לנו בהמשך 🙂

נתי אברג'ל, יופרס

שלום נתי, אשמח אם תספר קצת מה הרקע שלך ואיך הגעת לתחום אחסון האתרים?

ראשית עלי: בן 32, מתכנת עוד מגירסת PHP3 כבר 15 שנה, במהלך היותי מתכנת הייתי מעורב בפיתוח מספר פרוייקטים מאוד גדולים בין היתר עבור יאהו והסוכנות היהודית, ואף תרמתי הרבה קוד לקוד הפתוח בהיותי מפתח דרופל.

לינוקס ותקשורת הם אצלי בדם עוד מגיל צעיר מאוד, בשנים האחרונות הקמתי וניהלתי חברת אירוח שרתים ואחסון אתרים בשם Raid, במהלך העבודה שלי עם אלפי לקוחות הצלחתי להבחין בדפוסים מאוד ברורים של תקלות החוזרות על עצמן הקשורות בתפעול אתרי וורדפרס, מהירות טעינת אתרים גרועה שעם השנים ועם התפתחות הוורדפרס הפכה להיות דבר מאוד מעיק, גם מצד מנהל השרת, גם מצד בעל האתר וגם מצד הגולש באתר. בנוסף יש כל כך הרבה פריצות לאתרים וורדפרס ועוד. החלטתי לפנות לעצמי את כל הזמן האפשרי ע”י מכירת הפעילות ששאבה ממני זמן רב ולהתמקד בפיתוח המוצר שאני כל כך מאמין בו, מוצר שבאופן אישי הייתי כל כך משתוקק להשתמש בו. זאת בעצם תחילת דרכה של יופרס 🙂

מה מייחד אחסון וורדפרס בהשוואה לכל אחסון אחר?

שלושת אבני היסוד של המוצר הן: ביצועים, אבטחה וקלות תפעול, אגע בקצרה על כל אחד מהם:

ביצועים: מערך השרתים שלנו נבנה בצורה כזו שכל אתר יקבל את המשאבים המקסימלים אותם הוא דורש, גם בזמני עומס, כחלק מ”האחסון המנוהל” מותקנות מערכות Cache על האתר וורדפרס באופן אוטומתי ומבצעת אופטימיזציה לאתרי הוורדפרס באופן שוטף, כל זאת על מערך שרתים החדשני שיש כיום עם הקונפיגורציה המושלמת לאתרי וורדפרס.

אבטחה: במהלך עבודתי בRaid, נתקלתי בבעיה מאוד קריטית שפשוט אין לה פיתרון, ניסיתי כל כלי אפשרי, open source  ובתשלום – אף כלי לא הצליח לתת מענה מושלם לפירצות באתרי וורדפרס.
החלטתי לבנות כלי יעודי שיעשה את זה בצורה קרובה מאוד למושלמת, לאחר ניסיון של ניקוי אלפי אתרי וורדפרס, כלי פירצת האבטחה התפתח בצורה ניכרת וברורה מול כל כלי אבטחה אחר (רוב הלקוחות שמגיעים אלינו עברו עבר את הסבב של :מתכנת, מומחה אבטחה, Wordfence, Sucuri) כיום הכלי אבטחה שלנו מאוד מדוייק ויעיל, נדירים מאוד המקרים שאתר שעבר טיפול במרפאה שלנו נפרץ בשנית. כלי האבטחה הוא WordPress Clinic והוא זמין כאחד מיני הפיצרים הרבים בממשק האחסון של יופרס, מלבד הכלי מערך השרתים שלנו מזובד בעוד 4 מערכות הגנה בזמן אמת המגנות מפורצים ומתקפות. למידע נוסף על אבטחת אתרי וורדפרס.

קלות תפעול: פאנל האחסון נועד לשימוש של אנשים (ולא חשוב איזה אנשים, טכניים או בעלי אתר ללא ידע טכני כלל).
מצד אחד המשתמש הפשוט ידע להתמצא ללא כל בעיה ולבצע את הפעולות הנדרשות
ומנגד – גם מתכנת מאוד טכני ומתקדם יופתע כמה זמן\התעסקות מיותרת הפאנל יוכל לחסוך לו וכמה תהליכי פיתוח ותחזוקה יהפכו לקצרים הרבה יותר בעזרת מגוון רחב מאוד של כלים המוצעים הפאנל האחסון.

מהם הדברים הכי חשובים לדעתך בבחירת חברת אחסון?

