כמה זמן לוקח לגוגל לחשב ערך של קישור לאחר שהוא נוצר

קודם כל, סיפתח לפינה חדשה באתר בשם "טיפים קצרים"

חשבתי וחשבתי איך בנאדם עצל כמוני שלא מוצא זמן לכתוב לאתר שלו, יכול לעדכן את האתר באופן שוטף ויחסית בקלות? ואז הגעתי לרעיון של לתת טיפים קצרים – מקווה שיהיה לי קל לתחזק את זה לאורך זמן 🙂

במדור הזה אשתדל לכתוב על שאלות נפוצות שאני מקבל מדי פעם או טיפים קצרים שיכולים לעזור בכל מיני נושאים – קידום אתרים, שיווק באינטרנט, כלים ודברים נוספים. מקווה שתיהנו!

והפעם בפינתנו – יצרתם קישור לאתר שלכם, כמה זמן ייקח לגוגל למצוא אותו ויותר מעניין – לחשב אותו בשקלול הציון לאתר?

שאלה מצוינת! 🙂 התשובה, לפי הנסיון שלי, היא כזו:

קודם כל, צריך להבין שגוגל סורק את האינטרנט באופן קבוע, אבל סביר להניח שהוא לא מבקר באתר שלכם כל יום או כמה פעמים בשבוע. זכות זו שמורה רק ליחידי סגולה (כלומר אתרים חזקים במיוחד) כמו ויקיפדיה, ynet, וואלה וכדומה. באתרים קטנים ובינוניים, גוגל מבקר פחות או יותר אחת לשבועיים או שלוש – וגם אז לא תמיד יאנדקס (כלומר, יוסיף לאינדקס, ולא מנוע החיפוש הרוסי…) את התוכן שהוא מוצא. במידה ועמוד מסוים התעדכן בתוכן חדש, גובר הסיכוי שגוגל יאנדקס אותו מחדש.

גם לאחר שגוגל אינדקס את העמוד עם הקישור לאתר שלנו, הקישור לא ישפיע באופן מיידי אלא לאחר תקופת זמן שיכולה להיות בין כמה ימים לכמה שבועות. זה תלוי בחוזק האתר ממנו יוצא הקישור ובזמן בו גוגל מחשב את ציוני הקישורים מחדש.

אהבת? גם ברשימת תפוצה שלי אני מפנק :-) ועל הדרך נותן מתנה >>
הרשמה לרשימת תפוצה
יש מצב שגם אלו יעניינו אותך...
Call Now Button חייגו עכשיו