צריכה להישאל שאלה מאוד פשוטה: אתה מרגיש שיש לך שותף עיסקי שקשוב לבעיות ולצרכים שלך ? או שאתה עוד “לקוח משלם” ?
חוסר פתרונות מצד חברת אחסון טובה יכולה הרבה פעמים לעצור עסק מלהתפתח לשלב הבא שלו.
הבעיות שלך יכולות להיות מגוונות: איטיות – האינטרנט רץ מהר מידי כדי להמתין לזמני טעינה ארוכים, מהירות היום זה שם המשחק; אבטחה – יש לי בעיות שחוזרות ונישנות עם אבטחת האתר שלי או שכל תקלה מטופלת פעם אחת; שירות – האם אני מקבל שירות שאני מצפה לו? יש כתובת שאוכל להגיע אליה בזמן תקלה ולהיות בטוח שלמישהו שם אכפת מהתקלה שלי;
חבילות Unlimited – מציע לבחון את האופציה הזאת טוב, המחיר הזול הוא תוצאה של מוצר זול שבהרבה המקרים יתגלה כיקר.
התחייבויות ארוכות תווך – אם חברות הסלולר הפסיקו את זה, אני לא חושב שיש לזה עדיין מקום, אני מאמין שמוצר ושירות טוב ישאירו את הלקוח בתור לקוח מרוצה ולא ההתחייבות הכספית שלו.

ציפור קטנה לחשה שלי שאתם מתכוניים לפרוץ ולהביא את בשורת האחסון שלכם גם לחו”ל. מה תוכלו לספר על זה?

המוצר שבנינו הוא ללא ספק יכול לתת פיתרון מושלם גם למשתמשים בחו”ל, גם בהשוואה מול חברות דומות בחו”ל, אנו במגעים עם 2 גופים גדולים בתחום ובוחנים את שיווק המוצר לחו”ל.

אשמח לבדוק את האתר שלך בחינם!

על מנת לראות את הפוטנציאל האורגני ותוך כמה זמן נכפיל לך את ההכנסות

ניתן לחייג למספר 052-9095200 או למלא את הטופס:

לאחרונה השקתם תבנית וורדפרס בשם Wipi, מה היתרונות שלה ביחס לתבניות אחרות?

תבנית Wipi הוקמה בתור תבנית קהילתית שאנו מפתחים בעזרת הקהילת וורדפרס שלנו.
היא נבנתה על בסיס בילדר עוצמתי, היא הותאמה בצורה מושלמת לעברית ו- RTL , התווספו בה מגוון מודולים בין היתר טפסי יצירת קשר, והיא ממשיכה להתפתח בהשראת הקהילה! כבר היום יש אתרים ממש יפים שנבנו עליה, בנוגע לתבניות האחרות – אני חושב שזהו קהל יעד שונה, כשקונים תבנית מוכנה אתה קונה יצירה, אצלנו אתה מקבל כלי איכותי לבנית אתר.
ממתינים עוד הרבה דברים חדשים עם התבנית הזאת בזמן הקרוב, שווה להיות מעודכנים 🙂

האם ישנם חידושים או פיצ’רים מעניינים בתחום האחסון ששווה לספר עליהם?

כל הזמן, התחום הזה רץ כל כך מהר והאהבה שלנו לתחום גורמת להיות לשאוף תמיד לחזית הטכנולוגיה, להלן 3 טכנולוגיה שהותמעו לאחרונה במערך השרתים שלנו.

PHP7 – בתחום הביצועים: לאחרונה שדרגנו את כל מערך השרתים שלנו בצורה מבוקרת לגירסת PHP7, עזרנו ללקוחות לבצע התאמות לגירסה החדשה המהירה עד כ30%.
SSL – האינטרנט שואף להיות מאובטח ככל האפשר ולשם גוגל מעודדת. לאחרונה השקנו אופציה זמינה דרך ממשק הניהול: תעודת SSL המותקנת באופן מיידי באתר.
HTTP2 –  בעקבות מעבר לאינטרנט מוצפן תעבורת הנתונים גדלה פי כמה גבוה יותר בגלל שהמידע עטוף בשכבות בהצפנה והוא אינו נקי יותר. גוגל התחילה בפיתוח של שיטת קישור הרבה יותר יעילה בין הדפדפן של הגולש לבין השרת, לימים השתנה לו השם והוא בא להחליף את פרוקוטול האינטרנט הישן HTTP, הוא מאיץ את מהירות טעינת אתרי SSL בצורה משמעותית עד כי האתר פועל במהירות כאילו לא היה מוצפן.

פרוייקט מעניין נוסף שאנו מתכוונים להשיק בקרות הוא WpSender.io, הוא יהיה תוסף חינמי לניהול רשימות תפוצה, משלוח מיילים על קמפיינים, מיילים על אירועים בוורדפרס (לדוגמא הרשמה) – כל ניהול המנויים יתבצע דרך ממשק הוורדפרס ולא דרך ממשק חיצוני.

מילה אחרונה על אחי דייב שבטח רובכם הכרתם לאחרונה, הוא פרץ ברוח סערה לתוך עולם הוורדפרס ותחום האחסון בשנים האחרונות. לאחר ניסיון ניהול מוכח שהוא צבר בתור איש קבע בצבא במשך כ10 שנים, זה בא לידי ביטוי בכל התנהלות מול הלקוחות הנעשה בצורה אנושית, יעילה ואיכותית בניהול כל מחלקת התמיכה הטכנית וכמובן בפיתוח המוצר.

תודה, נתי!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה

6 תגובות

 1. אני לקוח בחברת אחסון אתרים אחרת ושוקל מעבר. האם upress היא החברה היחידה בארץ שמציעה פאנל מותאם באמת לוורדפרס? אני לא מעוניין בסיבוכים של דירקט אדמין וסי פאנל יותר ויש כמה חברות שמדברות על התאמה. אז אם אין פאנהל מותאם מה החכמה.
  האם באמת מקבלים בחינם php 7 ssl וכו?? או שצריך להוסיף לזה במחיר?

  שמעתי הרבה טובות על upress. מקווה להצטרף גם אני לאחר שאקבל תשובות לשאלות שהעלתי.
  תודה

 2. היי אור,
  נעים מאוד, דייב מחברת uPress,
  מההיכרות שלי אנחנו אכן החברה היחידה בישראל שמציעה פאנל ניהול מותאם אישית לעבודה עם אתרי וורדפרס, יתרה מזאת – לא רק פאנל הניהול הוא היתרון הבולט שלנו, אלא כל הגדרות השרת המותאמות לטעינת עמודים מהירה ולניצול משאבים מופחת במיוחד באתרי וורדפרס.
  זוהי הסיבה שלקוחותינו בדר”כ רואים שיפור של 2x-6x במהירות טעינת העמודים שלהם כאשר הם מגיעים מספקי אחסון כלליים הקיימים בשוק. אנחנו מציעים הרבה יותר מ”רק שטח אחסון”.
  אנחנו מספקים פלטפורמה מותאמת אשר מנהלת באופן מדהים את הגיבויים, האבטחה, ביצועי האתר, עדכוני ליבת הוורדפרס והתוספים, ואנחנו אפילו מספקי סביבות פיתוח למטרת ביצוע נסיונות לפני שחרור, ומגוון עצום של כלי פיתוח נהדרים שניתן למצוא בפאנל הניהול שלנו בלבד.
  בנוגע ל-SSL אנחנו אכן מספקים תעודת SSL ללא עלות, תוכל לקרוא יותר במאמר הבא: https://www.upress.co.il/blog/post/upress-ssl
  בנוגע ל PHP7: אנחנו מפעילים את כלל האתרים על גבי השרת שלנו על PHP7 כברירל מחדל כבר למעלה משמונה חודשים, יש לנו נסיון רב בנושא.
  כלל השירותים שאנחנו מספקים (כגון מערכת ניטור האתרים, תעודות SSL, שחזורים, ניקוי פרצות אבטחה, PHP7, ספריית תוספי פרימיום, ועוד..) מוצעים ללקוחות שלנו ללא תוספת תשלום, התשלום היחידי הוא בעבור האחסון.

 3. עברתי ל UPRESS מחברת אחסון אתרים אחרת והשינוי היה מטורף! הכל עובד יותר מהר , האפשרויות גמישות ונגישות. ובמיוחד תודות לשירות שעזרו לי מאוד כשהייתי צריך לשדרג את האתר . אני מרוצה מאוד!

 4. הכל טוב, פרט לדבר אחד: המחיר. תראו למשל את המחירים של WPEngine או Pressidium, שהם המובילים בעולם היום.

  המחיר כאן מוגזם, ובחבילה ה”זולה” אין אפילו את האופציה של WPMU.

  לא מתאים.

  1. הי אלה,
   המחיר כאן מוגזם לטעמך ?
   על אף שיופרס לא יורדת מאף אחד מן המתחרים הללו בכל פרמטר, גם המחירים שיופרס מציעה זולים בצורה משמעותית ממתחרים אלו.
   בנוגע ל WPMU – יש את האופציה הזאת בכל אחד מן החבילות, גם בחבילה ה”זולה” כפי שאת קוראת לה.

   את מוזמנת ל30 ימי התנסות, אין לי ספק שחששותייך יתפוגגו לאחר מכן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Buttonחייגו עכשיו